21 ייחודיות כלולות מקלחת כל נושא כלה יאהב | insightyv.com

21 ייחודיות כלולות מקלחת כל נושא כלה יאהב

אם אתם מתכננים מקלחת כלולות, ולאחר מכן לשקול בחירת כלה מגניב נושא מקלחת. נושא יהיה לצמצם את האפשרויות האינסופיות שיש לך מה שעושה את המקלחת קל יותר לתכנן ולקשט. יש כל כך הרבה נושאים כלולות מקלחת אתה יכול לבחור מתוך ואתה יכול לבחור משהו הכלה לעתיד אוהב, מה שהופך אותו ייחודי לה. תסתכל על 21 שלנו נושאים כלולות להתקלח ולקבל השראה!

1. זוהר ורוד כלולות נושא מקלחת

הרעיון הראשון כלולות מקלחת יש לנו להראות לך את זה נושא ורוד. ורוד הוא צבע המשויך רומנטיקה כך יהיה צבע מושלם לשימוש בכל מקלחת כלולות. לא רק זה אבל זה נראה מאוד glam עם זהב. אלמנטים מרכזיים כדי ליצור את המראה הזה הם ורדים, אביזרים זהב, בדים וילונות רכים וכמובן ורוד.

מַקסִים וּמְפוּאָר Pink Bridal Shower Theme

2. קריסטלים וכוכבי כוכבים

אם הכלה לעתיד אוהבת את הכוכבים, קריסטלים ודברים אחרים כאלה, אז הרעיון הבא יכול להיות מושלם. כאן יש לנו אזור אוכל שיש לו עיטור הכוכבים כוכב על גבי צלחות, כל גבישים שונים ואביזרים אחרים התואמים את הנושא. כדי ליצור מחדש את המראה אתה יכול להשתמש גבישים האהובים שלה הכוכבים. אולי לבחור צבע מן גבישים עבור האביזרים ואתה יכול לקנות כמה עוגות גביש השראה יפה.

גבישים and Star Constellations Bridal Shower Theme

3. וינטג ‘מקלחת כלולות נושאים

לאחר מכן, יש לנו נושא רומנטיקה וינטאג ‘. הגדרת טבלה המוצגת לוכדת את המראה בצורה מושלמת. יש לה סידור פרחים יפה, ספלי תה עם פרחים, נרות יפים ומשקפיים יפים. כדי ליצור מקלחת כלה ככה, לקחת השראה מהתמונה ולבחור צבעים דומים, פרחים ואביזרים. אתה יכול לקחת את הרעיונות האלה לתוך מזון וקישוטים אחרים מדי.

בָּצִיר Bridal Shower Theme

4. ימית כלולות נושא מקלחת

נושא פופולרי עבור מקלחות כלה הוא ימאי. כאן יש לנו רעיון מסוגנן מאוד כלולות מקלחת ימית. אתה יכול לראות כי מזון וקישוטים מושלמים עבור הנושא. יש עוגנים, פסים ימיים, גלגל ספינות ועוד. עם נושא זה יש כיף עם האוכל והעיצוב אבל לשמור את זה קלאסי עם הצי, לבן וזהב.

מסוגנן Nautical Bridal Shower Theme

5. כל נושא מקלחת כלולות לבן

הרעיון הבא שלנו הוא נושא לבן. כל הקישוטים והשולחנות הם לבן כלה לבן אשר מתאים את החתונה הקרובה. אתה יכול לעשות את זה נושא אלגנטי מאוד כמו בהשתתפות וזה יהיה וואו האורחים. פעילות גדולה עבור נושא זה יהיה נייר טואלט החתונה השמלה המשחק. האורחים מתחלקים לצוותים והם עושים את השמלות הלבנות לחתונה לבנה מתוך נייר טואלט.

את כל White Bridal Shower Theme

6. 1950 של כלולות מקלחת נושאים

האם כלה לעתיד אהבה או 1950? ואז הרעיון הבא יכול להיות מושלם. מקלחת הכלה נעשתה להיראות כמו חנות מאלט של 1950. יש רשומות, תפריט מיושן, קישוטים ועוד. עם נושא כזה אתה יכול גם לשאול את האורחים להתלבש בבגדים של 50 כמו חצאיות פודל.

בָּצִיר 1950's Bridal Shower Theme

7. חוף נושאים כלולות מקלחת

עוד נושא פופולרי מקלחות כלה הוא החוף. אתה יכול לקבל את הנושא עבור החתונה הקרובה החוף או אם הכלה אוהבת את חוף הים. זהו נושא מאוד כיף כי אתה יכול לעשות הרבה עם. אתה יכול להיות קישוטים חמודים כמו אלה בהשתתפות, יש קוקטיילים השראה החוף ואתה יכול גם לשאול את האורחים להתלבש בבגדי החוף, אולי טרופי florals.

החוף Theme Bridal Shower Idea

8. הסוד גן כלולות נושא מקלחת

הרעיון הבא שלנו הוא מקלחת כלולות חוצות בהשראת הגן הסודי. עבור נושא זה תצטרך שטח בחוץ כי הוא מלא צמחים ופרחים יפים. אתה יכול לקבל קישוטי קישוטים כמו אלה בהשתתפות יש עוגות ותה. עבור פעילות אתה יכול לעשות ציד אוצרות ועל טובות אתה יכול לתת זרעי פרחים.

סוֹד Garden Bridal Shower Theme

9. טרופי כלולות מקלחת נושאים

לאחר מכן, יש לנו נושא טרופי כיף. יש כל כך הרבה שאתה יכול לעשות עם כלולות במקלחת טרופי נושא. נסה לקשט עם צמחים, פרחים ובלונים כמו התמונה בהשתתפות. תוכלו גם ליהנות מקוקטיילים וממזון טרופי טרופי. נושא כזה יהיה מושלם לקיץ.

טְרוֹפִּי Bridal Shower Theme

10. תה אלגנטי מסיבת כלה מסיבת התה

מסיבות תה הם נושא מאוד פופולרי מקלחות כלה. ניתן ליצור אירוע אלגנטי מאוד עם אוכל יפה, קישוטים, קומקומים וספלי תה. עבור מסיבת התה הקלאסית יש תה ועוגות זמין. תוכלו גם לקבל קוקטיילים המוגשים בקומקום.

אֵלֶגַנטִי Tea Party Bridal Shower Theme

No Replies to "21 ייחודיות כלולות מקלחת כל נושא כלה יאהב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − 11 =