21 חמוד ומהנה מין לחשוף עוגות רעיונות – insightyv.com

21 חמוד ומהנה מין לחשוף עוגות רעיונות

מחפש דרך יצירתית להודיע ​​אם אתה מצפה בחורה או ילד? ואז לשקול מגדר לחשוף את העוגה. מגלה לחשוף מגדר יש ספוג צבעוני מבפנים זה יהיה גם ורוד או כחול. לא רק אלה עוגות נראה סופר חמוד אבל הם גם מתייחסים טעים. מצאנו 21 של המגדר הטוב ביותר לחשוף רעיונות עוגה, יש רעיון לכולם מן החמודים מקסים כדי עוגות מלכותי glam.

1. אופנתי או היא עוגה עם מקארונים

ראשית, יש לנו את זה מגדר אלגנטי לחשוף רעיון עוגה. העוגה מכילה ציפוי לבן עם מקרונים בצבעי ורוד ורוד פסטל. זה נגמר עם עוגה הוא או היא. עוגה כמו זה ייראה מדהים במסיבה לחשוף מגדר. אתה יכול לקבל עוגה דומה נוצר או אפילו עוגה עם שכבות מרובות. כדי לחשוף את המגדר אתה יכול לקבל עוגה צבעונית בפנים, לנסות להתאים אותו לצבעים פסטל מבחוץ.

אֵלֶגַנטִי Baby Gender Reveal Cake Idea

2. סרוק תמונה עוגה ו Cupcake רעיון

אם אתם מחפשים רעיון עוגה ייחודי, אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו עוגה גדולה עם עוגות תואמות קטנות. כל העוגות הן נושא לתינוקות אבל לחלקן יש קישוט מיוחד נוסף. העיצוב המיוחד הוא צילום סריקה. אתה יכול לקבל תמונות אכיל שנוצרו עם כל תמונה. עוגה כמו זה היה וואו לעבר מגדר לחשוף צד.

קאפקייק Gender Reveal Cake Idea with Baby Scans

3. חמוד “מה זה דבורה” עוגה

לאחר מכן, יש לנו עוגה נושא חמוד סופר דבורה. שתי שכבות יש דפוס חלת דבש עם דבורים קטנות בשני שכבות, יש גם הודעה קריאה “מה זה יהיה”. כמו בחוץ של העוגה הוא צהוב זה שומר על מין לגמרי סודי עד לחשוף את הספוג צבעוני בפנים.

חָמוּד What Will It Bee Gender Reveal Cake

4. האם זה ילד או רעיון עוגת הנערה

עוגות יכול להיראות מדהים כאשר קר בצבעים שונים. מין זה מגלה עוגת תכונות יפה בצבע כחול ורוד הדובדבן. הצבעים הם שילוב של גוונים פסטל תוססת. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה פשוט אבל נהדר. אתה יכול לקבל הדובדבן דומה על כל גודל עוגה ובצבעים על פי בחירתך.

האם It a Boy Or Girl Cake Idea

5. כיף או עוגות ריסים עוגות

הרעיון הבא שלנו הוא יצירתי, ייחודי ומהנה. צד אחד של העוגה הוא כחול קר והשני ורוד. על הצד הכחול זה אומר כתמים עם שפם ועל הצד הוורוד הוא אומר ריסים עם ריסים. זה רעיון נהדר כי זה שונה הנערה קלאסי או עוגות הילד. אם אתה נתקל במסיבה אתה יכול להפוך את האורחים לנחש staches או מלקות מדי.

כֵּיף Staches or Lashes Gender Reveal Cake

6. שאלה ייחודית מארק עוגה רעיון

מגדר לחשוף הוא על המסתורין. האם זה יהיה תינוק או תינוקת? עם זאת, רעיון עוגה גדול עבור מגדר לחשוף הוא סימן שאלה. כפי שניתן לראות בתמונה בהשתתפות סימן שאלה נראה מדהים כאשר מעוטר עם ורוד וכחול. אתה יכול גם לקנות עוגה סימן שאלה מחבתות אז אתה יכול אפילו להכין עוגה בעצמך.

ייחודי Question Mark Gender Reveal Cake Idea

7. כדורגל ועוגת בלרינה עוגה

לאחר מכן, יש לנו רעיון עוגה כיף. עוגה עגולה יש נושא כדורגל בצד אחד נושא בלרינה על אחרים. זה רק דרך יצירתית להראות את הילד הקלאסי או הילדה. אתה יכול לקחת השראה מתוך זה ולבחור שתי פעילויות או ספורט על פי בחירתך.

כדורגל and Ballerina Gender Reveal Cake Idea

8. חמוד פתוח לראות עוגה

אם אתם מחפשים עוגה חמודה מאוד, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. העוגה כוללת שני פילים, אחד עם בלון ורוד והשני יש בלון כחול. יש גם הודעה על העוגה כי הוא קורא “הוא או היא, פתוח לראות”. זה אומר לכל מי שרואה את העוגה כי המגדר יתגלה עם ספוג. אתה יכול להשתמש בכל חיה עבור עוגה כזאת.

חָמוּד Open to See Gender Reveal Cake

9. הפתעה בפנים

אתה יכול להוסיף צבע ספוג בעוגות לחשוף את המין של התינוק. הנה דוגמה של ספוג ורוד לחשוף בחורה. לא רק הם צבעו את הספוג אבל הם גם הוסיף ממתקים כהפתעה מדי. זוהי דוגמה מצוינת של מגדר לחשוף ספוג, אתה יכול לעשות את אותו רעיון כחול עבור ילד.

מִין Reveal Cake Idea with Candy

10. ורוד וכחול בייבי עוגת נעל רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון עוגה מקסים. את העוגה עגול אחד רוחות כולל לבן, ורוד וכחול הדובדבן עם נעלי תינוק חמוד על הדף. נעל אחת ורודה ונעל אחת כחולה. זוהי דרך יצירתית לקשט מגילה לחשוף מגדר. אתה יכול ליצור מחדש עוגה דומה אחד מובלט או פשוט יש את העיצוב הנעל.

וָרוֹד and Blue Baby Shoe Cake Idea

No Replies to "21 חמוד ומהנה מין לחשוף עוגות רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.