סקירה של ד"ר אליאנדרו יונגר של 21 יום לטהר | insightyv.com

סקירה של ד”ר אליאנדרו יונגר של 21 יום לטהר

סקירה של ד"ר אליאנדרו יונגר של 21 יום לטהר

בפעם הראשונה שניסיתי את תוכנית נקי זה היה בסתיו 2009. ב 5’9, שקלתי 162 1 קילו ואני באמת, באמת רציתי לשקול 150 פאונד. קראתי על התוכנית על ידיעון Gwyneth Paltrow של GOOP ואני חשבתי אם זה מספיק טוב עבור Gwyneth (אתה מקבל את התמונה).

עשיתי את התוכנית לא רק כדי לרדת במשקל, אלא גם כי רציתי לתת למערכת שלי ניקוי יסודי. חשבתי שזה המקבילה האנושית של לקחת את המכונית כדי לקבל שיפוץ מערכת שלמה.

היום המלא הראשון שלי היה אסון. התפללתי במסיבה במשרד ואכלתי 3 פרוסות דקדנטיות של פיצה בתנור פחם, ואז באותו ערב, כשאני מסתובבת במנהטן ומחכה למסיבה, התחלתי שוב להתכופף והזמנתי להמבורגר של מקדונלדס, צ’יפס וקוקה קולה. פיצה והמבורגרים לא בתפריט היומי שלי, אבל היה שם משהו פסיכולוגי. ברור שהייתי שובר את כל הכללים ואת המטרה.

ביום השני שקלתי ברצינות לנקות את הלוח ולהשתמש בו ביום הראשון, אבל החבר שלי שכנע אותי לצאת מזה, וכך ביום השני שלי הייתי מאוד מאוד טוב, חוץ מ -3 חתיכות זעירות של שוקולד קדבורי.

יום 4 הייתי גם מאוד, מאוד טוב.

אבל מספיק על זה, מה לגבי יום 5 עד 22?

יום 5 דרך יום 22

ככל שחלפו הימים, יכולתי לעמוד בקצב התוכנית. בכל בוקר שתיתי את הרעידה (תערובת של אבקה, קרח, נקטר אגבה ופרי קפוא, כמו אוכמניות) ולקחתי את הכדורים שלי.

כל בוקר היה לי חטיף של שקדים יותר ממה שמותר באמת. כל יום לארוחת צהריים אכלתי עוף ללא עור וירקות מאודים או דגים וירקות או סלט גדול מלא ירקות. בכל אחר צהריים היתה לי עוד ערימת שקדים. בכל ערב עשיתי עוד רעד.

ובכל יום רימתי עם ממתק שוקולד.

מילה לאלו מכם הנשואים (לדלג על פסקה זו אם אתם גרים לבד): אני אישה אחת שחיה לבד אבל שמתי לב שחברים שלי נשואים יש הרבה יותר זמן דיאטה כי חייהם הם כל כך שלובים עם בעליהם. החברים שלי, למשל, שותים הרבה יותר ממני, כי בכל ערב הם חולקים כמה כוסות יין לארוחת ערב עם משפחותיהם. אני שותה רק לעתים רחוקות לבד. אז העצה שלי לאלו מכם עושים את זה נשואים או שיש להם משפחה היא לבקש את תמיכתם דרך לטהר את זה. אם הם מסכימים “יש לך את הגב” כפי שאתה עובר 21 ימים של אכילה נקייה, ואז הם מרגישים תחושה של הישג איתך כאשר זה נגמר.

דבר אחד קשה על תוכנית נקי הוא מרגיש כמו באז להרוג כאשר החוצה עם חברים. כאן הם שותים יין ואוכלים מזונות עשירים ואתם יורדים למים מוגזים עם לימון. החברים שלי היו מאוד נחמדים אלי, ואני חושב שאנשים התרשמו בדרך כלל שאני דבק בתוכנית.

הדבר הטוב ביותר בתוכנית נקייה היה כמה טוב הרגשתי. סיפרתי לכולם כי ההמראה הגדול ביותר מ לטהר הוא לומד כמה טוב זה מרגיש לאכול בצורה נקייה. הבטן שלי מעולם לא כעסה.

מעולם לא הרגשתי נפוח. רמות האנרגיה שלי הרקיעו שחקים.

התגעגעתי לסוכר וקפה, שמנת ולחם. אבל הגוף שלי לא. לאחר שהטיהור נגמר, כמובן, חזרתי לחלק מההרגלים הישנים שלי, אבל למדתי כל כך הרבה דברים טובים ששמרתי עד היום.

חשוב מאוד לשמור על רמה מסוימת של פעילות גופנית. כל יום אתה צריך לעבוד, לרוץ, ללכת או לעשות קלטת תרגיל כי אם לא, אתה פשוט לא יהיה שריפת קלוריות מספיק כדי לאבד את המשקל המרבי שלך.

מה קרה לאחר ניקוי?

בסופו של דבר, איבדתי בערך 8 פאונד. הרגשתי כל כך נהדר כי 6 חודשים מאוחר יותר, עשיתי את לטהר שוב. אני לא לאבד הרבה משקל בפעם השנייה.

עדכון 6 שנים מאוחר יותר: מעולם לא עשיתי את לטהר שוב. אימצתי כמה הרגלים בריאים מאוד לאורך השנים שנובעים מהטיהור הזה. לדוגמה, אני כמעט ולא שותה שום דבר מלבד מים עם מיץ לימון קפה בבוקר.

אני אפילו לא שותה הרבה אלכוהול. אני גם יודע איך להכין בוקר מלא בבוקר מלא של דברים טעימים כמו אוכמניות אורגניות קפואות, חלב שקדים, תערובת חלבון שוקולד (אני אוהב אבקות NuMedica) ועוד כמה דברים טובים כמו תרד (אתה לא יכול לטעום את זה) וקשיו.

לאלו מכם המעוניינים בניקוי זה, אני ממליץ בחום על ספרו של יונגר,מהדורה נקייה: התוכנית המהפכנית לשחזור היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

קרא עוד על “תוכנית נקייה” באתר הרשמי.

No Replies to "סקירה של ד"ר אליאנדרו יונגר של 21 יום לטהר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 4