10 אסטרטגיות משמעת מוכחות עבור הורים יחידים | insightyv.com

10 אסטרטגיות משמעת מוכחות עבור הורים יחידים

כהורה יחיד, אתה נושא באחריות הבלעדית להשמעת ילדיך, לעצב את התנהגותם ולעזור להם לקבל החלטות טובות, יום אחרי יום. אתה לא יכול לסמוך על כך שיש מישהו אחר להיות שם כדי לגבות אותך או כדי לעזור לך לבחור את התוצאות המתאימות ביותר כאשר נדרשים צעדים משמעתיים. אז כדי לקבל החלטות מהירות, קול, תצטרך לפתח “ערכת כלים” של אסטרטגיות משמעת הילד יעיל לבחירה. אסטרטגיות המשמעת הבאות, המשמשות בהקשר של מערכת יחסים אוהבת בין הורים לילד, יעזרו לכם להשפיע באופן חיובי על התנהגות ילדיכם:

אִמָא and daughter talking

ראיין מקוויי / פוטודיסק / גטי

בדיקת הגבולות שלך היא חלק בריא של הצמיחה של הילדים שלך ופיתוח. כדי להיות משמעת יעיל, אתה צריך להיות תוכנית המשחק במקום לפני הם מתנהגים בצורה לא נכונה. מה הציפיות שלך? יצירת סט של 3-5 חוקים משמעת הילד החלים בכל המצבים. אלה הם “חוקי הבית” החלים בכל עת (גם כאשר אתה לא בבית). בנוסף, לוקח את הזמן כדי לעיין מדי פעם אלה כללי הקרקע יחזק את הציפיות שלך ולעזור להעלות את המודעות של הילדים שלך על ההתנהגות שלהם.

02
מתוך 10

השתמש השבח היתרון שלך

לשבחים מקוריים יש השפעה רבה על התנהגות הילדים שלך, כמו גם ההערכה העצמית הכוללת שלהם. לא משנה כמה האביר שלך הילדים עשויים להופיע, הם ממש משתוקקים לאישור שלך ואת ההכרה של ההישגים שלהם. זה כולל את המאמצים שלהם לעבוד קשה על פי ההוראות שלך, כמו גם, כדי להפוך את נקודת לספר להם שאתה שם לב. לחפש הזדמנויות לשבח אותם כל יום.

03
מתוך 10

לפתח המשרד ואת צליל רציני של קול

חשוב לנו, כהורים, להבין כי העלאת הקולות שלנו, או צעקות, רק מלמדת את ילדינו לכוון אותנו. במקום זאת, לפתח צליל רציני אתה יכול להפעיל כאשר אתה רוצה את הילדים שלך יודע שאתה מתכוון העסק. קול זה עשוי להיות חריץ או שניים נמוך יותר בקול הרגיל שלך מדבר. זה יעיל במיוחד כדי להפעיל את זה “המשרד” קול בעת הנפקת אזהרה.

04
מתוך 10

להציב גבולות

לפעמים הילדים שלנו לא מתנהגים כי הם רוצים שנספר להם איפה “הקו”. תקשורת הגבול אומר לילד שלך כי אתה מאמין שהם מסוגלים לנהל את ההתנהגות שלהם בהקשר מסוים. לדוגמה, אתה יכול לומר, “אתה מוזמן לשחק בחוץ, אבל אתה חייב להישאר בחצר האחורית.” הגדרת גבולות מחזקת את הציפיות שלנו ושולח מסר לילדים שלנו שאנחנו מאמינים שהם מסוגלים לעשות את מה שאנחנו מבקשים.

05
מתוך 10

הפניה / הפרד

לפעמים התגובה המתאימה ביותר לילד משמעת היא פשוט להפנות את תשומת הלב של הילד. זה מועיל במיוחד כאשר אתה מתמודד עם יריבות אחים או ילדים צעירים המביעים סקרנות משלהם, בניגוד ישירות לציית להוראות שלך. לדוגמה, אם אתה לא רוצה פעוט שלך לדחוף את הלחצנים על המקלדת שלך, להפנות את תשומת הלב שלו או אחר, גיל המתאים לצעצוע לשחק איתו. “משמעת” את הילד בדרך זו מספקת הזדמנות חדשה להתנהג בהצלחה.

06
מתוך 10

התעלם מזה

לפעמים אתה יכול פשוט להתעלם התנהגות לא נכונה והילד שלך ילמד לשנות את זה על שלו. לדוגמה, אם הילד שלך נמצא בשוק, נסה לומר “אני לא יכול לשמוע אותך כאשר אתה מיילל,” ואז באמת להתעלם מהם עד יילל מפסיק. לפני זמן רב, הם יבינו כי הדרך הטובה ביותר לשמור על תשומת הלב שלך – וזה מה שהם רוצים! – היא לרסן את הייבב לא נעים.

07
מתוך 10

פסק זמן

פסק זמן יכול להיות אסטרטגיה יעילה למשמעת ילדים. זה אומר פשוט להסיר את הילד מהמצב במשך תקופה של זמן. בחר מיקום, כגון כיסא מיוחד, כדי להיות נקודת הזמן שלך. כלל האצבע הוא דקה אחת של פסק זמן בשנה. לדוגמה, ילד בן שלוש יהיה בטיימס במשך שלוש דקות. המפתח העיקרי באמצעות אסטרטגיה זו ביעילות היא להימנע מעיסוק הילד שלך בשיחה במהלך פסק זמן! אתה יכול גם למצוא את זה מועיל להשתמש טיימר מטבח לספור את הדקות בשבילך.

08
מתוך 10

אובדן הרשאות

הסרת זכויות היתר הוא כלי רב עוצמה משמעת הילד. כאשר הילדים שלך מתחילים לגדול את האפקטיביות של אסטרטגיית הזמן המסורתית, אתה יכול להתחיל לשים צעצועים ב טיים. כאשר ילדים גדלים, זה עשוי להשתנות כדי להסיר זכויות משחק וידאו או אפילו להגביל את הזכות ללבוש בגדים האהוב עליך. אתה תהיה מופתע עד כמה יעיל אסטרטגיה זו יכולה להיות! בנוסף, כדאי לחזק את ההבחנה בין “זכויות” לבין “זכויות” תוך שימוש באסטרטגיה זו.

09
מתוך 10

השלכות טבעיות

לפעמים זה הכי טוב פשוט לתת את התוצאות הטבעיות של פעולות של ילד לדבר בעד עצמם. אם את pre-teen מקבל מעצר בבית הספר עבור מדבר בחזרה אל המורה, לא להתערב ולנסות להסדיר עונש נוח יותר. במקום זאת, אפשר לילדך לחוות את התוצאה המטרידה של ההשלכות הטבעיות. לפעמים זה “השיעור” הטוב ביותר בפני עצמו.

10
מתוך 10

שינוי התנהגות

שינוי התנהגות הוא כאשר אתה עוזר לילדך להיות מודעים להתנהגות מסוימת על ידי ציון ההתקדמות שלהם בתרשים או ביומן. לדוגמה, אם אתה רוצה את הילדים לקחת אחריות יותר על צחצוח השיניים שלהם, אתה יכול לפרסם תרשים שינוי התנהגות בחדר האמבטיה שבו הם יכולים להוסיף סימן ביקורת בכל פעם שהם זוכרים. אתה יכול להסכים כי לאחר עשר סימני בדיקה, הם יקבלו טיפול מיוחד או פרס, כגון הולך לפארק או משחק ביחד. ככלי משמעת ילדים, שינוי התנהגות יכול להיות אופציה רבת עוצמה לאחסן את “ערכת כלים” של אסטרטגיות משמעת יעילה.

No Replies to "10 אסטרטגיות משמעת מוכחות עבור הורים יחידים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    40 + = 49