ששת הצעיפים סגנונות וצורות וכיצד ללבוש אותם

לפני שאתה להבין איך לקשור צעיף, לקבל את עצמך acclimated עם כל צורות שונות של צעיפים שם בחוץ. הנה מילון מונחים של למעלה שש צורות, סגנונות דרכים ללבוש צעיף.

אֵיך to wear a rectangle scarf

דגל ווטרס / גטי

הצעיף דמוי המלבן הוא צורה מלבנית, שהיא ככל הנראה הכי מושכת מבחינה אוניברסלית בגלל כמה קל ללבוש. מתוך סגנונות משי קל משקל כדי תערובות צמר כבדים, על מנת להפיק את המרב מן לובש צעיפים, מלאי על צעיפים מלבניים.

הדרך הקלה ביותר ללבוש צעיף מלבני היא לסובב אותו כמה פעמים סביב הצוואר. עם זאת, סגנון זה גם משאיל את עצמו היטב פינים צעיף קשרים מורכבים. בדוק את כל הדרכים שבהן תוכל ללבוש צעיף מלבני בסרטון זה.

02
של 06

הכיכר

כיכר scarf

צילום: גטי / אנדריי גודג'בק

צעיפים בצורת ריבוע מגיעים לעתים קרובות בדים משיי יכול להיות קטן בגודל, כמו ריבועים כיס, כדי גדולים מאוד. למרות הפופולריות שלהם, אנשים רבים למצוא צעיפים מרובעים קשה ללבוש. אם אתה לא בקי היטב ללבוש צעיפים, להתרחק ריבועים.

הדרך הטובה ביותר ללבוש צעיף בצורת ריבוע היא לקפל אותו בחצי אלכסון ולקשור אותו סביב הצוואר. בנוסף, צעיפים מרובעים לעשות ascots גדול צעיף choker נראה.

03
של 06

צעיף האינסוף

בלייק Lively infinity scarf

צילום: כריסטופר פיטרסון / FilmMagic / Getty Images

צעיפים אינסוף נראים כמו לולאה גדולה. אתה באמת יכול ליצור צעיף האינסוף שלך על ידי קשירת שני הקצוות של צעיף מלבני בצורת יחד. 

צעיפים אינסוף משוחקים בדרך כלל על ידי הצבת מעל הצוואר והכפלה אותו בפעם השנייה. אלה סוגים של צעיפים ניתן למצוא סגנונות, סגנונות קל משקל כבד יותר כי הם משוחק לעתים קרובות עם מעילים ומעילים.

04
של 06

הצעיף או הצעיף

פשמינה scarf

צילום: GC Images / Getty Images

צעיפים מעוטרים, הידועים גם בצעיפים או בפשמינות, הם צעיפים מלבניים בעלי משקל כבד יותר ומשמשים כתפזורת עליון בימים קרים, רשמית עם מראה הערב, ועם מעילים.  

כאשר משוחק כמו צעיף, צעיפים ועטיפות ניתן לקשור כמו צעיף מלבני. עם זאת, כאשר לובש כמו לעטוף, זה יכול להיעשות על ידי תליית אותו על הכתפיים ותכסה אחד קצה הצעיף על הכתפיים. אם אתה זקוק לעזרה, עיין במדריך זה שלב אחר שלב.

No Replies to "ששת הצעיפים סגנונות וצורות וכיצד ללבוש אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − 39 =