רעיונות מגניבים | insightyv.com

רעיונות מגניבים

רק בגלל שיש לך שיער קצר לא אומר שאתה עדיין לא יכול לשחק מסביב עם גוונים יפה גוונים של הצבע הטבעי שלך, וכמה טבעי גם אלה. זה מה שעושה את הרעיונות האלה יפה balayage שיער קצר כאלה. רק להציץ ותראה …

1. קצר בוב תספורת + דבש בלונדינית Balayage

אם יש לך שיער עדין, נראה כמו בלייף קופצני זה רעיון נהדר באמת, שכבות מתולתל הוסיף לתת לו אפקט תלת מימדי דבש הבלונדיני דבש מדגיש זרקו כדי להשלים את המראה. כל זה עובד יחד כדי להוסיף oomph שבו זה היה בעבר די חלש.

קצר Bob with Honey Blonde Balayage Highlights

2. חתול בוב גזור + קרח בלונדינית הבהרה

חיתוך השיער שלך קצר ייתן לו חכירה חדשה של החיים כי אתה חיתוך אינץ ‘של מתים וגוסס שיער, מת וגוסס שיער כי יהיה לגנוב תזונה וויטמינים משאר השיער שלך ואת הגוף. חיתוך השיער קצר ימקד את כל הדברים הטובים על השיער, כי למעשה יכול ליהנות ממנו כך על ידי חיתוך סנטימטרים, תמצא את אינץ ‘לגדול בחזרה הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב, וגם במצב הרבה יותר טוב. כאשר יש לך שיער מצב נהדר, אתה יכול ללכת על סגנונות נועזים יותר כי השיער המת שלך בעבר לא היה מסוגל להתמודד עם. בדיוק כמו זה בלונדינית קרח יפה מודגשת מבט מעל חתך בוב קטוע.

קרח Blonde Balayage Messy Bob Haircut

3. מבולגן, בוב קצר עם בנגס + קרלי Balayage הבהרה

בוב ופוני הם די מהלך אמיץ אבל כמו זה מראה יופי, ניתן לעשות זאת בקלות עם הידע הנכון, גוון השיער, לחתוך. את המפץ הם counteracted כאן עם bounciness של tresses קצר מתולתל, ואת כהה על גבי, קל יותר על הגישה התחתונה באמת עוזר לתת את המראה החדש של חכירה של החיים מדי.

קצר Bob with Bangs and Caramel Balayage Highlights

4. A-Line בוב עם בלונד Blayage lowlights

לפני שאתה מחליט ללכת על קוצצים, אתה צריך לוודא שיש לך את המרקם הנכון של השיער עבור בוב קטוע. גלים, מתולתל, גס בינוני סוגי השיער הם המתאימים ביותר לתספורת בינוני (עדיין עדיין קצר). אם יש לך שיער בסדר, אתה רוצה לבחור עוד אחד לחתוך אורך שבו אתה יכול בתפזורת למעלה עם מדגיש ו תלתלים, או מראה הרבה יותר קצר.

א Line Bob with Blonde Balayage Lowlights

5. ברונטית בוב תסרוקת + אור Balayage הבהרה

אם יש לך שיער ארוך, הולך על קוצצים יכול להיות לעתים קרובות חוויה מרתיעה מאוד אבל כמו אלה רעיונות balayage עבור שיער קצר להראות, אין באמת מה לדאוג. אתה יכול להיות פשוט כיף, ועדיין לשחק עם טכניקות צביעה שונות, גם כאשר אין לך אורך בצד שלך. בנוסף יש כל כך הרבה יתרונות הקשורים הולך על קוצצים.

שְׁחַרחוֹרֶת Bob Hairstyle with Light Balayage Highlights

6. שכבות קצר בוב + הבלונדינית בלונדינית בלונדינית

יש כמה חסרונות כדי לקצר את השיער שלך כמובן. יש אלמנט של חרטה בכל פעם שאתה צופה השיער האהוב שלך נופל על הרצפה מאחוריך. מה דעתך על גישה שונה במקצת לדברים? אתה יכול לתרום את השיער שלך לצדקה שעושה פאות לילדים צעירים עם סרטן, למשל. לשים ספין חיובי על דברים הולך מתחת לקצוץ לא נראה כל כך רע. אתה יכול אפילו לגייס כמו שאתה הולך אם השיער שלך הוא הדבר שלך וזה מהלך אמיץ. תארו לעצמכם לגייס כסף, לעזור לילדים עם סרטן, ויש לך השיער נראה ככה כל אחד באותו זמן? אנחנו חושבים שזה יכול להיות רק שילוב מנצח.

קצר Bob Hairstyle with Front Blonde Balayage Highlights

7. שקיעה Balayage תראה

שיער ארוך הוא תחזוקה גבוהה. למה היית עובר את הטרחה של השיער תחזוקה גבוהה, כאשר אתה יכול להיות שיער תחזוקה נמוכה כמו אלה רעיונות balayage לשיער קצר? יש לך את כל היופי של אלה עיצובים אומבר ו balayage ללא הטרחה של הקצוות המפוצלים, התמודדות עם קצוות מפוצלים, לדאוג חיתוך קיצוץ הקצוות …. וכו ‘מעגל של שיער. אֲנָחָה.

שקיעת החמה Balayage on Straight Bob Hairstyle

8. דבש בלונדינית הבהרה על שיער כהה

למרות שזה אולי נשמע די ברור, שיער קצר באמת יבש בחלק קטן של זמן זה לוקח שיער ארוך להתייבש. אתה באמת לא מעריך את העובדה הזאת עד שאתה הולך על קוצצים את עצמך. אם אתה מתפתה למחצה על ידי רעיונות בלייאג לשיער קצר כזה, אתה צריך להיות מודע לכך חלק קטן של זמן ייבוש אומר יותר זמן בשבילך בבוקר. יש גם חלק של זמן סטיילינג, זמן מסתלסל, מיישר זמן, זמן כביסה, זמן מיזוג, וכו ‘… אנחנו צריכים להמשיך?

גַלִי Dark Short Bob Haircut with Honey Blonde Balayage Highlights

בלונדינית בלונדינית אומבר על שיער כהה

למרות שלא ממש כמו הרבה שיער לשחק, שיער קצר עדיין יכול להיות מנוסח במגוון שלם של דרכים שונות, נותן לך יותר אפשרויות מספיק כאשר אתה רוצה לשנות את הדרך שלך רעיונות balayage עבור שיער קצר נראה. זה נראה ייראה מדהים אם זה היה שחוק מתולתל או ישר, וכמו המראה נראה, זה פשוט ליצור balayage ארוך יותר Ombre.

בלאייג ' Ombre Long Bob Hairstyle

10. קרמל Balayage הבהרה

יש גם יתרונות וחסרונות ללכת קצר נראה כמו אחד מאותם יפהפיות, ואתה צריך להיות ארוך, קשה לחשוב על זה לפני שאתה עושה כל החלטות חיתוך. עבור דרך רוק הקיץ שיער קצר, אנחנו לא יכולים להמליץ ​​זה balayage קרמל נראה מספיק. זה מודגש בצורה טבעית, את הקטעים בהירים באותם מקומות שבהם השמש היה מכה באופן טבעי היית לשבת בשמש כל היום. עבור טיימר ראשון, הגישה הטבעית יותר היא לעתים קרובות הקלה ביותר.

קָטוּעַ Bob Haircut with Caramel Balayage Highlights

No Replies to "רעיונות מגניבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 + = 26