21 עוגות חתונה מתוקות ומדהימות – insightyv.com

21 עוגות חתונה מתוקות ומדהימות

תכנון חתונה קיץ? אז אתה צריך לבדוק את 21 מבחר הטוב ביותר של עוגות חתונה הקיץ. יש לנו משהו שיתאים לכל חתונה. מ קלאסי ופרחים כדי מודגש טרופי ועוד. כל העוגות האלה נראה מדהים וטעם זה. כל אחד מהם יהיה חתיכת מרכז מושלמת בקבלה שלך ייראה מדהים על התמונות שלך!

1. עוגה טרופית כחולה

תחילה יש לנו את העוגה הכחולה היפה. הוא כולל פרחים אדומים ולבנים מדהימים המשלימים את הכחול מושלם. משהו כזה יהיה מושלם עבור חתונה חוצות או חוף. אתה יכול לערבב את הצבעים כדי להתאים את ערכת הנושא. הכחול הוא נהדר אם אתה לא רוצה את העוגה הלבנה המסורתית.

טְרוֹפִּי Blue Cake for Summer Wedding Cakes

2. עוגת ברי בקיץ

דרך מצוינת לג’אז את העוגה המסורתי לבן רב שכבתית הוא עם פירות יער בקיץ. פירות יער להוסיף פופ של צבע לעוגה ולהפוך אותו נראה טעים! לא רק זה, אבל זה עוגה על המגמה כמו קישוט פופולרי עבור עוגות חתונה הקיץ הוא עוגה כי הוא לא לגמרי קפוא. יש הבזקים של ספוג מגיע דרך לתת לו אווירה כפרי.

קַיִץ Berry Cake for Summer Wedding Cakes

3. לבן פרחוני עוגות חתונה

מחפש יותר מסורתי עוגות חתונה הקיץ? אז זה לבן ארבע שכבת עוגה יכול להיות בשבילך. זוהי חתיכה פשוטה אך יפה עם ארבע עוגות מעוטרות פרחים ורודים ואדומים. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם או בלי פרחים. אולי אפילו להתאים את הפרחים זר שלך. עוגה כמו זו תהיה מרכז מדהימה.

יפה White Cake with Red and Pink Blooms for Summer Wedding Cakes

4. עוגת פרחים

הבחירה הבאה שלנו נראית טוב מכדי לאכול … כמעט. זה רק יש שתי קומות והוא קטן יותר של כמה עוגות אחרות אבל את העיטור נותן את זה גורם וואו. הפרחים היפים הם בצבעים רכים ורומנטיים שיהיו מושלמים בכל חתונה. אם אתה רוצה עוגה גדולה יותר אתה יכול להוסיף כמה שכבות.

פִּרחִי Cake for Summer Wedding Cakes

5. צבע רב ברי ועוגת שרי

רוצה ייחודי עוגות חתונה הקיץ? ואז לבדוק את זה רב צבע רב שכבת עוגה. כל שכבה כוללת כחול ורוד, לבן וכחול פסטל. שימוש זה בצבע נותן לו מראה יצירתי כי הוא מושלם עבור הקיץ. זה נגמר עם פירות יער ודובדבנים. פירות טריים הוא תמיד בחירה טובה עבור עוגת הקיץ.

רַב Color Berry and Cherry Cake for Summer Wedding Cake

6. עוגת רופל פשוטה

אם אתה רוצה משהו קצת יותר פשוט לנסות ליצור עוגת פרפל כמו זה. זה עוגה אחת עם פרט יפה לבן פרוע. העוגה נגמרה עם פרחים טריים. עוגה זו נוצרה עבור מקלחת כלה אבל היה יפה בחתונה ל. אתה יכול להוסיף שכבות יותר לתת לו את החתונה וואו גורם.

פָּשׁוּט Ruffle and Floral Cake for Summer Wedding Cakes

7. עוגת פרח טרופי

לאחר חתונה החוף במיקום טרופי? לאחר מכן לשקול עוגה כזאת. יש לה את האלמנטים קלאסי עוגת החתונה, את זיגוג לבן שכבות אבל יש אווירה טרופית עם פרחים תוססת. עם עוגה כזאת אתה מקבל את הטוב ביותר של שני עולמות מסורתיים ואקזוטיים כדי להתאים את המיקום.

טְרוֹפִּי Flower Cake for Summer Wedding Cakes

8. עוגה פרחונית צבועה

ישנן דרכים אינסופיות לקשט עוגה. זה לא רק על embellishments ואת צבע של פרוסט. אתה יכול גם יש את הדובדבן צבוע כמו זה על זה עוגה מדהימה. עיצובים פרחוניים יפה צוירו על גבי עוגה שכבתית זו. אתה יכול לקבל כל פרחים או עיצוב לשים על העוגה שלך. אולי הפרחים האהובים עליך או אלה שמתאימים זר שלך.

צָבוּעַ Floral Cake for Summer Wedding Cakes

9. חוף עוגת חתונה פגז

תכנון חתונה החוף? אז זה יכול להיות עוגה בשבילך! זה רב שכבת עוגה הוא פשוט ויש לו נושא החוף מדהים. פנינים, כוכבי ים ופגזים הם מעוצבים להפליא את הצבעים עדינים אשר נותן את העוגה מבט של אלגנטיות. משהו כזה הוא מושלם עבור כלות שרוצים הן מסורתית החוף נושאים.

החוף Wedding Shell Cake for Summer Wedding Cakes

10. עוגת פרחוני ייחודית

הבחירה הבאה שלנו היא עוגת הצהרה כי יהיה וואו כל האורחים שלך. עוגה זו יש את שכבות לבן קלאסי עם טוויסט יפה. העוגה היא “לפצל” כדי לחשוף פרחים מרהיבים תוססת. עוגה כזאת היא ייחודית ולא יישכח. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל הצבעים והפרחים.

ייחודי Floral Split Cake for Summer Wedding Cakes

No Replies to "21 עוגות חתונה מתוקות ומדהימות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.