31 רעיונות שיער Balayage עבור הקיץ – insightyv.com

31 רעיונות שיער Balayage עבור הקיץ

21. כרמל Balayage Ombre על שחרחורת שיער

אם יש לך שיער חום עמוק באופן טבעי, גוונים קרמל הם הגוון המושלם המושלם כדי לערבב את השיער שלך בקיץ. באמצעות שיטה זו מצוירת ביד של צביעה, אתה יכול לקבל כמה או מעט כמו שאתה רוצה הוסיף, אולי מתחיל עם כמה דבש או גוונים בצבע קרמל והוספת מאוחר יותר אם אתה מרגיש אמיץ מספיק. זה עוד דבר נהדר על סגנון זה יפה balayage – זה נהדר צבע ו לדעוך. מה יכול להיות יותר טוב מזה?

קַרַמֵל Balayage Ombre on Brunette Hair

22. וניל בלונד Balayage על אמצע אורך השיער

טכניקות צביעה המשמשים balayage ושאר סגנונות מעורבב ביד נועדו להשאיר את השורשים לאורך ככל האפשר, רק אחת הסיבות שאתה יכול לברוח עם זה נראה קצת לפני פגישות סלון נחוצים. השפעת הצביעה מתמקדת באורך ובסוף השיער. כאשר אתה פשוט לשים לב לקצוות, זה קל לקצץ את הצבע כאשר אתה משועמם של זה, וגם אם צבע ראש נוסף לאורך שיער, דוהה אותו וצביעת אותו תמיד הרבה יותר קל כאשר אתה דון “לא צריך להתמקד על השורשים גם כן.

וניל Blonde Balayage Ombre Hair

23. שיער ברונדי בלאייג ‘

אם אתה מתנדנד blayage תערובות, אתה צריך סלע אותם עם גלים. אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו אוהבים סגנונות ישרים מדי, אבל יש משהו על זה שמש מנשק שמש של גוונים שעובד כל כך טוב עם גלים, כמעט כאילו הם מדגישים אותם fabulously. אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג את החופים המדהימים ואת גלים בסגנון בוהו היא לישון עם השיער שלך בצמות לפני שחרור בבוקר באמצעות תרסיס מלח ים כדי לעזור להפוך אותם קצת “פריך” ולשמור אותם במקום, רק כמו ריסוס הים בחוף יעשה!

ברונד and Blonde Balayage Hair

24. שורש כהה + בלונדינית בלונדינית

אם אתה יכול לברוח עם הרבה שורש מחדש הצמיחה, למה לא היית? אנחנו אוהבים כמה קל ופשוט סגנון זה – בלונדינית בסיסית לגדול עם תערובת balayage הוסיף לצמרות כפי שהוא גדל בהדרגה עוד יותר. מי אמר שאתה צריך לשנות את השיער שלך כל הזמן בכל זאת? זה נראה לא רק שיק אופנתי, אבל נצחית מדי. זה אחד שאנחנו צופים יהיה להיט גדול במשך זמן רב.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Hair with Dark Root

25. כרמל בלאייג ‘אמברה

הנקודה של תערובות אלוהיות ובלבז ‘המשולבות בחוכמה היא להביא את השיער לחיים. שיער חד-פעמי הוא לעתים קרובות שיער חד-ממדי, ואם יש לך שיער עדין, צולע או חסר חיים, הרי שיש צבע אחד בכל מקום הוא למעשה מזיק לאופן שבו הוא נראה. שימו לב איך הצבעים מודגשים על פני הגלים במראה השיער המדהים הזה? זוהי הנקודה של גבוה ו lowlights בשימוש תערובות אלה – להביא את השיער לחיים!

קַרַמֵל Balayage Ombre on Brunette Hair

26. נחושת ובלונדיני Balayage שיער

זוכרים שאמרנו על שיער balayage נראה מושלם עבור אמהות חדשות ללא שפע של זמן על הידיים? ובכן, כריסי טיגן היא דוגמה מושלמת ו קלאסית של אמא חדשה מתנדנד את המראה balayage השיער – תערובות של צבע המאפשר לה במשך כמה שבועות תוספת צמיחה מחדש. לא שהיא צריכה את זה עם הפמליה שלה של צוות ברור. המראה של כריסי אינו שונה בהרבה מזה – ברונטית טבעית או טון נחושת בשורשים המכוונים אל שורשים קלים יותר, עם למעלה ולמטה חוטי אור וחושך דרכם.

נְחוֹשֶׁת and Blonde Balayage Hair

27. עדין, חום בהיר

אפשר לומר כי המודל של ויקטוריה סיקרט, ג’יזל בונדשן, עורר את ההשראה, את הברונצ’ה הנשיקה שלה (ברונטית ובלונדינית מעורבת) שעוררה את העולם כולו בסערה. מאז היא התפתחה הרבה, כמעט מכל הבלונדינית ועד לבהירות הקלושה ביותר – בשער ברונטית. אם אתה טובל את הבהונות במים בפעם הראשונה ואת לא רוצה תערובת balayage זה יהיה ברור מדי, למה לא לבחור משהו כמו זה סופר פשוט ועדין חום בהיר balayage?

אפל and Light Brunette Balayage Hair

28. מתכת מרוהטת

בהתחשב בשם, כי זה נראה כמו שילוב יפה של נחושת ומתכות ברונזה, יש משהו היפנוטי כמעט על תערובת זו של גוונים, אדום, ברונטים, בלונדיניות, קרמלס ו honeys מעורבב יחד בסגנון בוגר. זה מראה מדהים, ואחד כי הוא עשה את רוב עם זה גלים גדולים זוהר.

מרוהט Metal Balayage Hair

29. פנים מסגרות הבלונדיני Balayage הבהרה

לקבלת מבט כי הוא גם כיף ורענן, אנחנו אוהבים את זה בסגנון קצר במקצת, בהחלט זוכה בניהול הטוב ביותר עבור רעיונות שיער balayage בקיץ. בחודשים החמים יותר, אתה לא רוצה אורך סופר רץ בחלק האחורי של הצוואר שלך. בחירה של קוצצים עשויה להיראות כמו בחירה אמיצה, אבל עם זה מבט חכם מבריק מראה בלונדיני, זה צעיר ו funky אבל באותו זמן, עדיין חמוד ונשי.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Highlights on Dark Hair

30. אוברן בלונד קולורמלט

זה אחד הוא יותר של אמצע אורך לחתוך, מושלם בשלב גוברת של סגנון קצר יותר אשר, כפי שכולנו יודעים, הוא תמיד סופר מביך. קשה להשיג את הקיצוצים האלה. או שזה רק אנחנו? זה נראה הפתרון המושלם לבעיה – השורשים כהים מוארים עם לשטוף ערמוני עמוק, הקצוות או הבהיר, או בלונדינית קיים גדל, מעורבב עם חום ערמון פשוט להביא את כל זה ביחד. זה חכם ויעיל. דרך יפה ללבוש את סגנון balayage כאשר אין לך שיער ארוך סופר לשחק עם.

אובורן Hair with Blonde Balayage Lowlights

בלונדינית בלונדינית אומבר על שיער כהה

אתה לעולם לא יודע איפה השורשים שלה להתחיל צלילים balayage סוף, נכון? זה פחות או יותר מה מבוגר outbré balayage ייראה. כאילו היית צריך עוד לשכנע את זה כי זה הסגנון המושלם עבור הקיץ הקרובה.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Ombre Hair

יש לך אותם – 31 מדהים שיער balayage רעיונות הקיץ. ללא שם: אמרנו לך הם היו לדפוק את הגרביים! (טוב, אנחנו לא, אבל היינו צריכים לעשות!). האם אתה מרגיש קצת יותר השראה עכשיו? אנחנו מעיזים להחליף דברים. רק תזכור לחזור ולהודיע ​​לנו מה יצרת!

No Replies to "31 רעיונות שיער Balayage עבור הקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.