רוב באדאס גילוח תסרוקות לנשים – insightyv.com

רוב באדאס גילוח תסרוקות לנשים

אם אתה רוצה תסרוקת badass שיגרום לך להתבלט מן הקהל, אתה במקום הנכון. תסרוקות מגולחות היו מקושרות עם פאנקיסטים, אבל דברים השתנו. נשים יותר ויותר אופנתי לבחור סגנונות מגולח כי הם נראים עצבנית ונשית בעת ובעונה אחת.

האם אתה אמיץ מספיק כדי לגלח חלק של השיער שלך או אפילו את כל הראש? הנה 23 תסרוקות מגולחות כדי לעורר את השינוי הבא שלך – מ ילדה טובה רע.

1. חצי מגולח ראש + שיער ארוך

אינסטגרם / sonjdradeluxe

אינסטגרם / sonjdradeluxe

תספורות עם צד אחד בלבד מגולח כל כך חם וסקסי, נכון? שיער ארוך מרכך את האזור המגולח, מה שהופך אותו נראה נשי מאוד אופנתי. החלק הכי טוב על התספורת הזאת? זה לא חייב לחשוף את התיקון הקירח כל הזמן, אתה יכול בקלות להסתיר את זה עם החלק השני של השיער שלך.

2. בוב בלונדיני קצר + צד מגולח

אינסטגרם / ashleymartelle

אינסטגרם / אשלימרטל

זה בורג צד סימטרי מוכיח כי תסרוקות מגולח הם למעשה סופר לביש על כל אורך השיער ואת הצבע. אם אתה רוצה להוסיף קצת funk לתסרוקת הנערה שלך ילדה, גילוח צד אחד של הראש רק יכול לעשות את הטריק. אנחנו יודעים את הסגנון הוא די נועז אבל זה רק שיער, זה יגדל …

3. סופר קצר שיער + צד מגולח

אינסטגרם / thecutlife

אינסטגרם / החיים

עכשיו זה תסרוקת נועזת! כאישה, לקצץ את כל השיער שלך יכול להיות החלטה קשה מאוד. נשים רבות חוששות שהן תאבדנה את נשיותן ואת המין שלהן, אבל כפי שאתה רואה, שיער קצר לא יעשה אותך פחות אטרקטיבי.

4. מוחמד מונק פינק

אינסטגרם / anthonycuts

אינסטגרם / אנתוניאקט

הפוך את השיער שלך ורוד להתבלט עוד יותר על ידי גילוח את הצדדים של הראש שלך ואת הסטיג אותו לתוך מוהוק. סוג זה של תסרוקת גם נראה טוב על השיער הטבעי, והוא מושלם עבור ימי הקיץ החמים. אם אתה רוצה לעשות משפט עם השיער שלך – ללכת על זה תסרוקת אופנתי!

5. בלונדינית מגולח תסרוקת

אינסטגרם / sambialieu

אינסטגרם / סמביאלי

לא רק תסרוקת זה נראה מגניב ומדהים אבל זה גם קל מאוד לשמור. לאחר קוצצים גדולים שלך, אתה יכול להיות מעצב שיער משלך בקלות להתנסות עם צבעי שיער חדשים. אם אי פעם להשתעמם זה סגנון קצר, אתה תמיד יכול לזרוק על פאה ויש לי שיער ארוך יותר.

6. שיער טבעי + חתך עם עיצוב

אינסטגרם / undercut_fashion

אינסטגרם / מתחת לאופנה

מחפש דרך חדשה לשנות את המראה שלך? נסה את הסגנון הטבעי הזה עם קיצוץ. בחר לערער אם אתה לא בטוח לחלוטין על הרעיון של גילוח חלק של הראש שלך. הסגנון מאפשר לך להסתיר ולהראות את התיקון המגולח שלך בכל עת שתרצה.

7. ורוד מוהוק + שחור מגולח צדדים

אינסטגרם / jennymee

אינסטגרם / jennymee

הנה גרסה אחרת של מוהוק ורוד, אבל זה אחד תכונות שחור מגולח הצדדים. עם החום בקיץ מגיע, תסרוקות קצרות וגולחות יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך. מקציפים את החום עם המוהוק הזה מבלי להקריב את הסגנון שלך!

8. שיער טבעי קצר עם הצדדים מגולח

אינסטגרם / corkandbeans

אינסטגרם / corkandbeans

יותר ויותר נשים שחורות חובקות את השיער הטבעי והמתולתל שלהן ואנחנו בהחלט אוהבים את זה! סגנון קצר זה הוא חמוד וייחודי באותו זמן. Tramlines הם הדרך המושלמת להמציא מחדש את הצד המגולח שלך. אנחנו אוהבים הכל על המראה הזה!

9. מתולתל מתולתל עם הבהרה

אינסטגרם / majin_boobs

אינסטגרם / majin_boobs

כן, תסרוקות מוהוק יכול להיות מסוגנן וסקסי. התמונה לעיל מוכיח לחלוטין, נכון? מוסיפים קצת תבלינים למוהוק שלך עם מדגיש דבש ותלתלים מחמיאים.

10. שיער ארוך מתולתל + חצי מגולח ראש

אינסטגרם / idigmegan

אינסטגרם / אידימגאן

נשים עם שיער ארוך ועבה יכול ללכת על זה מדהים לערער אם הם רוצים להיות נועז. הקיצוץ מאופיין בשני קטעים נפרדים – ארוכים וקצרים יותר. הקו המפריד בין הסעיפים עושה את זה פופ ייחודי לערער אפילו יותר.

11. מוהוק אדום ארוך

אינסטגרם / kellzatlstylist

אינסטגרם / kellzatlstylist

סגנון ראש חצי מגולח יכול להתבצע עם שיער קצר מאוד, אורך בינוני, כמו גם שיער ארוך מאוד. אם אתה רוצה תשומת לב נוספת, זה תסרוקת אדומה חמה בשבילך.

12. שיער קצר עם צד נסחף בנגס + חצי מגולח ראש

אינסטגרם / hugosalon

אינסטגרם / הוגוסלון

הוסף קצת קצה נוסף שלך שיער קצר אסימטרי ידי גילוח בצד שמאל שלך. אם אין לך זמן לבזבז שעות על עיצוב השיער שלך, לתת זה תסרוקת לנסות. אתה יכול לשלב את זה עם שמלה אלגנטית, שמלה שחורה קטנה או חולצת טריקו וג ‘ינס תמיד מרגיש אטרקטיבי ומסודר. 

No Replies to "רוב באדאס גילוח תסרוקות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.