התספורות מגניב לגברים מעל 50 – insightyv.com

התספורות מגניב לגברים מעל 50

Friday
מתוך 11

להישאר מסוגנן

אז אתה בצד הצפוני של 50. זה לא אומר שאתה פחות מגניב מאשר היית בגיל 30, ואתה עדיין יכול לשקף את הקרירות הפנימית עם התספורת שלך, יחד עם התחכום שאתה הרים לאורך דֶרֶך. התאמת תספורת הבחירה שלך עם זקן מטופח היטב מוסיף שכבה נוספת של ערעור. למי אכפת אם הוא אפור? לך על זה.

02
מתוך 11

פומפדור

מגניב Hairstyle for Men Over 50

צילום: © בלום הפקות | תמונות של גטי

אם יש לך ראש מלא של השיער או אפילו נסוג במקדשים קצת, pompadour היא אפשרות תסרוקת גדולה. זה קלאסי נצחית היא בוגרת עדיין עדיין קצת עצבני. עבור סגנון זה, השיער הוא חתך קליפר קצר בצדדים ובחזרה ו מעורבב באורך משמעותי על גבי.  

03
מתוך 11

שכבות מרקם

מגניב Hairstyle for Men Over 50

צילום © רובין Skjoldborg תמונות של גטי

זה מרקם, מרובד לחתוך הוא אופציה נהדרת עבור האדם הבוגר שיש לו ראש מלא למדי של השיער ורוצה קצת יותר אורך. השיער הוא חתך בשכבות קצרות בכל רחבי הראש מנוסח עם הדבק לסיים מאט כגון בקסטר של קליי קליי פומדה.

04
מתוך 11

הקיסר הקצר /

מגניב Hairstyle for Men Over 50

תמונה © אנשים תמונות | תמונות של גטי

זה קיסר קצר הוא אופציה טובה עבור גברים הם דילול על גבי. השיער הוא חתך בשכבות קצרות באמצעות המזמרה או שומר קליפר ארוך שחוקה קדימה עם מוצר סטיילינג קל מאוד. 

05
מתוך 11

את Buzzcut

מגניב Hairstyle for Men Over 50

צילום: טים מרטון תמונות של גטי

A buzzcut היא אפשרות טובה עבור גברים שרוצים סגנון תחזוקה נמוכה יכול אפילו להיעשות בבית אם יש לך את העצב, את המיומנות, ואת הכלים הנכונים. לחתוך זה, השיער הוא קצוץ קצר באמצעות משמר מס ‘4 על גבי מס’ 3 בצדדים ובחזרה.

06
מתוך 11

יבול קצר

מגניב Hairstyle for Men Over 50

תמונה © Westend61 | תמונות של גטי

זה יבול קצר הוא עוד אופציה נהדרת עבור גברים שרוצים תספורת תחזוקה נמוכה, וזה בחירה טובה במיוחד עבור אלה אשר דליל על גבי. עבור סגנון זה, השיער הוא לחתוך אורך אצבע על גבי ו tapered קצר על הצדדים ובחזרה. עבור סגנון, השתמש להדביק אור או שמנת כגון קווין מרפי קל רוכב. זקן קצר קצוץ הולך נהדר עם סגנון זה. שמור את זקן גזוז מסודר לגלח את הצוואר באופן קבוע. על גבר מבוגר יותר, זקן מטורף נוטה לגרום לו להיראות, טוב, מבוגר יותר. שמירה על זה trimmed מראה לך עדיין אכפת איך אתה נראה.

07
מתוך 11

ג ‘ונג רופף

מגניב Hairstyle for Men Over 50

תמונות © מונומנט תמונות | תמונות של גטי

רק בגלל שאתה מבוגר לא אומר שאתה צריך ללכת קצר. זה shag גלים רופף הוא בחירה מושך עבור האדם הבוגר שעדיין יש מספיק שיער כדי לתמוך בו. השיער הוא חתך ארוך, שכבות רופף מנוסח באצבעות באמצעות קצת הדבק סטיילינג. Redken עבור גברים תמרון בינוני קרם שליטה Pomade היא אפשרות טובה.

08
מתוך 11

שכבות ארוכות

מגניב Hairstyle for Men Over 50

צילום © רובין Skjoldborg תמונות של גטי

אם יש לך שיער נהדר של שיער אפור, זה תספורת ארוכה, רב שכבתית תמשיך להסתכל לך ירך וצעיר. השתמש שמפו טוב לשיער אפור, כגון אמריקן Crey גריי שמפו, כדי לשמור על השיער שלך נראה בהיר.  

09
מתוך 11

הקלאסי

מגניב Hairstyle for Men Over 50

תמונה © עמותת חמדה / נטשה אליפור פרידן תמונות של גטי

לא משנה באיזה גיל אתה, אתה לא יכול להשתבש עם taper קלאסי – תספורת גברים תמציתית כי אף פעם לא יוצא של סגנון. השיער הוא tapered קצר בצדדים ובחזרה ואת תערובות לתוך אורך ארוך על גבי. עבור הרבגוניות, השיער יכול להיות שחוק נפרדו בצורה מסודרת בצד או רופף עבור מבט מזדמנים יותר.

10
מתוך 11

הקיסר הקלאסי

מגניב Hairstyle for Men Over 50

תמונה מקור © תמונות של גטי

זה עוד תספורת של גברים שכמעט אף פעם לא יוצאת מהטיפוס. ג ‘ורג’ קלוני התנדנד זה שנים, עם סיבה טובה. החתך הוא קצר וקל לשמור, אך יש מספיק אורך כדי לתת לך כמה אפשרויות אתה רוצה לשנות את זה קצת.

11
מתוך 11

אם אתה מאבד את השיער שלך

ישן יותר Bald Man

© ריצ’רד דרורי תמונות של גטי

טעות אחת הרבה גברים אשר מאבדים את השיער שלהם הוא גדל זה יותר. עושה זאת פשוט מדגיש את התקרחות עושה בחור נראה מבוגר. אם אתה מאבד את זה, תמיד ללכת קצר; ראש מגולח או זמזום חזק הוא כמעט תמיד אפשרות טובה יותר מאשר שיער ארוך יותר. שיער פנים מצייר את העין על הפנים ומרחיק את הראש הקירח, אז לגדל את הזקן שתמיד רצית.

No Replies to "התספורות מגניב לגברים מעל 50"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.