שאק אטק: היסטוריה של קו חתימה ריבוק של שאקיל או’ניאל

זה לעתים קרובות נאמר בענף נעלי הכדורסל כי "גברים גדולים לא יכולה למכור נעלי ספורט". אבל היו כמה יוצאים מן הכלל הזה, אולי לא ברור יותר מאשר שאקיל אוניל. ב השומר קדימה נשלט בשוק הנעליים החתימה עם מייקל ג'ורדנס, פני Hardaways ו LeBron Jameses של העולם, את המיקום המרכזי יש בהחלט לא זכתה לאהבה רבה כשמדובר מותגים דישינג חתימה עסקאות סניקר.

אבל שאקיל אוניל לא היה מרכז רגיל. עם ההייפ סביב הכניסה שלו לתוך NBA בשנת 1992 ואת המשחק הדומיננטי כדי לגבות את זה, שאק זכתה במהירות עם נעל חתימה חתימה עם ריבוק, שהיה אז upstart לא מוכחות בשוק נעלי הכדורסל. ההימור השתלם עבור ריבוק, כמו שאק היה ממשיך להיות האיש הגדול ביותר בשוק בתולדות המשחק - הצלחה בבית המשפט ומחוצה לו - שלא היתה לו בעיה להעביר יחידות של החתימה שלו "שאק אטק" נעלי ספורט. זה לא יהיה למתוח לומר שאק לשים ריבוק על המפה בעולם כדורסל, והיה זרז לשפת העיצוב מודגש כי המותג יהיה ידוע במשך 90 של.

מן המודל הראשון שאק אטק אשר debuted בשנת 1992, על המודל האחרון שלו ריבוק בשנת 1998, שאקיל אוניל היה כוח מרכזי כדורסל בעולם הנעליים הוכיח את כל naysayers של היכולת של מרכז המיקום למכור נעלי ספורט לא בסדר.

הודות ל"ריבוק קלאסיק ", ה- Shaq Ataq IV חזר למדפים ב -2013 בפעם הראשונה מאז השחרור המקורי שלו ב -1995. הבה נבחן את ארבעת הנעליים הראשונות של שאקיל, תחת הכותרת" שאק אטק ". בעוד הקו שלו עם ריבוק ימשיך אחרי הסדרה אטק, בהפקת דגמים גדולים כמו שאקוניס איקוני ו Preefer beefer, זה היה אלה ארבעת הראשונים נעלי שאק אטק שהניחו את הבסיס עבור החתימה הגדולה ביותר חתימה גבר גדול בהיסטוריה.

ריבוק shaq attaq retro

באמצעות נעלי פקר

שאק אטק היה לא רק נעל החתימה הראשונה של שאק, אבל בהחלט אחד מגדולי שלו. בדיוק כמו שאק, העיצוב של הנעליים היה גדול ומודגש, עם צבע עיניים המושך את הצבעים של אורלנדו Magic צבע של שאק. כמה שנים לפני האוויר ירדן XI, אשר זוכה לעתים קרובות להיות נעל כדורסל הראשונה תכונה תכונה פחמן סיבים תמיכה, שאק אטק ניצלה צלחת Graphlette של ריבוק עבור תמיכה נוספת באמצע. את שאק אטק גם בהשתתפות הטכנולוגיה המתקדמת של המותג של הזמן, משאבה, עבור התאמה אישית ותחושה. שאק אטק שוחרר במקור רק בשני הצבעים, בית ומראה אורלנדו נראה, אשר חזרו שניהם בפעם הראשונה אי פעם בשנת 2013. שאק עתיק המקורי נשאר אחד הנעליים הפופולריות ביותר של שאק אי פעם, רק מתחרים עם שאקנוזה עבור רוב האספנים האהובים חתימת שאק.

02
של 04

שאק אטק 2 - 1993

sn-select-classic-reebok-shaq-attaq-ii-1.jpg

דרך SneakerNews.com

שאק אטק השני הוא ללא ספק הכדור המוזר של הסדרה וקצת ראש שרטט עם המראה הסחירי שלה. אתה חושב ריבוק ינסה לעלות על חתימת שאק הראשון, אבל במקום זאת, הם כנראה הלך בדרך ההפוך, יצירת חתך נמוך, פחות משאבת עיצוב. שאק אטק 2 יישאר ערפל, שכן הוא ראה זמן קצר על הרגליים של שאק במקור (רק כמחצית בעונת ה- NBA 1993-94) ויש לו סיכוי קטן לקבל את הטיפול רטרו עם העיצוב העדין שלה. אמנם זה לא צחצוח רע, זה פשוט אין את האומץ של מודלים שאק אחרים.

03
של 04

שאק אטק 3 - 1994

Reebok-insta-pump-shaq-attaq-3-recolored.jpg

סדרת החתימה של שאק שוב מעניינת יותר עם הפרק השלישי, ה- Shaq Ataq 3. העיצוב שלה הוא בסיסי למדי, אבל חוזר לגזור גבוה יותר והוא (מילולית) שאוב עם יותר טכנולוגיה. ה- Shaak Ataq 3 הופיע לראשונה ב- Instapump בקו של שאק, מערכת משאבה שונה, אשר השתמשה באקדח משאבה עצמאי, עם מחסנית CO2 לאינפלציה קלה. 3 גם הציגו ריבוק Hexalite ריפוד לקו שאק אטק.

04
של 04

שאק אטק 4 - 1995

ShaqAttaq-IV_Profile_White_Loose.jpg

ריבוק

המודל הגדול ביותר של שאק מאז הראשון, שאק אטק 4 הוא גדול, נועז ויפה עם חתך גבוה במיוחד ועיצוב אגרסיבי. Shak Ataq 4 גם בהשתתפות טכנולוגיית Instapump ו ריפוד Hexalite. נעל זו חשובה למדי מבחינה היסטורית, כפי שהיה הנעל שאק לבש בדרך להופעה הראשונה שלו עם הגמר של ה- NBA עם אורלנדו מג'יק ב -1995. The Shaq Ataq 4 הוא הסדרה השנייה של "אטק", שמטרתה לקבל שחרור רטרו, בפעם הראשונה אי פעם ביולי 2014.

No Replies to "שאק אטק: היסטוריה של קו חתימה ריבוק של שאקיל או'ניאל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 17 = 22