19 מדהים פיתולים קינקי תסרוקות

רוצה להגן על השיער הטבעי שלך מפני נזק ולתת לו קצת מנוחה כלי שיער סטיילינג? לעשות את זה עם פיתולים קינקי. פיתולים קינקי הם סגנון מגן רב תכליתי שנראה אופנתי, מודרני ומסודר. הם בהחלט לגרום לך להתבלט מן הקהל. סגנונות הגנה אחרים שאתה צריך לבדוק הם: סנגלים פיתולים וצמות תיבת.

ישנן כמה דרכים מעניינות כדי לסובב את הטוויסטים שלך. אתה יכול לעצב אותם תסרוקות מדהים עבור ללבוש מדי יום ואירועים מיוחדים. קינקי פיתולים אפשרויות סטיילינג הם אינסופיים, אבל אנחנו מביאים לך את 19 נראה הכי טוב כי קל להעתיק ולשחק עם.

1. קינקי טוויסטס מוהוק

אינסטגרם / africancreature

אינסטגרם / אפריקנס

הצג את הצד המגולח שלך בסגנון המוהוק המדהים הזה. עם תסרוקת זו, אתה בטוח לעשות משפט. במשך ימים שבהם אתה לא רוצה רוק מוהוק, אתה פשוט להסתיר את החלקים המגולח שלך עם פיתולים ארוכים שלך ... מ ילדה טובה רע בצעד אחד קל!

2. סגנון ארוך

אינסטגרם / yomilewa

אינסטגרם / יומילווה

פיתולי קינקי הם אחד סגנונות ההגנה היפים ביותר ודרך מושלמת לשכוח את השיער שלך במשך 6-8 הבא. גם אם אתה פשוט להשאיר את הפיתולים משוחרר על הכתפיים שלך, הם עדיין יפה ללא מאמץ וחזק. עם סגנון הגנה זה, אתה לא תישאר מעיניהם, לסמוך עלינו.

3. בורגונדי טוויסטים חצי

אינסטגרם / alistalacehair

אינסטגרם / אליסטר

זה חצי למעלה, חצי לחמניה למטה הוא כנראה אחד התספורת הקלה ביותר עבור פיתולים קינקי. איך להשיג את זה? פשוט להפריד את החלק העליון של השיער שלך ולמשוך אותו לקוקו. לאבטח את הקוקו עם להקת שיער או סרט ראש (בהתאם לגודל הפיתולים שלך). לעטוף את הקוקו סביב הבסיס כדי ליצור לחמניה קטנה. לאבטח אותו עם סיכות בובי.

האזיקים שיער הם לגמור נהדר שיכול להביא את התספורת שלך לרמה חדשה לגמרי. הקפד לנסות אותם!

4. שחור & אדום גבוה לחמניה

אינסטגרם / itsmskimberly

אינסטגרם / itsmskimberly

לחמניה גבוהה היא דרך קלה ואלגנטית לסגנון הפיתולים שלך. העדכון מתאים לכל אירוע - עבודה, ראיון עבודה, מפלגה או פשוט כסגנון יומיומי. עבור סגנון נועז ועז, להבהיר את השיער על ידי הוספת כמה פיתולים אדום. מלבד אדום, בלונדינית דבש, חום בהיר בורגונדי הם גם אפשרויות סגנון בטוח.

5. קוקו גבוה

אינסטגרם / felicitystarr

אינסטגרם / felicitystarr

תן טוויסטים שלך עדכון עם כמה חרוזי כסף לשיער. קינקי פיתולים יפים בעצמם, אבל מדי פעם אתה יכול לגרום להם פופ אפילו יותר. אפקט זהה ניתן להשיג עם חוט זהב או כסף חוט. אתה למדוד את זה, לעטוף אותו סביב טוויסט וווילה - פיתולים שלך הם קישוט בקלות בזול.

6. Cornrows + Twists מעוות

אינסטגרם / africancreature

אינסטגרם / אפריקנס

כאשר ספק בין פיתולי ו cornrows, לשלב את הסגנונות האלה יחד. כפי שאתה יכול לראות, התוצאה הסופית היא הלסת-הטלת. זה updo ידוע גם נץ faux. כדי לשדרג את המראה שלך, זוג זה עם זוג יפה של עגילי הצהרה.

7. סגול סגנון

אינסטגרם / tailo_g

Instagram / tailo_g

שמור את השיער שלך בחזרה את הפנים פשוט על ידי בובי הצמדת כמה פיתולים הקדמי בצד. אם יש לך זמן, אתה יכול לצמה צרפתית צמה קלאסי או צמה הולנדית מכל צד ולאבטח אותם עם elastics שיער. צמות הן דרך חמודה וקלה לרענן את המראה שלך, במיוחד במהלך הקיץ.

8. חמוד Updo

אינסטגרם / protectivestyles

אינסטגרם / הגנה

עבור קלאסי עם זה updo חמוד ללא רבב. אתה בטח לא יודע שאתה יכול להעיף מבט כזה המושך את העין בזמן שיש פיתולי פנימה, נכון? ובכן, אפשרויות סטיילינג הן אינסופיות גם כאשר אתה מתנדנד סגנון מגן. אתה רק צריך להיות יצירתי או לקבל השראה שלך כמה מעצב שיער מוכשרים ביותר על Instagram ו Pinterest.

9. ארוך, בלונדינית Twists

אינסטגרם / bthomas_hair

אינסטגרם / bthomas_hair

עם צבע סגנון הנכון, פיתולים שלך יכול להיות משוחרר על הכתפיים ועדיין להיראות אטרקטיבי. הסגנון מוכיח כי תסרוקת גדולה נראית אופנתית גם אם אתה לא בסגנון זה. יש אנשים שחושבים שהשיער הבלונדיני נראה מטופש ולא טבעי על נשים שחורות. מה מחשבותיך?

10. High Bun

אינסטגרם / indescribable_k

אינסטגרם / indescribable_k

כל אחד יכול לעשות את זה מדהים לחמניה גבוהה בסגנון נראה מדהים תחת 5 דקות! לחמניות גבוהות לעולם לא ייצאו מן הסגנון משום שהן קלות, אלגנטיות, ואי אפשר לבלבל אותן. בקרוב מספיק, זה updo יהפוך סגנון האהוב עליך ללכת!

No Replies to "19 מדהים פיתולים קינקי תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − 57 =