21 רעיונות איפור לחג ההודיה ארוחת ערב – insightyv.com

21 רעיונות איפור לחג ההודיה ארוחת ערב

חג ההודיה הוא ממש מעבר לפינה. זהו חג כיף שבו משפחה וחברים לבוא יחד עבור אוכל וזמנים טובים. כפי שהוא אירוע מיוחד אתה צריך לעשות את רוב זה ואת glam עד היום. דרך קלה להתלבש את המראה שלך עם איפור אז מצאנו 21 של רעיונות איפור הטוב ביותר עבור ארוחת חג ההודיה. יש רעיון איפור שיתאים לכולם לא משנה מה הסגנון שלך.

1. איפור סתיו

כמו הודיה בסתיו, אתה יכול לשקול איפור סתווי כזה. העיניים יש צל חום חם להשלים עם קפיצה קפיצה קלאסית ואת השפתיים הן בצבע בורדו. משהו כזה ייראה מסוגנן לחג ההודיה ומעבר לו.

נפילה Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

2. איפור עיניים תוססת

חג ההודיה הוא אירוע מהנה אז למה לא להוסיף קצת צבע תוססת למראה שלך. רעיון זה הבא כולל צל כתום של צבע כתום שמתמזג לתוך סגול. יש גם קו דק של נצנוץ כסף. אנחנו אוהבים את זה מבט נועז, זה נוצר עם NYX קוסמטיקה גלאם ליינר 09, פייר רנה רויאל לינר, שלי סודי ויולט הילס ו היודא יופי רוז זהב Edition.

תוססת Eye makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

3. עיניים חמות צל ריסים מודגש

אם אתה מעדיף איפור עדין אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא שלנו. זה מראה איפור תכונות חם טבעי נראה צללית כי הוא סיים את עם מלקות מודגש. הריסים glam את האיפור המינימלי, אבל אתה יכול ליצור מחדש עם או בלי הריסים. אתה יכול אפילו להוסיף צבע שפתיים כמו בורגונדי ל.

חַם Eye Shadow Bold Lashes for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

4. איפור פינק די

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור שיגרום לך להיראות יפה ורוד לחגיגות. איפור זה כולל צללית רכה ורודה עם אניה זהב. השפתיים יש צבע ורוד בהיר ורוד. איפור כזה הוא זוהר יתאים לכל אחד.

יפה Pink Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

5. איפור זהב זוהר מדהים

שום דבר לא אומר אירוע מיוחד כמו נצנצים! הרעיון הבא שלנו איפור תכונות כסף זהב וזהב איפור עיניים. העיניים גם יש לטאטא יפה של אניה שחורה. איפור כזה יהיה וואו. כדי ליצור מחדש את המראה אתה יכול פשוט לבחור צבע נצנצים ללבוש עם או בלי אניה או ללכת כל כך החוצה.

מאוד יפה Gold Glitter Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

6. סתיו כתום איפור עיניים

קח השראה מן העונה על ידי לבישת איפור כתום לארוחת ערב ההודיה שלך. זה איפור עיניים תכונות צל כתום כהה. העיניים יש גם אניה ירוקה על הקרקעית. שני צבעים אלה משלימים זה את זה יפה. איפור כמו זה מושלם עבור הודיה ומעבר.

סְתָוִי Orange Eye Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

7. ירוק ו Glitter איפור

צבע מסוגנן נוסף עבור זמן זה של השנה הוא ירוק. זה רעיון האיפור הבא מראה איך ללבוש ירוק בסגנון. הוא כולל ירוק כהה עם מטאטא של נצנוץ. כדי ליצור מחדש את המראה הזה אתה יכול להשתמש בכל צל ירוק עבור הזוהר לנסות BH קוסמטיקה גליטר ליינר ב rapture או משהו דומה.

ירוק and Glitter Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

8. עיניים נועזות ומסוגננות

לאחר מכן, יש לנו רעיון אחר שיש לו צליל כתום. העיניים האלה יש צל כתום חם על הדף ואת מטאטא של סגול כהה מתחת לעיניים. זהו מבט יצירתי אשר יהפוך הצהרה לארוחת ערב ההודיה שלך. אתה יכול ללבוש איפור זה לאירועים אחרים כגון לילות בחוץ ועוד.

נוֹעָז and Stylish Eyes for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinne

9. צלילים סגולים ורודים

רוצה להביא קצת זוהר לשולחן ארוחת הערב? אז זה לבחור הבא בשבילך. בעיניים יש צליל ורוד בהיר עם מטאטא של נצנוץ כסף והשפתיים סגולות כהות. שילוב צבעים זה מדהים ומלא את כולם. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

סָגוֹל and Pink for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

אורנג ‘חג ההודיה איפור עם נוצץ

אנחנו לא יכולים לקבל רשימה איפור הודיה ללא מראה כתום חמוד כמו זה. העיניים נוצצות בנצנוץ כתום יפה, והשפתיים בעלות צליל כתום נועז ותוססת. איפור כזה יהיה וואו ומתאים את האירוע באופן מושלם.

תפוז Thanksgiving Makeup for Makeup Ideas for Thanksgiving Dinner

No Replies to "21 רעיונות איפור לחג ההודיה ארוחת ערב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.