21 חג המולד הריון הכרזה על רעיונות | insightyv.com

21 חג המולד הריון הכרזה על רעיונות

חג המולד הוא זמן נפלא של השנה, אפילו יותר עבור אלה שיש להם חדשות התינוק שמח לשתף! אם אתה חושב על דרכים להודיע ​​על ההריון שלך למשפחה וחברים זה חג המולד אז אתה במקום הנכון! מצאנו 21 יצירתיים ההריון חג ההכרזה על רעיונות כי יהפכו את העונה לחג אחד לזכור.

1. בייבי חג המולד Stocking

הראשון עד שיש לנו את זה חג המולד גרב מקסים. גרב תכונות שם התינוק מגיע בתיבה חמוד. זה יהפוך מתנה מדהים עבור חבר או בן משפחה. אתה יכול להשתמש כדי להכריז על שם התינוק או להודיע ​​שאתה מצפה.

תִינוֹק Christmas Stocking Pregnancy Announcement

2. עץ חג המולד כניסה

הרעיון הבא שלנו כולל דרך ייחודית להכריז על ההריון. הזוג הזה הוסיפו שלט לעץ חג המולד שלהם. זה אומר “המתנה הקטנה שלנו צפויה להיות unrapped יוני 2016”. זוהי דרך חמודה לספר לכולם בבת אחת. אתה יכול להזמין את כולם בסיבוב למסיבת חג המולד ולהראות לכולם את העץ ולחכות להם לראות את השלט הנפלא.

חַג הַמוֹלָד Tree Sign Pregnancy Announcement

3. לוח גיר לוח שנה

אם זה הילד השני שלך, אז אתה יכול לקחת השראה מהרעיון הזה חמוד! האחים להיות מתואר עם רשימת חג המולד גיר עם רצון לאח או לאחות. זוהי דרך מצוינת לספר לכולם שאתה מצפה ולערב את הילד השני שלך! זה עושה תמונה מקסים והוא יכול להיות הסתכל אחורה בעתיד.

לוח Christmas List Sibling Pregnancy Announcement

4. בגדי חג המולד

צילום חג המולד יורה הם סופר כיף! זוג זה היה תמונה חגיגית שלהם עם חליפת תינוק חמוד התינוק. אתה יכול לשלוח תמונה כזאת כמו כרטיס חג המולד למשפחה הקרובה שלך וחברים. אם אתה אוהב את הרעיון הזה אז אתה יכול ליצור אותו עם בגדי תינוקות אחרים, נעלי בייבי יהיה רעיון נהדר.

חַג הַמוֹלָד Baby Clothes Photo Idea

5. חגיגות חגיגיות

הרעיון הבא שלנו יכול להיות מתנה מושלמת חג המולד. יש שם קופסה עם נעלי תינוק חגיגיות בפנים. על מכסה הקופסה יש שלט שקורא “חג מולד שמח! תינוק חדש בדרך בשנת 2018 “. מתנה כזאת תהפוך אותה לחג המולד לזכור. זה יהיה מושלם עבור הסבים להיות.

חֲגִיגִי Booties Pregnancy Announcement

6. צילום חג המולד לירות

אם אתה אוהב את הרעיון לצלם את התמונה, אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. הזוג הזה צילם שלוש תמונות יפות. אחד מהם מחזיק בחליפת תינוקות, השני מהם מחזיק ידיים, והאחרון הוא עוד תמונה של חליפת תינוק. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל סצינת רקע. זו תהיה דרך מצוינת לספר לאנשים ואתה יכול להסתכל אחורה על זה בעתיד.

חַג הַמוֹלָד Couples Photo Shoot

7. ספלים חגיגיים

לאחר מכן, יש לנו רעיון פשוט אבל סופר חמוד. זוג זה הודיעו על החדשות הטובות שלהם על ידי החזקת ספלים שאומרים “אמא” והשני “אבא”. זוהי דרך ייחודית לספר לאנשים וזה קל ליצור מחדש. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כפי שהוא מתאים עם עונת החורף עם מקלות סוכריות וספלים.

חֲגִיגִי Mugs Pregnancy Announcement Photo

8. באבלס חג המולד

הרעיון הבא שלנו יהפוך את המתנה המושלמת לחג המולד. אמא זו כדי להיות יצר חג המולד baubles כי קרא את סבתא Est 2017 ואת סבא Est 2017. סבא וסבתא כי יקבלו אלה יהיה שמח, היא דרך מהנה לספר להם והם יכולים לשמור את baubles כמו מזכרת.

חַג הַמוֹלָד Baubles for Grandparents

9. נושא החורף הכרזה

הנה עוד תמונה יפה להודעה. אנחנו אוהבים את זה כי התמונה כוללת נושאים החורף. אתה יכול לראות מקלות ממתקים, מתנות ועוד. זה יעשה כרטיס חג נפלא לתת למשפחה וחברים. אתה יכול ליצור משהו כזה עם עצי חג המולד, אורות ועוד.

חוֹרֶף Theme Pregnancy Announcement

10. התינוק Bodysuit ו תמונה סריקה

יש לך את תמונת הסריקה הראשונה שלך? שקול להשתמש בתמונה להודעה חגיגית כמו זו. הסריקה כבר לשים בסצינה עם לב מקל סוכריות, טינסל וחליפת תינוק חמוד. כל אחד ישמח לראות הודעה כזאת. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל טינסל וכל פריט של בגדי תינוקות.

תִינוֹק Bodysuit and Scan Picture

No Replies to "21 חג המולד הריון הכרזה על רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + = 11