לדעת מתי הגיע הזמן לסיים את הקשר לסביות שלך – insightyv.com

לדעת מתי הגיע הזמן לסיים את הקשר לסביות שלך

מערכות יחסים אינן תמיד קלות. הם לוקחים עבודה. אבל כמה עבודה? איך אתה יכול לדעת מתי הגיע הזמן לסיים את היחסים או להמשיך לעבוד על זה? אמנם לא רשימה ממצה, אלה כמה סימנים כי הגיע הזמן להרפות ולהמשיך הלאה. אלה סימנים לכך שאולי הגיע הזמן להתנתק ממערכת יחסים לסבית.

לְחִימָה

אתה נלחם יותר ממה שיש לך כיף. זהו הסימן הראשון, הגדול והבולט ביותר שהדברים אינם טובים במערכת היחסים שלכם.

הקרבות היו פעם על דברים קטנים, כמו להשאיר את הכלים מנותקים, אבל עכשיו אתה נראה שניהם לדחוף זה נקודות חלשות של חוסר ביטחון.

דברים קטנים כי היא נהגה לעשות את זה אתה מבושל, עכשיו באמת לדחוף את הכפתורים שלך ואתה מתחיל להתקוטט. שניכם נלחמים זה בזה, ובסופו של דבר אתם נשארים מגרד את הראש ותוהים למה אתם נלחמים בכלל.

לחימה בציבור. האם אתה מקנא ומתחיל לצעוק עליה לפני כל החברים שלך בבר? לחימה בציבור, מכל סיבה שהיא, היא סימן מובהק לכך שהיחסים שלך אינם בשליטה. אם אתה לא יכול לכבד אותה מספיק כדי לשמור את הלחימה על פרטיות, לעשות את שניכם טובה להתנתק איתה.

רוצה יותר ויותר זמן ממנה. כשהתחלתם לראשונה, כל מה שרציתם לעשות היה להיות לצדה. היית נעצר על ידי עבודתה בצהריים רק כדי לראות את החיוך שלה, היית מבלה את כל סוף השבוע יחד לעשות סקס, קניות וצפייה בסרטים במיטה.

עכשיו אתה מוצא את עצמך רוצה לבלות יותר ויותר זמן עם החברים שלך או לבד בדירה שלך, להתאמן במכון הכושר או לוקח על משמרות נוספות בעבודה. לוקח קצת זמן לעצמך הוא דבר טוב, אבל אם אתה מוצא שאתה מתענג על הזמן רחוק ממנה יותר מאשר את הזמן איתה, זה כנראה הזמן להמשיך הלאה.

זכרונות על יחסי עבר וחברות לשעבר. האם אתה מוצא את עצמך חושב הרבה יותר מדי על חברה לשעבר? אולי יצרת איתה קשר ועשית פגישה לארוחת צהריים. או שאתה מסתכל על החברה החדשה שלך ומאחל שהיא X או Y כמו שלך לשעבר. אם אתה משווה אותה למישהו אחר והיא לא חיה עד ההשוואה, הגיע הזמן לתת לה ללכת להתמודד עם הרגשות שעדיין יש לך על האקס שלך.

לא מוכן להשקיע את המאמץ

האם היא אומרת לך שאתה לא מנסה מספיק חזק, לא עושה מספיק כדי לשמור על הקשר בחיים ואתה מסכים איתה? אתה מתנצל על חוסר תשומת הלב שלך, אבל אתה לא עושה שום דבר כדי לשנות את זה. לא טוב. תפסיק לגרור אותה. תן לה ללכת.

כל מה שיש לך הוא זיכרונות

כל מה שיש לך את זה זכרונות של פעמים טובות. אתה לא יוצר שום זיכרונות חדשים כיף. במקום לחשוב על דברים נפלאים עם בן הזוג שלך וליהנות רגעים אתה ביחד, אתה מקבל pissy אחד עם השני ואת זכרונות על הזמן שבו יש לך לראשונה התאהב. הנפילה בחלק האהבה היא נפלאה, אינטנסיבית וכולה, וכנראה לא תימשך לאורך זמן. שאל את עצמך אם זה כל מה שיש לך. האם יש לך רק את הזיכרונות ואתה לא יוצר חדשים?

אתה לא מרגיש נמשך יותר את השותף שלך. בהתחלה לא יכולת לשמור עליה את הידיים. כשראית אותה נכנסת לחדר, נשימתך נלכדה לרגע ואתה צבט את עצמך כי לא יכולת להאמין שיש לך מזל שיש לך את האישה הזאת בתור חברה שלך. עכשיו, כשאתה מסתכל על הגוף שלה, אין לך את ההרגשה האוהבת הזאת יותר. יכול להיות שכל אחד נכנס לחדר. שים לב לזה.

תקשיב לגוף שלך. מה זה אומר לך? בדוק את הבטן שלך. כאשר אתה חושב לעזוב, מה זה אומר? כאשר אתה חושב להישאר, מה זה אומר? הגוף שלך יכול לתת לך רמזים רבים על מה שקורה לך ולמרבה הצער, לעתים קרובות אנחנו לא שמים לב אליהם.

אתה מרגיש כמו דינמי יש gotten בריא. אתה לא יכול לרצות אותה. אתה תמיד נותן לה לרדת והיא מודיעה לך.

נראה שיש לך את אותו מאבק שוב ושוב, נראה שאין שום פתרון. אם אתה לא יכול לשנות את המחזור, זה יכול להיות סימן שהגיע הזמן לסיים את הדברים.

אתה כבר לא מתכוון לעתיד. פעם דיברת על נסיעה ביחד, טיולים לפריס ולכלבי הדאצ’שונד החמודים שרצית להיפגש יום אחד. עכשיו כשאתה מנסה לדבר על העתיד, היא נמנעת את הנושא או לא מחייב.

חוסר תקשורת. כשהתחלתם לראשונה, לא יכולתם לדבר זה עם זה מספיק. כאשר לא היית יחד, היית כל הזמן הודעות SMS, הודעות מיידיות או מדבר בטלפון. עכשיו אתה מבחין שעות עוברים ואתה לא מרגיש את הדחף להושיט אליה בכלל.

המין חדל. היית הולך אליו ביום ובלילה. זה נורמלי כאשר אתה הראשון להיפגש. אל תצפה לעוצמה מינית כזאת להמשיך לנצח, אבל אתה עדיין צריך לרצות לקיים יחסי מין איתה, לתכנן לקיים יחסי מין איתה, להתרגש כשהיא נושקת אותך או נוגעת בך בצורה אינטימית. אם אתה לא מקיים יחסי מין, זה יכול להיות סימן לכך שהדברים נגמרו, אם כי עבור לסביות חוסר סקס לבד הוא לא בהכרח סיבה להיפרד, זה יכול להיות גורם תורם.

יש לך מותש כל מאמץ כדי לעבוד על דברים? במיוחד אם מדובר ביחסים ארוכי טווח, ויש לך שנים השקיעו, אולי כדאי לך לשקול ייעוץ הפרט או הזוג לנסות ולעבוד דברים לפני שאתה מושך את התקע על מערכת יחסים. מערכות יחסים לוקחות עבודה ואם אתה רוצה להצליח, אתה צריך לשים קצת עבודה. התקשר מקצועי ולראות אם היא יכולה לעזור לך לעבוד את זה, או אם לא, פרידה בצורה בריאה עבור שניהם מכם.

No Replies to "לדעת מתי הגיע הזמן לסיים את הקשר לסביות שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.