31 תספורות לונג בוב | insightyv.com

31 תספורות לונג בוב

בובס הם סמלי עבור שורה שלמה של סיבות. ג’וליה רוברטס באישה היפה, למשל, ואומה תורמן בספרות זולה. זה המאה ה -21 נראה לעתים קרובות ספורטיבי על ידי נשים נלהבות ונלהבות, אלה שאינם מפחדים לחשוב מחוץ לקופסה לבחור מנעולים קצרים במקום אלה ארוך ועסיסי.

אם אתה צריך יד למצוא את התספורת הבאה שלך, הגעת למקום הנכון.

1. תספורת שוקולד חומה עם שכבות

שמירה על אורך בחזית הוא מחמיא מאוד עבור רוב צורות הפנים, ואת אלה מדגיש מעט נוצר עם שיטת balayage או משולב ביד, באמת צמרות העיצוב כולו. זה יפה, לניהול סופר אופנתי מדי. הוא מסמן את כל הקופסאות.

תִלוּל Haircut with Layers for Brunettes

2. בלונד Blayage לוב

ובשביל אלה שאינם מעריצים של שיער כהה, מה עם זה? הבלונדיני בלונדינית מדהימה אשר משתמשת רעיון ombré – יד מתנשף מן כהה לאור לפני הסטייל עם תלתלים אלה רחב הטבעת. אם אי פעם רצית ללכת קל יותר, הקיץ הוא בהחלט הזמן לעשות את זה, בואו נודה בזה, שיער קצר תמיד קריר יותר וקל כאשר הטמפרטורות הם החמים שלהם.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Lob Hairstyle

3. ישר, זווית lob תספורת

הדבר הטוב ביותר על אלה התסרוקות בוב ארוך זה מדהים היא שהם פשוט כמו שהם נראים. השפעה מסיבית עם לא כל כך הרבה עבודה הדרושים כדי לשמור את זה נראה ככה. זה ישר, זווית תספורת יובש הוא בקלות מחדש בבוקר עם סטריינרס שיער וכמה סרום החלקה. אתה יכול לשמור על הפנים מסגור שכבות זמן כדי באמת לרכך את המראה, או לבחור משהו בוטה ועצבני. זה החדשות הטובות – הבחירה שלך. ולילד יש הרבה מה לבחור!

יָשָׁר Long Angled Lob Haircut

4. Lob תספורת על שיער סמיך

שיער סמיך יכול להפיק תועלת גבוהה ו lowlights באותה הדרך כי שיער דק יכול, במיוחד עם גלים אלה touseled. שמור את השכבות באורכים שונים, ולבקש מעצב אופנה שלך כדי לרזות את השיער שלך לפני הוספת lightlights מצית כמה נקודות עיקריות. זה יעזור להבהיר את חלק הארי של השיער שלך, בעיה גדולה עבור אלה המבקשים ללכת על קוצצים עם שיער סמיך.

מרקם Long Bob Haircut for Thick Hair

5. מתולתל, חותך זווית + כרמל

בוב חדה היא לעתים קרובות חדה מדי אינטנסיבי עבור כמה נשים. עורכת אפנה אנה וינטור ידועה בעסקיה המעוגלים, קצה חד וברור ללא שיער אחד. אנחנו אוהבים את זה חתול, זווית לחתוך זווית, הושלמה עם balayage קרמל מעל הדף כדי להביא את כל זה ביחד. רק בגלל שאתה הולך על מבט קצר לא אומר שזה עדיין לא יכול להיות חמוד girly.

מְתוּלתָל Angled Balayage Lob

6. בלונדינית סומברה לוב

שיער Sombre, במקרה שאתה לא יודע, הוא שיער אומבר אבל רך יותר – אמבר רך. שם חכם? זוהי דרך חכמה מאוד לשלב את שיפוע אומברי אבל על רמה טבעית הרבה יותר, כך שאתה בקושי יכול לעשות את הגוונים השונים בנפרד.

בְּלוֹנדִינִית Sombre Long Bob Hairstyle

7. שכבת Lob תספורת + דבש בלונדינית Blayage מדגיש

ינואר ג ‘ונס לאחרונה בחרה יובש בצבע יפה דבש, רק מרעה את כתפיה. זהו מבט דומה, ואחד שיכול לעבוד במספר דרכים. אפילו שינוי הפרידה מהמרכז לצד (או להיפך) יכול לעשות את ההבדל.

ארוך Bob Haircut with Layers and Balayage Highlights

8. בלונד Ombre לוב

ביונסה עוד מעריץ של מבט לוב של מאוחר, בחירה של ombré balayage בעיצוב שלה, כמו שאתה יכול לראות כאן. ככל התסרוקות בוב ארוך ללכת, אנחנו חושבים שזה אחד בשילוב עם צבעים אלה יכול להיות רק האהוב שלנו. האם יש לך מועדף עדיין?

בְּלוֹנדִינִית Ombre Lob Hairstyle

9. קרלי לוב + קרמל Balayage הבהרה

רוז בירן היתה עוד גברת הוליוודית מקסימה שתלך לקצוץ בזמן האחרון, מקצצת את הצעיפים שלה לפחון של כתף עם שורשים כהים וקצות בלונדיניים מתקתקים אך מסולסלים מעט. זה חמוד, ילדותי ומתוחכם. האם הזכרנו סופר מהיר בסגנון?

מְתוּלתָל Long Bob with Caramel Balayage Highlights

10. מסיבי לוב תספורת + בלונדינית קרח Blayage מדגיש

שיער קצר יכול באמת להיות בחירה אמיצה עבור נשים רגילים לנעול מנעולים ארוכים, אז לבחור בוב ארוך (או lob) כדי להפוך את המעבר קצת יותר קל. אם אתה אוהב את זה, אתה תמיד יכול לקצץ / לחתוך אותו קצר יותר. אתה תמיד יכול לגזור יותר שיער, אבל אתה לא יכול להוסיף את השיער בחזרה כאשר אתה לא אוהב את החתך.

מבולגן Lob Haircut and Ice Blonde Balayage Highlights

No Replies to "31 תספורות לונג בוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − = 27