נשים גבוהות גוף: הלבשה הגוף בצורת אגס – insightyv.com

נשים גבוהות גוף: הלבשה הגוף בצורת אגס

נשים גבוה לא לתפוס הפסקות רבות כשמדובר במציאת בגדים שמתאים היטב flatters הדמות שלהם. לא רק אנחנו צריכים להתלבש לגובה שלנו, אנחנו גם צריכים להתלבש שלנו צוּרָה. אם את אישה גבוהה עם גוף בצורת אגס, אתה לא יוצא מן הכלל. יחד עם לקיחת inseam ואורך בחשבון, אתה רוצה לחשוב על צלליות הכי טוב להחניף derriere שלך, המותניים והרגליים.

קדימה, יש לנו הידור שבעת הטיפים הטובים ביותר שלנו על איך להתלבש על הצורה הייחודית שלך.

1. ללבוש מכנסיים רחבים רגל וג ‘ינס. 
בעת רכישת רחב רגליים מכנסיים, לבחור גודל שמתאים לך לחלוטין סביב הנקודה הגבוהה ביותר שלך, כך הרגל לא למשוך חזק על הירכיים והירכיים. זה עשוי מתכוון לנסות ולרכוש מכנסיים כי הם גדולים מדי סביב המותניים, אבל זה קל יותר לקבל חייט כדי cinch במותניים מאשר זה יש את הרגליים לפלוט. קנה מכנסיים בצבע כהה או לשטוף ולוודא כי יש להם מספיק זמן inseam. רק בגלל הרגליים רחבות, לא אומר שאתה יכול לברוח מכנסיים כי לרוץ כמה סנטימטרים או קצר.

2. בחר העליון שפגע בך בנקודה הגבוהה ביותר שלך.

הימנע חולצות קצר חולצות שנראים לחתוך אותך באמצע. צמרות קצר רק להדגיש את גודל גודל בין החצאים העליון והתחתון. חפש camis ארוך, חולצות וחולצות כי הם מספיק זמן כדי להכות את הירכיים שלך בנקודה הגבוהה ביותר שלהם.

3. למשוך תשומת לב המותניים שלך. 
אחד היתרונות של בעל צורת אגס הוא שאתה יכול להשוויץ המותניים הזעירים שלך עם נטוש חצוף. השתמש חגורה כדי cinch סביב החלק הקטן ביותר של פלג הגוף העליון שלך, ציור העין מן החצי התחתון שלך. לחלופין, חפש שמלות חתוך קו או עיצובים עם חצאית מלאה. (ראה בהמשך).

4. A- קווים הם החבר שלך.

בעת בחירת חצאיות, מעילים או שמלות, לחפש אפשרויות קו.

סגנון זה מדגיש את המותניים הטבעיים שלך, ואז מתלקח מעל הירכיים והירכיים, מסתיר את הבעיות שלך כתמים מבלי לגרום לזה להיראות כאילו אתה מנסה לכסות. רוצה להיראות טוב במיוחד ולהרגיש עוד יותר מדהים? תלבש עקבים!

5. חפש צמרות עם necklines מעניין.

אתה רוצה להדגיש את הצוואר הארוך ואת הכתפיים נחמד, כך לבחור necklines המציעים נקודה של עניין. אתה יכול לבחור סירה פשוטה צוואר העליון או ללכת על משהו נועז יותר כמו צוואר גבוה צוואר או אפילו מחוץ הכתף הדף. זה ישמור את המיקוד של התלבושת שלך למעלה לצייר עיניים איפה אתה רוצה אותם. 

6. הוסף שכבות.

כדי לאזן את הירכיים שלך, אתה יכול להוסיף קצת בתפזורת הכתפיים שלך עם אפודות, בלייזרים או אפילו אפוד. בחר פריטים שאתה יכול לקשור או חגורה על המותניים כדי לשמור על צללית נשית.

7. חפש שחקניות בצורת אגס גבוה להשראה.

סלבריטאים כמו בלייק לייבלי, ג’ינה דייוויס ושרליז ת’רון הן דוגמאות של נשים גבוהות, שמייצרות את סוג הגוף שלהן. עם סטנדרטים מקובלים יותר של יופי בהוליווד, נשים אמיתיות יכול למצוא דוגמאות מועילות של איך להתלבש דמות בצורת אגס, במיוחד אם אתה 5’10 או גבוה יותר.

מחפש עצות אופנה יותר עבור נשים גבוהות?

איך להתלבש גבוה שלך, גוף אתלטי סוג
איך להתלבש גבוה שלך, סוג גוף בהריון
איך להתלבש גבוה שלך, פלוס גודל גוף

עודכן על ידי טיילור דייויס

No Replies to "נשים גבוהות גוף: הלבשה הגוף בצורת אגס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.