31 תספורות לונג בוב

21. בלונדינית, חתול Lob חתול

A-line בוב הוא גדול מאוד עכשיו בדיוק כפי שהשם מרמז, השיער הוא חתך לתוך הצורה A-line, בדיוק כמו החצאית. יש המון דרכים שבהן אתה יכול לשחק עם זה פשוט, לחתוך מצרך אבל אנחנו אוהבים את זה גירסה בלונדינית ואנחנו חושבים שאולי גם אתה.

בְּלוֹנדִינִית A Line Long Bob Haircut

22. בלונד, בלונט לוב תספורת

פרנה כותנה, ג 'סיקה אלבה, לילי קולינס הם רק שלושה שמות נזרק לתוך הבלונדינית בלונדינית ארוכה לערבב התסרוקות. זה lob קהה היה מושתק בחוכמה עם שילוב יפה של בלונדיניות, נותן לך דרך קלה ומהירה יותר ללכת מן כהה לאור.

בְּלוֹנדִינִית Blunt Lob Haircut

23. גלית, בלאיגה

כדי באמת להביא את התסרוקות שלך בוב ארוך לחיים, שקול "לערום", מונח המשמש כאשר שכבות השיער הם "מוערמים" אחד על גבי השני כדי ליצור גימור מלא וגדול. אלה שכבות מוערמים לעבוד בצורה מבריקה עם lowlights, מדגיש, ואת balayage אומבר המגמה מדי.

גַלִי Balayage Long Bob Hairstyle

24. זווית lob לחתוך + בלונד בלונדיני בז '

תסרוקת בוב ארוך זווית הוא נהדר עבור כאשר אתה לא אמיץ מספיק כדי ללכת קצר כמו שאתה רוצה. אתה עדיין יכול לשמור את אורך מוגבל בחזית כדי למנוע את המראה מלהיות קשה מדי על הפנים שלך, תוך עדיין utilitting מן השיער קצר על עורף, הולך קצר ככל שאתה מעז.

בז ' Blonde Balayage Ombre Angled Lob Haircut

25. רובד שכבות תספורת + דבש בלונדינית הבהרה

כדי באמת להביא את החיים שלך Ombre, להוסיף כמה גלי חופים קופצני. למה? כי זה עוזר להפגין את כל הצבעים בשיער שלך. למה לא? תלתלים ספירליים הם לעתים קרובות יותר מדי עבור מראה עדין כמו זה, וגלים רופפים לעזור לעצור את זה נראה יותר מדי. רק את הסכום הנכון של להקפיץ!

מְרוּבָּד Lob Haircut and Honey Blonde Highlights

26. גלית Lob + מדגיש שוקולד

אתה עדיין יכול להשתמש מגהצים מתולתל הרגיל שלך, גם אם אתה רוצה גלים בחוף. פשוט להשתמש כמה תרסיס מלח חותם ואתה גיינרס כדי לסרק את תלתלים דרך עד שהם נראים יותר גלי מאשר spirally. זה ייקח כמה ניסיונות אבל אתה תגיע לשם וכאשר אתה עושה, תוכל להבין כי זה באמת נראה כי לוקח רק חמש דקות בבוקר.

גַלִי Long Bob with Chocolate Highlights

27. מתולתל, לובי שכבות + זהב הבהרה

קייטי פרי הוא מעריץ גדול של לוב, אבל היא אוהבת ללבוש שלה עם מערך מטורף של גוונים וצבעים. המראה הירוק שלה היה מועדף במיוחד שלנו. אם אתה מעדיף סלע אופציה ניטרלית יותר, מה עם זה? הזהב מדגיש זה נראה טוב מספיק כדי לאכול!

מְתוּלתָל Long Bob Hairstyle with Golden Highlights

28. צ 'ופ, שוקולד בלונד לוב

קרי וושינגטון לאחרונה נראה כמו זה, ברונטית כהה יותר בראש ו מצית, בהירים אבל עדיין עם מהגוני עדין עדין. יש לנו ריסוק אמיתי על השיער הזה. זה הקיץ אבל עדיין יכול בקלות להיות משוחק ממש דרך הסתיו והחורף כפי שהוא גדל החוצה, הופכים מבט ארוך יותר Ombre.

שוקולד Blonde Long Bob Hairstyle

29. מסיבי & מתולתל לוב + בלונדינית Balayage הבהרה

כאשר השיער שלך נראה מבולגן, לאמץ אותו. גלי בוהו הם תמיד בסגנון, במיוחד כשמדובר בחודשים חמים יותר כאשר השמש יוצא לשחק. אם אתה יכול לברוח עם רק מפעיל את האצבעות דרך השיער שלך בבוקר עם קצת שעווה ליצור כמה גלים פרועים, ואת לך ללכת, לעשות את זה. השיער שלך יודה לך על היעדר כלי עיצוב מחומם סטיילינג יתר.

מְתוּלתָל Messy Long Bob Haircut with Blonde Balayage Highlights

30. בלונד בלונדיני עם שורשים כהים

בדיוק כמו לחבק את השיער מבולגן, אתה צריך גם לאמץ את השורשים. מעולם לא היה זמן טוב יותר כדי לאפשר את השיער שלך לגדול חינם ולא לדאוג כי המגע סלון למעלה. כאשר סלבס הם מתנדנד שורשים כהים יותר משאר שלהם 'לעשות, אתה יודע שזה בסדר בשבילך לעשות את זה יותר מדי. לבסוף סגנון שיער שאנחנו יכולים ממש להסתדר עם!

קָטוּעַ Blonde Blunt Lob with Dark Roots

31. קוצנית, בוב בלונדיני בצבע בז '

ולבסוף, בחזרה בלונדינית עבור עוד מבט זה ייקח את הנשימה משם. זה תערובת קרירה של בלונדיניות, בתוך בוב קצר אבל עם שכבות קצרות יותר המסייעות לשבור את כל זה. בלי השכבות והגלים, המראה הזה ייראה די חלוש, אז אם יש לך שיער יפה, זה אחד גדול לקוות.

קָטוּעַ Layered Beige Blonde Lob Haircut

ויש לך אותם - 31 יפה התסרוקות בוב ארוך שאנחנו בהחלט חושבים שאתה צריך לשקול עבור מינוי השיער הבא שלך. אנחנו אוהבים אותם, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לראות מה אתה בא גם עם! חג שמח!

No Replies to "31 תספורות לונג בוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 1 =