תחשוב חבר שלך שוכב לך? זה לא יכול להיות מה שאתה חושב

תחשוב חבר שלך שוכב לך? זה לא יכול להיות מה שאתה חושב

חברים תמיד צריכים להיות כנים איתך, נכון? אז כאשר הם משקרים, זה יכול להיות ממש קשה לקחת. אתה רוצה לסמוך על החברים שלך וזה אומר לדעת שהם יגידו לך ישר לא משנה מה. אבל חבר ששקר לא תמיד מנסה לפגוע בך. לפעמים חברים שקר רק כדי להגן על הרגשות שלך.

השקר יכול להיות פשוט כמו להגיד לך שהם אוהבים את השמלה האחרונה שרכשת (כאשר למעשה הם לא), או נורא כמו שקרים על רומן.

לפעמים חברים משקרים על טיול שאתה לא מוזמן אליו. פעמים אחרות אנשים עשויים לשקר על להיות חברים עם מישהו אחר. למה זה קרה?

כאשר חברים לשקר כי זה הדרך היחידה שהם יודעים איך להגן על הרגשות שלך

אחת הסיבות הגדולות ביותר לשקר חברים היא פשוט כדי למנוע לפגוע ברגשות שלך. שאלות כמו, "האם החצאית הזאת נראית לי טוב?" או "אתה חושב שאני יכול לשיר?" עלול להניע שקר לבן קטן או הימנעות מלספר את האמת הבוטה. יש אנשים שאינם מבינים את ההבדל בין להיות בעדינות כנה עם חבר, לעומת להיות כל כך פשוט, כי אתה משאיר פצע מילולי. במקום שני הקצוות האלה, הם בוחרים להימנעות בצורה של שקר.

מה אתה יכול לעשות: עודד את החברים שלך להיות ישר איתך. אתה יכול אפילו להגיד להם "להיות עדין, אבל להיות כנים," ואז לא משנה מה התשובה שלהם, תן להם לדעת שאתה מעריך את זה. אם תגזים מדי או תכעס עליהם, הם לא ירגישו בנוח לספר לך את האמת שוב.

חברים ישכבו אותך כי הם מרגישים נבוכים

לפעמים חברים ישקרו על דברים בחיים שלהם כי הם נבוכים מכדי להודות באמת. אולי הם נמצאים בחובות או עוברים תקופה קשה שהם פשוט לא רוצים שתדעו עליהם.

מה אתה יכול לעשות: הימנע מנסה לגרוע את החבר שלך לספר לך מה לא בסדר.

במקום זאת, להבהיר כי אתה שם בשבילם כאשר ואם הם מוכנים לדבר. הפוך את הידידות למקום בטוח עבורם שם הם יכולים לחלוק את הצרות שלהם איתך בלי להרגיש לשפוט.

לשקר כי הם פשוט לא רוצה טיעון איתך

אולי החבר שלך יודע שאם הם יגידו לך את האמת, אתה כועס עליהם. הימנעות מקונפליקט אינה תמיד בריאה לידידות משום שהיא מאפשרת לבעיות לגדול עם הזמן. אם יש לך מזג רע, החבר שלך עלול לנסות להימנע מלהיכנס לזה איתך ובמקום רק לספר לך מה שאתה רוצה לשמוע.

מה אתה יכול לעשות:ודא שאם חבר אומר לך משהו לא נעים, אתה לא להגזים. שקול מה שנאמר ומדוע החבר שלך אומר לך את זה. אם אתה בסופו של דבר להתווכח, לעשות את זה בצורה מכובדת.

כאשר חברים לשקר כדי לכלול אותך

השקר הוא לא תמיד סימן שחברים מנסים להגן עליך, עם זאת. לפעמים הם משקרים כי הם רוצים להוציא אותך מהתוכניות שלהם. אם הם אומרים לך שהם נשארים בבית איזה לילה אתה רוצה לצאת, למשל, ואתה מגלה מאוחר יותר שהם partied בלעדיך, זה יכול להיות שהם לא חבר טוב כמו שחשבת שהם היו.

לפעמים חברים שקר כי הם לא חושבים שאתה מספיק טוב כדי להתערבב עם חברים אחרים שלהם.

אולי הם לא רוצים לערבב קבוצות חברים יחד, וכתוצאה מכך, מעדיפים לראות אותך רק עבור פעילויות מסוימות. זה לא נכון (וזה לא תמיד הגיוני), אבל בגלל זה חברויות הן כל כך מגוונות. כולם שונים.

מה אתה יכול לעשות: כאשר אתה מגלה בוודאות מוחלטת כי החבר שלך היה משקר לך, לנסות להתעמת איתם. היזהר, עם זאת, כי אם חבר שקר, מלכתחילה, הם עשויים לשקר כאשר נשאל שאלה ישירה על חוסר היושר שלהם. לך עם הבטן שלך על זה. אם אתה מרגיש כמו חבר שלך משקר כי הם לא רוצים להיות סביבך, זה השכמה שלך כדי להמשיך הלאה.

No Replies to "תחשוב חבר שלך שוכב לך? זה לא יכול להיות מה שאתה חושב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 76