41 Hot Balayage שיער צבע רעיונות עבור 2016 | insightyv.com

41 Hot Balayage שיער צבע רעיונות עבור 2016

אם אתה רוצה סגנון שיער זה נחשב תחזוקה נמוכה, לא אעזוב אותך בסלון כל כמה שבועות, לא משנה אם אתה נותן את השורשים לגדול החוצה והוא יכול להיעשות גם מן הנוחות של הבית שלך , אתה צריך להסתכל רחוק יותר. התשובה היא פשוטה – Balayage.

כמעט בסגנון אומני אבל פחות מובנה מזה, סגנון הבלייז הוא עיצוב חופשי, שמשלב בדרך כלל גוונים בהירים וכהים של חומים, בלונדיניות, אדומים, נחושת ועוד. אם אתה לא חושב שזה נראה יכול להיות מתאים לך, לשמור על גלילה. יש מראה שיתאים לכולם – זה הדבר הכי גדול על הבלטות מדגיש!

1. בינוני לחתוך + Balayage

אינסטגרם / beautiful-hair

Instagram / יפה שיער

אם אתה רוצה לקבל שיער balayage בדיוק כמו שצריך, אתה צריך לעשות דברים בסדר הנכון. ראשית, אתה צריך לקבוע את החתך של השיער שלך ואז אתה צריך ללכת קדימה ולהוסיף את הצבע. אם אתה עושה את זה בדרך הלא נכונה, חיתוך השיער שלך אחרי גוסס יכול לשנות את המראה כולו דינמי של האפקט. אתה עשוי לגלות כי אתה לא רואה את זה בכלל.

מראה זה מראה לך איך balayage על שיער באורך בינוני לתת לו קצת עומק נוסף, אבל כאשר נעשה כראוי, זה נראה כי יהיה מושלם לכל אורך.

2. קרמל Balayage על שיער ארוך

אינסטגרם / beauty_supreme

אינסטגרם / יופי

שיער ארוך נותן לך את ההזדמנות לשחק קצת יותר, ולמרות שאתה יכול ללכת בהירים נועזים יותר אם אתה רוצה, אין שום דבר כדי למנוע ממך להשתמש נייטרלית, מאופק צלילים למראה זה פשוט מדהים. כהה הולך קל יותר, זו דרך מצוינת לגדל את השורשים האלה. תן את השיער שלך הפסקה מכל זה הלבנה מעל גוסס. בואו הטבעי לבוא דרך להאשים אותו על balayage!

3. בלונדינית אמבר Balayage

אינסטגרם / off7thsalon

אינסטגרם / off7salon

תאמינו או לא, שיער balayage היא לא טכניקה חדשה. זה היה בשימוש הראשון חזרה בשנות ה -70 בצרפת. חוזרים על יסודות ועבודה חופשית, במקום להשתמש foils כדי להשיג מדגיש או מדגיש, צבע מתווספות לשיער כמו ומתי, לקחת את התנועה הטבעית בחשבון בעת ​​הצבת קטעי צבע.

זה מראה בלונדינית מראה לך איך לשלב Ombre עם balayage שלך ​​ולמרות שזה עלול לקחת זמן כדי להשיג, הוא נראה שכולם ידברו על כל הסיבות הנכונות.

4. כתום בלאייג ‘

אינסטגרם / gollymaggie

אינסטגרם / גולימגי

מטרת המשחק עם שיער balayage היא להשתמש באותם עקרונות כפי שהיית עם ברונזר איפור שלך. אתה רוצה להכות את השיער, כי בדרך כלל להיות מבהיק קל יותר על ידי השמש. תן את זרימת השיער שלך בחינם ולהחיל את גוונים מנוגדים וצלילים רק את האזורים השמש באופן טבעי יש סיכוי להגיע. זה מראה טבעי יותר מאשר מדגיש ו lowlights, וזה מה שעושה את זה לביש כל כך.

5. נחושת Balayage הבהרה

אינסטגרם / off7thsalon

אינסטגרם / off7salon

שום דבר לא נראה טוב יותר עם סגנון balayage מאשר חוליות פקקים והם לא צריכים להיות סופר חזק כמו אלה של 80 הישן של או!

באמצעות אייס מסתלסל רחב, להחזיק אותו אנכי כדי להשיג את תלתלים מעוותים אלה לא מברשת אותם בסיום. השאירו את פקקים בודדים במקום.

6. הזריחה צבע להמיס

אינסטגרם / butterflyloftsalon

אינסטגרם / פרפרלופטלון

זה נראה אופנה גבוהה בסגנון גבוה … בעוד עדיין תחזוקה נמוכה סופר. אתה יכול לשטוף את השיער בלילה לפני ולזרוק צמות במשך הלילה כדי לקבל את הגלים האלה רב טון יפה. הוסף קצת מלח ים / ריסוס החוף כדי לתת לו את זה הוסיף קראנץ בוהו, ואולי אפילו כמה פרחים מדי!

7. בלונדינית רכה בלונדינית

פייסבוק / High Maintenance Salon Spa

פייסבוק / ספא תחזוקה גבוהה ספא

את הצרחות נראה ‘אני כבר משם כל הקיץ על יאכטה’ ועם זכות שזוף … שלמות! אנחנו לא נספר לאף אחד שבילית את כל הקיץ בחצר האחורית שלך וגם לא מעצב השיער שלך. רק תבקש ממנה לעקוב אחר תבנית השמש בדרך כלל להבהיר את השיער שלך יהיה לך מראה balayage טבעי.

8. בסיס טבעי + Balayage הדגש ו lowlight

אינסטגרם / beauty_supreme

אינסטגרם / יופי

פנלופה קרוז היא מעריצה של המראה החום והאדום הזה, והיא ממש פיתחה מראה של בלאיג או שניים גם עם השנים. אם אתה לא מפואר הולך כמו נחושת כמו זה, להוסיף עוד בלונדינית לתוך תערובת להשתיק אותו, או להוסיף עוד דובדבן / חום מהגוני.

9. לונג בוב + בלונדינית בלונדינית

אינסטגרם / habitsalon

אינסטגרם / הרגלי

אם אתה מפואר הולך ממש בלונדינית קלה אבל בלי כל הטרחה ואת הקשיים על השיער שלך, זה בוב ארוך עם גוונים בלונדיניים בהירים יפה פועל דרך זה רק שלמות. זוהי דרך מצוינת ללבוש שיער קצר יותר (שאומר שיער קצר יותר לא יכול סלסול תלתלים) ואת הצבעים השונים גוונים יעזור להוסיף קצת עומק אם יש לך שיער עדין או צולע.

10. Tosled להמיס

אינסטגרם / butterflyloftsalon

אינסטגרם / פרפרלופטלון

זה סוג של מבט היית בדרך כלל לראות רק על אוהב את לטינו lovelies כגון ג ‘ניפר לופז אבל עם balayage עכשיו המפץ על המגמה, אין שום דבר לעצור אותך לתת לו ללכת. מגמה זו יש די מפורסם הבא עם J-Lo עצמה ספורטיבי זה כמו גם ביונסה, טלוויזיה בריטית ילדה חתול דילי, אליזבת אולסן ועוד.

No Replies to "41 Hot Balayage שיער צבע רעיונות עבור 2016"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 48 = 54