נאיר מקלחת כוח הסרת שיער קרם סקירה – insightyv.com

נאיר מקלחת כוח הסרת שיער קרם סקירה

Nair מקלחת כוח הוא אמור להיות דרך קלה להיפטר שיער על הידיים, בתי השחי, הרגליים ואת קו הביקיני תוך חיסכון זמן ונמשכת זמן רב יותר מאשר גילוח. בכנות, אני מעדיף להתגלח. בסופו של דבר, אני לא לחסוך זמן או לקבל עוד חלקות לאורך זמן על הגילוח. במקום זאת, אני בסופו של דבר עם כוויות כימיות ועור יבש.

מקצוענים

 • לא מריח כל כך רע כמו מסיר שיער אחר
 • יכול לעבוד בתוך פחות משלוש דקות, חלקית בזמן שאתה במקלחת
 • המוצר מגיע עם ספוג, אז זה אומר פחות קשר עם המוצר עם הידיים

חסרונות

 • “עור חלק נמשך זמן רב יותר גילוח” נאמר על הבקבוק; לא נכון לכל
 • יכול לגרום לשריפה כימית לעור כמו מוצרי דפילציה אחרים
 • אתה צריך הרבה מוצרים כדי ביסודיות לכסות את השיער
 • עלול לגרום ליובש

תיאור

 • יַצרָן – כנסיית דווייט.
 • בְּחִירָה – לחות או פילינג
 • נוֹהָג – קרם להסרת שיער, נשק, רגליים וקו ביקיני

 

Depilatories לעבוד על ידי לשבור את השיער, כך ניתן למחוק אותו. ישנם אינספור מוצרים נופלים לתוך קטגוריה זו ויכולים לבוא קרם או תרסיס טפסים. חלקם עשויים עבור גברים, אחרים עבור עור רגיש ולאחר מכן ישנם אלה אשר נוסחו במיוחד עבור הפנים או באזור ביקיני.

נאיר היא אחת החברות הידועות לשמצה ביותר, אשר עושים depilatories. כאן אנו מציבים אחד המוצרים שלהם למבחן, Nair מקלחת כוח, במקום שבו נשים באופן שגרתי להסיר שיער מן הרגליים.

איך זה קרם שונה

Nair מקלחת כוח עובד קצת שונה מאשר רוב הסרת שיער creams כי אתה יכול לשים את זה, לחכות רגע אחד, ולאחר מכן ללכת למקלחת ולשטוף אותו עם ספוג לאחר זמן מה. (עם מוצרים סוג דפילציה ביותר, נכנס למקלחת עשוי לשנות את התוצאות שלך.) בתיאוריה, זה נשמע כמו מערכת גדולה.

שני סוגים זמינים: לחות ו exfoliating. אני בחרתי moisturizing כי depilatories יכול להיות מאוד ייבוש על העור, ואני אוהב להשתמש בשפשף סוכר אורגני עבור exfoliating. חשבתי שכל לחות נוספת תהיה בונוס נוסף.

לאחר שתי דקות נוספות של קרם, אבל לא יותר מ -10 דקות בסך הכל, אתה משתמש ספוג שמגיע עם המוצר כדי לעזור להשליך את השיער. חשבתי את הספוג היה נהדר שיש כי אין צורך לקבל יותר מגע עם שמנת מן הצורך.  

מקלחת כוח Vs גילוח

סקרן לראות איך זה היה האחרון לעומת גילוח, השתמשתי Nair מקלחת כוח לחות על רגל אחת והוציא את התער עבור השני. הספוג בתנאי עבד היטב כדי להסיר את המוצר ואת השיער. כשיצאו מהמקלחת וייבשו את שתי הרגליים, לא היו הבדלים מיידים בין השניים. עם זאת, מאוחר יותר באותו יום התחילה אזור בצד ימין של הרגל התחתונה שלי שבו השתמשתי deilatory את לשרוף.

אפקט

עקבתי אחרי כל ההוראות, לא להשאיר את המוצר על יותר ממה שהם אמרו לא, ואין לי עור רגיש. אז הופתעתי לראות גלד ארוך שנראה כמו תער גרוע לשרוף למחרת. הבחנתי גם כי הרגל נאיר היה עור הרבה יותר יבש לעומת הרגל מגולח.

כל כך הרבה לבחירת לחות. אני יכול רק לדמיין אם הייתי בוחר את האפשרות exfoliating איך הדברים עשויים להיות הרבה יותר גרוע.

מחשבות סופיות

“עור חלק נמשך זמן רב יותר גילוח” המפורסם על הבקבוק לא תקף במקרה שלי. הרגל שלי, ששימשה את “מקלחת הניר” של נאיר, צמחה בדיוק כמו הרגל המגולחת.

בסך הכל, הייתי מעדיף להתגלח. כוח מקלחת נאיר לא לחסוך לי שום זמן הטיפוח כי זה יותר מהר להתגלח. לא היה חיסכון של כסף כי זה לוקח כמות טובה של המוצר כדי לכסות את השיער. וכמו שאמרתי לעיל זה לא נתן לי עוד תוצאות ללא שיער. עם גילוח יש הרבה יותר מוצרים טבעיים, או לפחות פחות קשים, שניתן להשתמש בהם כדי להתגלח.

No Replies to "נאיר מקלחת כוח הסרת שיער קרם סקירה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.