חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids – insightyv.com

חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids

זוהי עונת החתונה ואנחנו יודעים מה זה אומר – חתונות בשפע! יש כל כך הרבה דברים כי הכלה צריך לארגן ומאורגן עבור יום מיוחד שלה. אחד הדברים האלה יהיה השיער של השושבינות. אולי היא תבחר את התספורת שלה bridesmaids או את bridesmaid יבחר עבור עצמה. בהתחשב בעובדה כי הכלה חייבת לבחור את התספורת הראשונה שלה, ולאחר מכן את השיער של bridesmaids צריך להשלים את התספורת של הכלות.

יש כל כך הרבה תסרוקות עבור bridesmaids. ראשית הדברים הראשונים, אתה צריך להחליט אם אתה רוצה את השיער שלך למעלה, למטה, או חצי מעלה וחצי למטה. ברגע שהחלטת את זה, אז אתה והכלה יכולים להתחיל לחקור תסרוקות שונות. לאחר שבחרת כמה סגנונות, לאחר מכן תוכל לצלם תמונות כדי להראות את הספר שלך עבור משפט השיער שלך. אנו ממליצים לך יש משפט שיער כי אז זה יהיה להרגיע אותך ואת הכלה ליום הגדול.

בחרנו 31 של חצי הכי טוב למעלה, חצי למטה תסרוקות לך לשקול. אנחנו יכולים להבטיח כי אחד, או אפילו יותר hairstyles להלן, בהחלט יהיה לתפוס את תשומת הלב. תהנה להסתכל דרך סגנונות אלה וליהנות!

1. ארוך, מתולתל חצי חצי אפדו

האם יש לך שיער ארוך? זוהי התספורת המושלמת לשיער ארוך. יש לו תלתלים, זה על המגמה נראה נהדר! שיער מבולגן כבר במגמת כבר כמה שנים, וזה חדשות טובות עבור bridesmaids. אתה לא צריך לדאוג יותר מדי ביום כמו messier, יותר טוב! אתה יכול להוסיף יפה כמו hairpiece את התמונה לעיל.

ארוך Curly and Messy Half Updo for Bridesmaids

2. מתולתל, צמה

צמות פישטאיל יש אווירה של אלגנטיות ותחכום. מנופף שיער אלה לחתונה נראה רומנטי מאוד. צוות תלתלים עם fishtail ואתה יכול לראות מהתמונה, זה נראה נהדר. את fishtail נוצר עם השיער למעלה קטע של השיער אשר שונה מן תקן מלא up up צמה fishtail.

מְתוּלתָל Fishtail Braid Half Updo for Long Hair

3. שיער מתולתל + צמה מפל

צמות מפל יש סגנון משלהם. אין כמו שיש מפל יפה לאירוע מיוחד, במיוחד לחתונה. כולם יגיבו על כמה יפה השיער שלך נראה.

מְתוּלתָל Waterfall Braid Half Updo for Bridesmaids

4. מתפתל לתוך צמה Fishtail

צוות twists ו fishtail כדי ליצור את התספורת girly. Twists כל כך קל, כל אחד יכול לעשות את זה. את fishtail הוא קצת יותר קשה אבל ברגע שיש לך כבשו את זה, זה קל! אלה twists ו fishtail הצמה לעבוד כל כך טוב ביחד.

מְפוּתָל Fishtail Braid Half Updo for Bridesmaids

5. חמוד half Updo עבור אורך בינוני שיער

אם אין לך שיער ארוך וואר מחפש משהו מיוחד, אולי זה בשבילך. זה חמוד תספורת למעלה נראה מדהים עם קליפ אפקט פנינה. כדי לסיים את המראה, אם אין לך שיער מתולתל באופן טבעי, סלסל את הקצוות כדי להוסיף את זה להקפיץ עוד.

קַל Curly Half Up Half Down Hairstyle for Medium Length Hair

6. מעוות חצי אפדו

כפי שציינתי, פיתולים כל כך קל להשיג. הם לא לוקחים זמן לעשות והם יוצרים כזה סגנון נפלא לבד. מערבבים כמה פיתולים יחד כדי בסופו של דבר עם זה נראה. מי לא יאהב את זה! אסוף את החלק הראשון ואת טוויסט, ולאחר מכן להמשיך עד שיש לך כמה שורות של פיתול. כולנו יודעים כמה רמות הלחץ נוטות להיות בבוקר של החתונה, אבל עם סגנון זה, יהיה לך יותר זמן ללגום שמפניה שלך ולהתרכז האיפור שלך. לאחר מכן תוכל בעדינות לגלגל את הקצוות כדי להוסיף את האפקט.

מְפוּתָל Curly Half Updo for Bridesmaids

7. תלתלים רכים + צמות

תלתלים רכים יוצרים מראה רומנטי. תלתלים רכים ועדינים הם כל כך ילדותיים ונשיים. זהו הסגנון המושלם להחמיא שמלה תחרה.

רַך Curls and Braids Half Updo

8. תלתלים, כתר משוחק וצמות

כתרים גבוהים יותר הם דרך מהירה להשיג נפח. הקפד להקניט את הכתר לפני שתתחיל לצמה. פעולה זו תיצור את עוצמת הקול ואת הגובה הרצוי. אז אתה יכול סלסול השיער שלך ולאסוף את השיער למעלה בסעיף כדי ליצור את הצמה. הוסף מגע של hairspray כדי לוודא שהוא נמשך לאורך כל היום.

ארוך Curly Half Updo for Bridesmaids

9. קל Half Updo קצר שיער

זה מושלם עבור שיער אורך הכתפיים. לא לכולם יש שיער ארוך סופר ואם אתה bridesmaid עם שיער אורך הכתף, הקפד לבחור סגנון יפה כמו זה. זה פשוט וקל לעשות. אתה יכול להוסיף כמה גלים על השיער למטה בסעיף או להשאיר אותו כמו זה.

קַל Bridesmaids Half Updo for Short Hair

10. אלגנטי, חצי סגנון

רבים bridesmaids מחפשים סגנון אלגנטי פשוט. זה אידיאלי אם אתה לא להוט על הצמות. למרות סגנונות הצמה נראית יפה, יש חלופות אחרות שנראות בדיוק כמו טוב. תסתכל על סגנון זה. זה אלגנטי half updo, נראה קלאסה נצחית.

מקוננים Crown Half Up Hairstyle

No Replies to "חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.