21 זה יגרום לך משוגע על שיער סגול – insightyv.com

21 זה יגרום לך משוגע על שיער סגול

11. סגול התכה לתוך כסף

אינסטגרם / soho_master_hair_stylists_

Instagram / soho_master_hair_stylists_

זהו למעשה שילוב חכם מאוד של גוונים שונים של סגול וכסף, נותן לך מבט כמעט צללים. זוהי דרך מצוינת לקבל גוון יותר למטה למטה של ​​סגול עושה את זה הרבה יותר קל לנהל גם. צבעי גיר (כמו פסטלים) הם לעתים קרובות יותר קל ללבוש מאשר גוונים תוססת יותר.

12. לונג & לבנדר

אינסטגרם / guy_tang

אינסטגרם / guy_tang

זה צבע שיער לבנדר הוא פשוט מדהים והוא נהדר עבור אלה עם עור חיוור! אנשים רבים מוצאים את השיער שלהם הולך ככה בטעות אחרי שניסה להלבין את בלונדם הצהוב בטונר. אם מצאת את זה הוא המקרה, למה לא לדלל חלק סגול סגול / לילך אתה יכול למצוא כדי להשיג את זה נהדר, גיר, צבע פסטל מעורב?

13. קצר, סגול & מסוחרר

אינסטגרם / rawr_imma_ninjaturtle

Instagram / rawr_imma_ninjaturtle

כפי שאתה יכול לראות, שיער סגול נראה נהדר בשני סגנונות ארוכים וקצרים אבל אלה קצר, סגול, עצבני, מנעולים קצוץ הם באמת משהו אחר! הבא שוב את הצד המורד שלך וחזור לפאנק עם סגול!

14. בלונדינית טבעית + סגול Dip Dye

אינסטגרם / katiejane_dancer

אינסטגרם / katiejane_dancer

אם אתה רוצה דרך להזיז את השיער שלך מבלי לשנות יותר מדי, צבע dip הוא הדבר הפשוט ביותר שאתה יכול לעשות. כפי שאתה יכול לראות מן העיצוב הזה סגול בלונדינית, זה לא צריך להיות מושלם, ניתן להשיג בקלות בבית עם אותו כמה זנבות חזיר ומראה (או חבר טוב), ומוסיף משהו מיוחד כדי תסרוקת שלך, במיוחד עם לך דברים עכברים קצת כמו אלה מתולתל מסתיים.

15. סגול + כסף צבע להמיס

אינסטגרם / mola823

אינסטגרם / mola823

המסה או מיזוג של גוונים מרובים של סגול וכסף יעזור לך ליצור מחדש את המראה הזה, ואת מסתיים מתולתל רק להגדיר את הכל ביחד, נותן לך את ההזדמנות לראות את כל הצבעים זורחת דרך. שמור את הדף טבעי יחסית עם השיער הסגול חום או כהה שלך יש לך את הדרך המושלמת להתחיל להתנסות עם עוד כמה גוונים בשיער סגול שלך.

16. סגול פינק Ombre

אינסטגרם / promisetamang

אינסטגרם / פרומיסטאמאנג

הראינו לך את סגול טורקיז ארוך מבט ארוך אבל רק לבדוק את זה סגול ורוד ארוך מתולתל מראה ארוך! מַדְהִים! ההטיה הטבעית של הצבע פועלת בצורה מושלמת ושוב, זה לא משנה אם השורשים הכהים שלך מתחילים להופיע בחלק העליון. אם תסתכל מקרוב, תראה את השורשים של המודל הם קצת יותר כהה browner מדי.

17. סגול למעלה, טורקיז מתחת

אינסטגרם / dailyhairfix

אינסטגרם / יומי

זה נשמע כמו שילוב צבע כי צריך להתנגש נורא אבל האמת היא, סגול טורקיז פשוט ללכת ביחד. בין אם אתה הולך על המראה Ombre שהזכרנו או זה נהדר דו שכבתית, דו צבעוני נראה, הם פשוט להגדיר אחד את השני בצורה מושלמת.

18. כסף לפינקי-סגול

אינסטגרם / hairbymisskellyo

אינסטגרם / hairbymisskellyo

סגול לא תמיד צריך להיות בהיר, צבעים סגולים אתה בדרך כלל לשייך אותו, במיוחד כשמדובר בשיער. הוסף קצת סומק- pinkier ואתה גם יכול להשיג את זה מראה גדול מתולתל אומבר דוהה מ כסף מבריק, מבריק אל פינקי כהה סגול.

19. צבע שיער לילך

אינסטגרם / _hairbymadalynrose

אינסטגרם / _ hairbymadalynsese

לקבלת דרך קלאסית ואלגנטית באמת לצבוע את השיער שלך גוון יפה של סגול, למה לא ללכת על זה דיסקרטי עדיין די בקושי, יש בהירות ורוד טהור? מתחת לשיער הותירה את הצבע הבלונדיני הטבעי שלה, אבל בחלק העליון, גדילי זה יפה רב טון סגול ורוד לזרוח דרך.

20. בלונדינית פיקסי + תחתון סגול

אינסטגרם / rich.homie.kim

Instagram / rich.homie.kim

אם אתה חושב על הולך סגול במשך זמן מה, או לחשוב על מקבל קצר מתחת לזמן מה, למה לא להרוג שתי ציפורים עם אבן אחת? זה שיער בלונדיני סגול נראה ממש funky ו עצבני ו לוקח כמעט אפס זמן להתכונן בבוקר. בנוסף אתה יכול לקבל צורות razored ב!

21. מתולתל לילך בוב

אינסטגרם / elblogdelupi

אינסטגרם / elblogdelupi

זהו אחד של שיער סגול חמוד נראה שראינו אבל זה קצר, קצוץ, מעט מתולתל ורוד purple נראה פשוט מקסים! אתה יכול להוסיף קצת יותר ורוד לעשות את זה ורוד. או קצת יותר סגול. אתה יכול אפילו להשאיר את זה כדי לדעוך בקושי – יש רמזים. עוד דרך פשוטה וקלה להוסיף קצת יותר צבע לשיער שלך.

אם אתה כבר משתעשע ברעיון להחליף את השיער שלך לזמן מה, למה לא לצאת החוצה – שם עם עיצובי השיער הסגולים הפראיים והנועזים האלה? עם לשטוף- in- לשטוף את הצבעים על השוק, מעולם לא היה זמן טוב יותר לנסות את המגמה הזאת יפה. תן בתולת הים הפנימי שלך חינם!

No Replies to "21 זה יגרום לך משוגע על שיער סגול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.