מהיר. שמפו סוד לתקן תספורת רע? – insightyv.com

מהיר. שמפו סוד לתקן תספורת רע?

על פי אתר האינטרנט שלהם, F.A.S.T. שמפו ומרכך מכיל תערובת קניינית של עשבי תיבול טבעיים וחומצות אמינו חיוניות המשולבות כדי לספק את הבסיס האולטימטיבי לצמיחת שיער בריא. F.A.S.T הוא שמפו ומערכת מרכך שעובד בשילוב כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. אם אי פעם היה מאוכזב עם תספורת רצה לגדל את השיער שלך החוצה, אתה יודע איך מתסכל התהליך יכול להיות.

החלטתי לברר אם F.A.S.T באמת חי עד הטענות שלהם כאשר גדל החוצה תספורת פיקסי קצר מאוד.

על השיער שלי

השיער של כולם יגיב קצת אחרת על כל מוצר שיער, וכך גם לגבי FAST. במהלך הניסוי הקטן הזה, השיער שלי התחיל ב 2 ס”מ אורך. החלטתי למדוד את החלק הגדל והולך של השיער שלי, שהוא החלק העליון הקדמי של הפרינג ‘. בניסוי הקודם לגדל את צבע השיער הטבעי שלי, זה לקח 7 חודשים לגדל את השיער שלי 2 ס”מ אורך. זה נתן לי מקום די טוב להתחיל בו. השיער שלי הוא לא צבע טיפול, הוא לא באמת עבה מדי או רזה מדי ולא יבש או שמנוני. השיער שלי הוא נורמלי למדי וממוצע.

אני משתמש ב- F.A.S.T. שמפו ומרכך 4 – 6 ימים בשבוע ויהיה מקבל תספורות קבוע לעצב את השיער שלי לקצץ את הקצוות כל שישה שבועות.

התגובה הראשונית שלי

F.A.S.T שמפו הוא ללא סולפט חינם או paraben חינם.

הייתי בעבר משתמש זה שמפו אורגני חינם סולפט מ CHI. הדבר הראשון שמתי לב על שמפו F.A.S.T היא כי זה עשירים מאוד עשירים השיער שלך מרגיש נקי מאוד לאחר השימוש בו. בעקבות ההוראות על הבקבוק, שטפתי את השיער פעמיים במהלך כל שמפו הקפד לעסות את המוצר היטב לתוך הקרקפת שלי ומאפשר את השמפו לשבת במשך 30-60 שניות במהלך כל שמפו.

אחר כך שטפתי במים חמים.

עקבתי אחרי כל שמפו עם מרכך, שוב הקפד לעסות את המוצר היטב לתוך הקרקפת שלי ומאפשר למוצר לחדור לתוך השיער שלי במשך כמה דקות לפני שטיפה היטב עם מים חמים.

במהלך השבועות הראשונים שלי באמצעות F.A.S. היתה לי הזדמנות לגלוש באינטרנט ולדבר עם אנשים אחרים אשר השתמשו F.A.S.T. אנשים רבים היו מרוצים מהתוצאות, אבל התלונה העיקרית היתה כי המוצר ייבוש וגרם צבע לדעוך. שמתי לב קצת ייבוש, אבל זה היה בקלות לתקן באמצעות מזגן שבועי עמוק. אני לא מתפלא שהשמפו גרם ליובש, באמת. זה מלא חלבון ולא סולפט חינם. שניהם ידועים גורם נוסף ייבוש אפקטים צבע להתפוגג השיער. צבע לדעוך לא היה בעיה בשבילי כי אני לא צבע השיער שלי בזמן השימוש F.A.S.T. אני מניח איך אני רואה את זה, אתה לא יכול באמת יש את הטוב משני העולמות במקרה זה. אם צבע לדעוך הוא חשש, צעדים אחרים ניתן לנקוט כדי להילחם בבעיה.

הריח של המוצר היה בלתי-מיידי למדי. אני באמת לא חושב שזה מריח כמו משהו.

תוצאות

במהלך החודש הראשון של שימוש ב- F.A.S.T, השיער שלי גדל חצי סנטימטר אחד.

הרבה שיער של אנשים גדל בקצב הזה, אבל השיער שלי נוטה לצמוח לאט. זו היתה תוצאה גדולה מבחינתי.

במהלך ששת החודשים הבאים שמתי לב את אותו קצב צמיחה של כחצי אינץ ‘בחודש דרך אזור שוליים של השיער שלי. היו לי תספורות קבועות כל שישה עד שמונה שבועות, חותך את הגב / הצדדים כדי לאפשר את החלקים העליון הקדמי של השיער שלי להתעדכן. ככל שהשתמשתי ב- F.A.S.T. ככל ששאר שערי הלך וגדל. בעוד אני לא עוקב אחר הצמיחה בכל חלק אחר של השיער שלי מאשר את קטע הפרינג ‘, שמתי לב באופן משמעותי צמיחת שיער מהירה יותר.

השלילי היחיד שאני יכול לציין על המוצר הוא מצאתי את זה כדי להיות ייבוש, למרות שמרתי את היובש בקלות על ידי עם טיפולים רגיל עמוק.

בשורה התחתונה

אני מתרשם מאוד עם התוצאות של F.A.S.T.

שמפו ומרכך והמליץ ​​עליו לכל מי שמעוניין לגדל את השיער. הסיבה היחידה שאני מדורג את המערכת עם ארבעה כוכבים במקום חמישה נובע מכך כי המוצר הוא קצת ייבוש וזהירות צריך לקחת אם צבע לדעוך הוא דאגה לך. כמו כן, זכור שאם אתה עושה צבע השיער שלך באמצעות F.A.S.T. תביא את הצורך צבע לעתים קרובות יותר פשוט כי השיער שלך יגדל מהר יותר.

גילוי: החברה סיפקה גישה חופשית למוצר זה למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "מהיר. שמפו סוד לתקן תספורת רע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.