מה ללבוש עם נעליים פרחוניות? – insightyv.com

מה ללבוש עם נעליים פרחוניות?

הדפס פרחוני הוא דפוס קלאסי האופנה. זה אחד מאותם הדפסים שמעולם לא מזדקנים או משעממים. זה נראה ממש נחמד על בגדים, אביזרים ונעליים. הבעיה היחידה עבור נשים רבות היא – איך ללבוש את זה? רוב הדפסים פרחוניים הם צבעוניים וחזקים ולכן קשה לסגנן אותם עם חלקים אחרים בארון שלנו.

בדיוק כמו חתיכת תכשיטים או מצמד צבעוני יכול להיות מוקד של תלבושת, נעליים פרחוניות הם דרך נוספת כדי להחדיר את המראה שלך עם אישיות וגישה. הדפס פרחים הוא מיוחד כי זה יכול להחיות את התלבושת משעמם.

לא משנה מה הסגנון שלך, אתה צריך לפחות על זוג נעליים פרחוניות בארון שלך. פרחים באים בצורות שונות, צורות וצבעים. אנחנו יכולים למצוא אותם על דירות נוחות, נעלי ספורט, טריזים, משאבות ואפילו מגפיים. הדרך המושלמת להוסיף את זה הדפס פרח לכל התלבושת היא ללבוש נעליים פרחוניות.

במאמר זה אנו מציעים לך מה אתה יכול ללבוש עם נעלי הפרחים האהובים עליך. אז הבה נתחיל!

1. פרחים על פרחים

זה בלוגר אופנה, בהצלחה לזווג נעלי עקב שלה עם בלייזר פרחוני. הדפס פרחוני הולך טוב למדי עם מכנסי עור פשוטים. אם אתה רוצה לשים פרחוני על פרחים – להיזהר. זוג הנעליים שלך עם בלייזר שלך רק אם צבעים ופרחים דומים. אתה לא רוצה להיראות כמו גן הליכה, נכון? חוץ מזה בלייזר, אתה יכול זוג נעליים שלך עם שקית פרח, מצמד או צעיף (שוב, בצבעים וצורות דומים).

תמונה Credit: dulcecandy.com

צילום: dulcecandy.com

2. מקרית נראה עם דירות פרחוניות

כזה חזק הצהרת דירות יכול לעמוד על שלהם. עם נעליים פרחוניות, אתה יכול לשמור על הבגדים שלך, איפור תסרוקת פשוטה. אם אתה לא מוכן עבור ‘הג’ ונגל ‘עדיין, ללכת בעדינות עם מכנסיים החבר, חולצה לבנה פשוטה בלייזר שחור. מזג את התלבושת עם כתפיות, כובע שחור או סרט פרחוני.

תמונה Credit: dirtyhairhalo.com

צילום: dirtyhairhalo.com

3. התלבושת נעליים פרחוניות

זוג נעלי ספורט יהיה להאיר את היום שלך בלי להסתכל מעל- top. זוג נעלי הפרחים שלך עם ז ‘קט שחור חצאית עור. Accessorize את המראה שלך עם שרשראות זהב פשוט תיק עור שחור. נעלי ספורט אלה הם הצהרה גדולה, אז אולי אתה רוצה להשלים את המראה עם צבעים מוצקים, בדיוק כמו בלוגר אופנה.

תמונה Credit: just-another.me

קרדיט צילום: just-another.me

4. סנדלים פרחים ופסים

מושלמת פרח כוח התלבושת ניתן לזווג עם פסים, מדי. אתה יכול זוג נעליים הדפס פרחוני עם חולצה מפוספסת בצבעים דומים חצאית מודגש. כדי לקשור את התלבושת כולה יחד, accessorize את הידיים עם צמידים ולצפות. ואתה מוכן ללכת!

תמונה Credit: hautepinkpretty.com

צילום: hautepinkpretty.com

5. תלבושת עקבים פרחוניים

עם נעלי עקב, אתה יכול להשתמש מותניים מוגדר, חצאית midi ואת שרשרת הצהרת להמציא מחדש את פינות פורח. שום דבר לא אומר נשי ויפה כמו הדפס פרחוני רך על העקבים שלך.

תמונה Credit: cuteandlittle.com

צילום: cuteandlittle.com

נשים אוהבות פרחים, בין אם מדובר בגן, באגרטל, בפארק או בזר. לארוג אותם לתוך הבגדים שלך, ואתה גם לפרוח!

No Replies to "מה ללבוש עם נעליים פרחוניות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.