21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים | insightyv.com

21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים

11. דפוסים יפים

קעקועים בדוגמת מסובכת לעולם לא ייכשל וואו. זה קעקוע הבא הוא למעשה קעקוע חינה. זה חתיכת מדהים יהיה מדהים כמו קעקוע קבוע. העיצוב כולל צורות בוטניות יפות ופירוט. זה באמת תופס את העין ואת נראית מדהימה.

מוּרכָּב Large Tattoo for Women's Wrist Tattoo Ideas

12. חמוד קיטי קעקוע

זה אחד עבור אוהבי החתול! הוא כולל קטן מאוד, מוצל בתוך החתול הוא אחד קעקועים הכי חמוד שראינו אי פעם. אם אתה רוצה עיצוב חתול אופנתי ואז ללכת על משהו כזה. זה עדין ו שיק. חתולים שחורים הם גם אמר להיות מזל טוב אז זה אחד קסם אופנתי מזל טוב.

קָטָן Cat Design for Women's Wrist Tattoo Ideas

13. חתול בולט חתול קעקוע

אם אתה אוהב חתולים וקעקועים אבל רוצה עיצוב נועז יותר, זה עשוי להיות מה שאתה מחפש. זה קעקוע תכונות עבודה יפה נקודה יש ​​פרחים קטנים שנותנים לו פופ של צבע. הקעקוע הוא חמוד, כיף ומסוגנן. מה עוד אתה יכול לרצות?

חָמוּד Cat Design for Women's Wrist Tattoo Ideas

14. מינימלי קווים

הבחירה הבאה שלנו היא אופנתית מינימלית לקחת על סגנון קעקוע צמיד. אין דפוסים מהודרים או צבעים זה רק שלושה קווים שחורים. הפשטות של זה, זה מה שעושה את זה כל כך מסוגנן – זה לעולם לא יהיה יוצא או לצאת מהאופנה. אתה יכול אפילו להתנסות עם עובי קו שונים לתת לו מראה funky. זה מינימלי במיטבה.

שְׁלוֹשָׁה Line Wrist Tattoo Idea for Women

15. לוטוס יפה

קעקועים לוטוס עדינים ונשיים. אפילו יותר כאשר צבעוניים עם גוונים ורודים בדיוק כמו זה. עיצוב זה מראה כי קעקועים יכול להיות רך אבל מודגש. הקעקוע כולו הוא פשוט יפה ואם ורוד הוא לא הניסוי שלך דבר עם גוון בהיר שונה. זה ייראה נהדר בכל צבע.

וָרוֹד Lotus Idea for Women's Wrist Tattoo

16. מולקולה קעקוע שורש כף היד

דפוסי מולקולה הפכו חייב להיות ברשותו בכל דבר, החל ספלים לתכשיטים. סגנונות אלה הפכו מועדף קעקוע! אז, לשחרר את הכימאי הפנימי שלך ולשקול קעקוע מולקולה. אלה הם ייחודיים יקבלו את כולם מדברים. יש מולקולה המתאימה לכולם.

מולקולה Science Wrist Tattoo Idea

17. ורדים אדומים

אם פרחים עדינים הם לא הדבר שלך אתה תאהב את זה כי ורדים בקעקוע זה יש מהפך עצבני! עיצוב זה כולל ורדים מודגשים בסגנון קעקוע מסורתי. הסגנון הישן בבית הספר נותן לו אווירה נועזת ומרדנית. זהו הדיוק המושלם עבור כל אפרוח רוק.

אָדוֹם Rose Bold Wrist Tattoo Idea for Women

18. Sparrow Wrist קעקוע

אנחנו ממשיכים עם קעקועים בסגנון מסורתי עם זה חמוד קעקוע פרק דרור. דיו זה יש אווירה מסורתית עם הציפור אבל עם טוויסט מודרני. הקווים נקיים וקטנים לשמור אותו טרי ועדכני. זהו קעקוע קלאסי קטן וחמוד שיעמוד במבחן הזמן.

דְרוֹר Tattoo for Women's Wrist Tattoo Ideas

19. פילים של אוריגמי

פילים הם יצורים מדהימים עושה את זה לא מפתיע כי אלה הם קעקוע האהוב. זה טרי לקחת על עיצוב הפיל הוא אחד faves שלנו! הוא כולל שני פילים בצורות אוריגמי. הקעקוע הוא כל כך חמוד אופנתי מה שהופך אותו בחירה מצוינת שיתאים לכולם. אם אתה אוהב את הסגנון אוריגמי, נסה להשתמש בטכניקה זו עבור חיה אחרת או דפוס.

אוריגמי Elephant Wrist Tattoo Idea for Women

20. קעקוע פרחוני חמוד קעקוע

זה עיצוב ורוד פרחוני ייראה יפה על כל פרק כף היד. זה עדין אבל יש פופ תוסס של צבע כי יהיה לתפוס את העין של אנשים. עיצוב כזה הוא מושלם עבור כל בחורה מחפש קעקוע פרק יפה.

וָרוֹד Floral Wrist Tattoo For Women

21. מודגש וצהוב

הקעקוע האחרון ברשימה הוא קעקוע גדול עם בלום יפה. זה עבור מישהו שרוצה לעשות הצהרה כפי שזה ייראה כל הזמן. זה חתיכת היד מדהימה כי גם ייראה נהדר עם כתם של צבע.

פֶּרַח Design for Women's Wrist Tattoo Idea

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת כל אלה מדהים קעקועים פרק כף היד!

No Replies to "21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1