21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב | insightyv.com

21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב

11. נחשו צנצנות

צנצנת לנחש הוא משחק קל להתקלח. אתה יכול ליצור משלך כדי להפוך אותו ייחודי כמו זה. ממלאים צנצנת עם כל מה שאתה רוצה, צנצנת זו יש נשיקות אשר בחירה פופולרית. השאירו נייר לאורחים כדי לכתוב את שמו ולנחש. מי מנחש נכון או קרוב ביותר זוכה את הצנצנת.

אֵיך Many Kisses Jar Idea for Bridal Shower Game

12. עצות לכלה

עצה עבור הכלה היא לא רק כיף עבור האורחים אבל הכלה לעתיד יאהב לקרוא על אלה. הערות העצה ניתן לשמור כזיכרון של המקלחת. זה רק דרך מצוינת עבור האורחים להעביר את חוכמת הנישואין שלהם. הקלפים ואת המתחילים משפט ניתן ליצור כדי להתאים לכל מקלחת.

עֵצָה for the Bride Game for Bridal Shower

13. לצוד האנט

ציד אוצרות היה מהפך מקלחת כלה! ציד זה הוא הכל על מציאת טבעות נוצץ. כל מספר של טבעות יכול להיות מוסתר הכללים הם פשוטים. מי שימצא את רוב הטבעות מנצח. משחק כזה הוא כיף לכל האורחים בכל הגילאים.

טַבַּעַת Hunt Game for Bridal shower

14. מתכונים נישואין מאושרים

הנה דרך נוספת עבור האורחים לחלוק את המילים חכם על הנישואין. כל אורח כותב את המתכון שלהם לנישואין מאושרים על כף עץ. זה כל כך פשוט, כיף וייחודי. משהו כזה יהיה נהדר במקלחת, זה נראה נהדר ואנשים אוהבים לתת עצות.

כפות With Recipes for A Happy Marriage Bridal Shower Game

15. כלות סכנה

משחק קלאסי בסכנה להראות יש טוויסט כלה להתקלח! זה אותו רעיון עם שאלות ותשובות אבל השאלות מבוססות על חתונות או הכלה והחתן. אתה יכול לקבל אותם יצירתי juices זורם ליצור לוח ייחודי ושאלות. כלות ג’ופארדי יהיה להיט עם כל אורח.

שֶׁל כְּלוּלוֹת Jeopardy Game Show Idea for Bridal Shower

16. הכלה להיות טריוויה

משחק פופולרי במקלחות הוא כמה טוב אתה יודע את הכלה. הוא כולל מבחר של שאלות והאורחים פשוט כותבים את התשובה. האורחים והכלה ייהנו זה משחק טריוויה כיף.

אֵיך Well Do You Know The Bride Game For Bridal Shower

17. טבעת יהלום הטבעות

אנחנו אוהבים את הטבעות האלה טבעת חמוד! משהו כזה הוא דרך מצוינת לג’אז את הפרסים למקלחת. אתה יכול להתאים לך צלצול להיות כל צבע. אלה משמשים על בשפתיים. פרסים כמו זה יהיה להיט, הטבעות נראה נהדר בשפתון הוא יופי חייב להיות לכל בחורה.

יהלום Ring Prize Favor Decorations for Bridal Shower

18. חזיית פונג

המשחק הזה הוא בהשראת פונג בירה. זה מקלחת כלה ומסיבה צד מועדף. הכללים הם פשוט לנסות ולקבל את הכדורים של כוסות החזייה אם אתה מאבד לקחת זריקה. מי שהיה הכי הרבה יריות הוא איבד את המשחק. אתה יכול גם יש מערכת הצבע אם יריות הם לא הדבר שלך. עם זאת, אתה משחק את האורחים יהיה זמן טוב.

חֲזִיָה Pong Bridal Shower Game Idea

19. Popped השאלה

Popped השאלה הם פרס חמוד לטובת רעיונות. אתה יכול לקבל את אלה בכל אירוע החתונה כולל אירוסין הצדדים ומקלחות כלה. התג יכול להיות שנוצר בכל עיצוב, אנחנו פשוט אוהבים את פופקורן ו popped את השאלה מלים.

קפץ The Question Popcorn Prize Favor Idea For Bridal Shower

20. פרסים ירוקים

צמחים וגינון הוא מאוד פופולרי. אז למה לא להוסיף קצת ירק למקלחת כלולות שלך עם פרסים כמו מיני terariums. אלה הם צמחים קטנים וחמודים כי יגדל בכל מקום. כל האורחים ישמחו לזכות במשהו כזה.

ירוק Mini Terrarium Prize Idea for Bridal Shower Games

21. משחק לוח

אחרון ברשימה שלנו הוא שולחן המשחק. אתה יכול להציג את המשחקים שלך אבל אתה רוצה אבל שולחן כזה הוא רעיון נהדר. זה יהיה חלק כיף של מקלחת כלולות שלך. לקשט את השולחן שלך עם נושא מקלחת לעשות את זה ייחודי.

מִשְׂחָק Table for Bridal Shower

כל המשחקים האלה יהיו להיט בכל מקלחת כלולות!

No Replies to "21 מקלחת משחקי כלה רעיונות רעיונות האורחים שלך יאהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − 50 =