כל מה שרצית לדעת על אוננות – insightyv.com

כל מה שרצית לדעת על אוננות

יש לך שאלות על אוננות? ובכן, אף אחד לא יכול להאשים אותך על כך שאתה לא רוצה לרוץ להורים או למורים על זה. 

לעולם אל פחד – יש סיכוי טוב שתמצא את התשובה שאתה מחפש בדף זה. אם עדיין יש לך שאלות, תוכל לשאול אותם בעילום שם ב פורום ייעוץ לעשרה.

Friday
של 09

כמה נפוץ אוננות?

מִתבַּגֵר laying on floor

מוריאל דה סזה / חזון דיגיטלי / Getty Images

כנראה יותר נפוץ ממה שאתה חושב. סקרים הראו כי כ -90% מהגברים ו -65% מהנשים מאוננות; סקרים אחרים העלו את המספר ל -95% מכל האנשים, זכר ונקבה.

02
של 09

נערות מאוננות?

הם בהחלט עושים. לפי סקר אחד, כ -59% מהנשים בגילאי 18 וצעירות אוננות. מספר זה אולי נשמע לך גבוה, אבל זה כנראה בגלל הבנות לא ממש מודה לאונן או לדבר על אוננות כמו בחורים לעשות.

03
של 09

איך אתה מאונן – האם יש דרכים שונות לעשות את זה?

אוננות היא דבר אישי לחלוטין – אין דרך אחת “נכונה” לעשות זאת. מה מרגיש טוב לאנשים אחרים אולי לא מרגיש טוב לך, ולהיפך. הדרך היחידה לגלות מה עובד בשבילך היא על ידי לחקור. אם אתה באמת רוצה לקרוא את הפרטים העקובים על איך אנשים אחרים אוננות, מדריך זה אוננות עשוי לעזור.

04
של 09

מה הדרך הטובה ביותר לאונן?

כמו שאמרתי קודם, מה מרגיש טוב לאנשים אחרים אולי לא מרגיש טוב לך, אז אין טכניקה אחת אוננות קסום שיכול להתאים לכולם. זה הגוף שלך – רק אתה יכול לדעת מה מרגיש הכי טוב.

05
של 09

איך צעיר הוא צעיר מדי להתחיל לאונן?

כשמדובר באוננות, אין דבר כזה “צעיר מדי”. ילדים מתחילים לחקור את גופם בגילאים מוקדמים מאוד, וכאשר ההתבגרות המינית (בדרך כלל בגילאים 11 עד 18), גל של הורמוני המין בגוף עלול לגרום לך לרצות לאונן בתדירות גבוהה יותר. זה חלק טבעי לחלוטין להגיע לבגרות מינית.

06
של 09

האם אוננות בטוח?

כן – אוננות היא הצורה הבטוחה ביותר של יחסי מין. זה בגלל שאתה לא יכול חוזה STD מעצמך ואתה לא יכול לקבל את עצמך בהריון. (אם חושבים על זה, גם אתה לא יכול לנצל את עצמך או לשבור את הלב שלך, כך אוננות הוא גם בטוח יותר מבחינה רגשית.)

07
של 09

מה זה אוננות הדדית??

אוננות הדדית כאשר אתה מאונן מול שותף (מוסכם). זה דבר סקסי לעשות עם מישהו שאין לו את אותם סיכונים פיזיים (כמו הריון או STDs) כי צורות אחרות של סקס יש.

08
של 09

האם אוננות מין של סקס?

זה בטוח. המילה “סקס” כוללת כל מיני פעילויות מיניות, ומאחר שהאוננות מעניקה לך הנאה מינית, זו בהחלט פעילות מינית.

09
של 09

אם אני מאוננת, האם אני עדיין בתולה??

יש אנשים שאומרים שאתה מאבד את הבתולים שלך ברגע שאתה מבצע מעשה מיני, ומאז אוננות הוא מין, זה אומר שכאשר אתה מאונן, אתה כבר לא להיות בתולה. אבל זוהי הגדרה קפדנית למדי של המילה “בתולה”. עם זאת, אתה רוצה להגדיר את זה בעצמך תלוי בך.

No Replies to "כל מה שרצית לדעת על אוננות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.