למעלה 11 הפרחים הכי יקר בעולם – insightyv.com

למעלה 11 הפרחים הכי יקר בעולם

פרחים יפים תמיד היה הבחירה מתנה העליון לנשים. עם זאת, זר פרחים יכול להיות קשה על הארנק, במיוחד אם אתה בוחר כמה פרחים היקרים ביותר בימים אלה. עבור אנשים מסוימים, פרחים סבירים אינם טובים מספיק. הם יילכו לקיצוניות כדי להניח ידיים על הפרחים הנדירים והיקרים ביותר בעולם. אם אתה תוהה איך פרחים אלה נראים וכמה הם עולים, לבדוק את הרשימה של הדף 11 הפרחים היקרים ביותר בעולם.

11. Lisianthus ($ 10 – $ 35 לכל חבילה)

תמונה Credit: webordering.tesselaars.com

צילום:

Lisianthus פורח מדי שנה ויש לו עלי כותרת סגלגלים עדינים, פרעושים. פרחים מגיעים במגוון צבעים מ כחול, סגול, לבן, לבנדר סגול בהיר.

מחיר הפרח תלוי באיכות ובגודל. כמו כן, הם קשה לגדול שביר מאוד, עושה תחבורה קשה. המחיר המשוער הוא בין $ 10 – $ 35 לכל חבילה. בשל השבריריות שלה, הם נקראים בדרך כלל “פרחי נייר”.

10. לילי של עמק (15 $ ל 50 $ לכל צרור)

תמונה Credit: floristfortoronto.com

צילום: floristfortoronto.com

אל תתנו למראה לשטות בך. זה נראה חמוד פרח מתוק מבושם הוא רעיל מאוד. למרות שזה יכול להיות יקר מאוד, זה פרח פופולרי לחתונות. זה פרח חמוד שימש החתונה המלכותית – זר הכלה של קייט מידלטון היה מורכב כמעט כולו לילי של עמק.

שושן העמק מסמל ענווה, מתיקות, טוהר הלב וחזרת האושר.

9. לילי מזרחי ($ 16 ל $ 50 לכל צרור)

תמונה Credit: casaandcompany.com

צילום: casaandcompany.com

אוריינטלי לילי נראית אלגנטית בסידורים ותשמור על האירוע כולו ריח נפלא. הם יקרים כי זה לוקח כמה שנים להגיע לגודל פורח והם שבירים מאוד. פרח בלום מלא הוא סביב 6 “ל 8” גדול. הם באים בצבעים שונים כגון צהוב, לבן, ורוד ורוד בהיר.

8. סחלב (5 $ ל 25 $ לכל גזע)

תמונה Credit: commons.wikimedia.org

צילום: commons.wikimedia.org

פרח של סחלב כבר מזמן סמל של יוקרה, יופי, כוח ואהבה. פרח זה יקר כי זה נשלח לעתים קרובות מהוואי וקשה לגדול. כמה סחלבים הם בלתי אפשרי לשמור על החיים ולהביא לפריחה – אפילו עבור מגדלים מקצועיים.

7. הידראנגאה ($ 6.50 לכל גזע)

תמונה Credit: sperlingnursery.com

צילום: sperlingnursery.com

כשמדובר פרח זה, פרחים תמיד נראה שיש מחסור עם הידראנגאה. למה זה כך? זה פרח מגיע שיח וזה לא צמח קל לגדול. זה נפוץ בחתונות. למרבה הצער, את hydrangeas יכול בקלות wilt ו צניחה.

זה בא לבן, סגול, סגול בהיר, כחול ורוד. הם יכולים לשמש להסדרים יבשים, מדי.

6. Gloriosa ($ 6 – $ 10 לכל בלום)

תמונה Credit: fotos.sc

צילום: fotos.sc

Gloriosa פרח הוא יליד אסיה אפריקה טרופית. זה יקר בגלל נדיבותו וייחודו. כמו כן, זהו אתגר לגדל אותו. פרח זה הוא מיוחד בגלל צבע המשתנה שלה מן קצה למרכז מודגש, עלי כותרת גמיש. פרחים גלוריוסה מגיעים בדרך כלל צהוב ירוק, תפוזים, ואדומים עמוקים.

5. זעפרן – $ 500 – $ 5,000

תמונה Credit: dehlvi.com

צילום: dehlvi.com

פרח זעפרן משמש לייצור תבלינים זעפרן – תבלין יקר בשימוש על ידי השפים הדף בכל רחבי העולם. כדי לחלץ 450 גרם של זעפרן יבש דורש הקציר של 50,000-75,000 פרחים – הכל ביד (1). זעפרן התבלינים עלויות מ $ 500 ל $ 5,000 לכל פאונד.

4. זהב של סחלב קינבאלו – $ 5,000

תמונה Credit: ealuxe.com

צילום: ealuxe.com

פרח נדיר זה נמצא ביערות הגשם סביב הר קינאבאלו. הוא לא התגלה עד 1987. הסחלב ידוע גם בשם סחלב של רוטשילד. זה ייחודי כי הוא מחזיק את עלי הכותרת שלה כמעט אופקית והוא יכול להימשך עד 15 שנים לפריחה. תקופת הפריחה היא רק מאפריל עד מאי.

זהב של קינאבאלו הוא אחד הפרחים הנדירים והיקרים ביותר בעולם. ככל הנראה, המפעל מביא סכומים של עד 5,000 $ לגבעול. הפרח הוזכר בסדרת הטלוויזיה Penny Dreadful, באינטראקציה בין הדמויות ונסה אייבס ודוריאן גריי. בדוק את התמונה כאן – וידאו.

3. שנזן Nongke Orchid – $ 275,000

תמונה Credit: shotsstraightup.com

צילום: shotsstraightup.com

סחלב זה הוא פרח מעשה ידי אדם לחלוטין. הוא פותח על ידי מדענים באוניברסיטת שנזן Nongke. זה לקח להם 8 שנים של מחקר כדי ליצור ולייצר את הפרח אלגנטי ועדין. זה לוקח ארבע עד חמש שנים לראות את הפריחה של הסחלב.

בשנת 2005, סחלב נמכרה עבור 1.68 יואן (275,000 $) כדי מכרז אנונימי במכירה פומבית. עד כה, זה הפרח היקר ביותר אי פעם קנה.

2. ג’ולייט יוקרה רוז – 5 מיליון דולר

תמונה Credit: leavesofgrassdesigns.com

צילום:

בשנת 2006, בתערוכת הפרחים של צ’לסי, הציג דוד אוסטין את ג’ולייט רוז לעולם. היין הייחודי נקרא “3 מיליון ליש”ט”, שעלותו כ -5 מיליון דולר. זה סכום הכסף שדוד אוסטין היה צריך ליצור ולייצר את הפרח המדהים הזה. תהליך קבלת והפקת לקח 15 שנים. זהו רוז היקר ביותר שפותח אי פעם.

הפרחים האלגנטיים, הגדולים, הפכו את ג’ולייט שונה לחלוטין משאר הוורדים. זה עלה פופולרי עבור חתונות, אירועים, הנצחה ואירועים מיוחדים אחרים. ורדים ניתן לקנות דרך האתר של דוד אוסטין. גזור זר ורדים של 10 ורדים עולה £ 49.95 ($ 82) ואת זר של 50 ורדים עולה 200 £ (327 $).

1. פרח קאדופול – חסר ערך

תמונה Credit: viikonloppu.com

צילום: viikonloppu.com

פרח זה נחשב יקר. זהו הפרח היקר והנחשק ביותר בשל ניחוחו הייחודי וזמנו של פריחה. למרבה הצער, זה התהילה נמשך רק כמה שעות. הפרח פורח בחצות ומת בבוקר. כמו כן, אם הוא הרים, הוא מת בתוך שעות. פרח Kadupul לא ניתן לקנות וזה כמעט בלתי אפשרי לגדל אותו.

זה פרח נדיר אבל יפה מגיע סר לנקה. זה גדל על 10-30 ס”מ בצבע לבן לבן. קאדופול אינו שמה היחיד – פרח הירח, מלכת הלילה ו פרח מן השמים הם שמות אחרים של הפרח המיתי הזה.

וידאו: מחזור החיים של פרח Kadupul.

No Replies to "למעלה 11 הפרחים הכי יקר בעולם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.