38 דרכים מדהימות ללבוש קשרים בנטו

אם אתה עוקב אחר אופנה ויופי חדשות, אתה יודע את 1990 הם חזרו, וכך הם bantu קשרים. הסגנון היה פופולרי 90s נראה כי ניתן ללבוש על כל אורך השיער ואת כל סוג השיער. אם השיער שלך הוא טבעי או רגוע, אתה יכול רוק בסגנון זה בשתי דרכים - כפי שהוא או unraveled לתוך תלתלי, קופצני מלא (קשר bantu).

25 סגנונות קשר של בנטו

קשרים Bantu מעוצבים על ידי הפרדת שיער לחלקים, ואז פיתול אותם חלקים בודדים לתוך קשרים זעירים. אתה יכול סעיף לסובב את השיער לתוך קשרים קטנים bantu עבור אפרו מתולתל סופר, או לבחור את הקשרים הגדולים לשיער ענק, רכות.

החלק הכי טוב? קשרים Bantu הם סגנון מגן נהדר מאז הם שומרים את הקצוות תחוב. במקרה שאתה צריך עוד סיבות לנסות את הסגנון הזה - זה סופר קל לעשות ועלות מעט מאוד או כלום בכלל. הנה 25 נראה מדהים שיגרום לך מטורף עבור קשרים bantu. תהנה!

1. Bantu קשרים על שיער טבעי

אינסטגרם / 4adaniels

אינסטגרם / 4adaniels

הנה מראה מגן מדהים לכל הנשים שיער טבעי. הסגנון יוסיף מנה מיידית של שיק אל המראה היומיומי שלך. הקפד לתת לו ללכת!

2. מושלם סגנון פסטיבל

אינסטגרם / ashia4de

אינסטגרם / אשיה 4 ד

כותרת לפסטיבל מוסיקה? פסטיבלים וקונצרטים הם זמן נהדר כדי לזרוק את שלך ללכת להסתכל ולהתנסות עם סגנונות חדשים. קשרים Bantu יגרום לך להתבלט, במיוחד אם אתה משלים את המראה עם איפור נועז וצבעוני.

3. קלוע Bantu קשרים

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

נסה משהו חדש לגמרי ולהפוך הצמות שלך לתוך בגודל בינוני bantu קשרים! הרם את המראה שלך עם אביזרי שיער כמו שרשראות זהב נוצץ או headbands חמוד. החיים קצרים מדי לשיער משעמם, נכון?

4. גדול Bantu קשרים באמצעות שיער מרלי

אינסטגרם / vadiahub

אינסטראם / ואדיאב

כדי להשיג את המראה הזה, אתה צריך לסובב את השיער באופן רופף. השתמש סיכות כדי לאבטח את הקשרים ולשמור אותם לאורך זמן. יצירתי לשים את הטוויסט שלך על סגנון זה - להפוך את הקשרים גדולים או קטנים יותר, לסובב אותם, לצמה אותם, או להוסיף פופ של צבע ... האפשרויות הן אינסופיות.

5. חצי, חצי למטה סגנון

אינסטגרם / olayinkanoel

אינסטגרם / olayinkanoel

לא כל הנשים אוהבות סרטי ראש - הן יכולות להיות גדולות מדי וצבעוניות או שהן יכולות להזיק לשיער ולגרום לכאב ראש. בפעם הבאה שאתה משתוקק סגנון סרט, פשוט סעיף השיער שלך מאוזן לאוזן וליצור 4-5 קשרים bantu. הקשרים ישמור את השיער שלך מתוך הפנים שלך בצורה מסוגננת.

6. סיסטרלוקס לתוך קערות בנטו

אינסטגרם / doyennehair

אינסטגרם / דוינהיר

Sisterlocks יכול להיות כיף סופר בסגנון, מדי. אם אתם מחפשים דרך חמודה לשמור על האחות שלך במרחק של הפנים שלך, או רק רוצה לשנות את המראה שלך, לנסות קשרים bantu. הם יכולים לגרום לך להרגיש כמו אישה חדשה!

7. קערות בנטו מעוטרות

אינסטגרם / finestcameroonians

אינסטגרם / finestcameroonians

תן את הקשרים בנטו שלך מגע זוהר עם שיער זהב חפתים - תכשיטים שיער שיכול לשנות לחלוטין את המראה שלך. הם יתנו את הקשרים כי דחיפה נוספת שהם צריכים.

8. Braids + Bantu נוטס סגנון

אינסטגרם / beautifulaprill

אינסטגרם / יפהפייה

למה לבחור רק סגנון מגן אחד כאשר אתה יכול לשלב אותם? שלב את הקשרים bantu עם סגנונות הגנה אחרים כמו צמות ופיתולים עבור updo funky.

9. גלאם Bantu קשרים

אינסטגרם / abenaakuaba

אינסטגרם / אבנאקואבה

אם אתה הולך לאירוע רשמי, זה תסרוקת מושלמת להראות לכולם שאתה נועז, שונה ומוכן לעשות קצת כיף. עם התלבושת הנכונה ואביזרים, קשרים bantu יכול להיות מתאים לכל אירוע מיוחד.

10. מיקרו Bantu קשרים

אינסטגרם / iam_deville

אינסטגרם / iam_deville

מי אמר קשרי בנטו רק לנשים ארוכות שיער? שיער קצר לא צריך להיות סיבה לא לסגנון השיער שלך להתנסות עם קשרים וצמות, גם אם הם בגודל מיקרו. 

No Replies to "38 דרכים מדהימות ללבוש קשרים בנטו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 6 =