29 לסת ליל כל הקדושים רעיונות איפור | insightyv.com

29 לסת ליל כל הקדושים רעיונות איפור

לא להיכנס לפאניקה אם אתה מוצא את עצמך בלי תחפושת ב -31 באוקטובר. הדבר היחיד שאתה צריך עבור ליל כל הקדושים הזה הוא שלך להפוך את התיק.

אספנו כמה האיפור האהוב שלנו נראה כדי לעורר אותך עבור ליל כל הקדושים 2015. מוכן לראות את כוחו של איפור?

1. איפור חמוד האיפור נראה

אינסטגרם / nanibeats

אינסטגרם / nanibeats

הו יקירי! עכשיו זה חמוד לקחת על איפור צבי, נכון? אם אתה לא יודע מה להיות עבור ליל כל הקדושים, אתה יכול בקלות לשחזר את המראה הזה. יהיה עליך: ברונזר, צללי עיניים חומים, עיפרון לבן (או צללית), אייליינר שחור, ושני זוגות של ריסים מלאכותיים. השלם את המראה עם השמלה שזוף חמוד ואת ראש פרחוני.

2. סוכר גולג תראו

אינסטגרם / nataschap

אינסטגרם / nataschap

זה מראה הגולגולת סוכר איפור היא תערובת מושלמת של מפחיד וסקסי. החלק הכי טוב? את המראה ניתן משכה באמצעות איפור אתה כנראה כבר יש לך את התיק.

3. מגניב מראה השלד

אינסטגרם / jenhodousmua

אינסטגרם /

תביא את הצד מפחיד אותך עם זה מראה שלד מדהים. כדי ליצור אותו מחדש, אתה צריך איפור קרם שחור ולבן וכמה מברשות איפור. אבל אחד בטוח, אתה תהיה השלד החם ביותר במסיבת ליל כל הקדושים!

4. Ripped איפור העור נראה

אינסטגרם / katiekirwan

אינסטגרם / קטיקירואן

אהבה להפחיד אנשים? ובכן, זה נראה בטוח לגרום להם לצעוק! כל אחד יכול צבע את הפנים שחור ולבן, אבל אתה יכול לעשות את העור נראה לקרוע? עם כמה איפור sfx, זמן ומאמץ, אתה יכול.

5. מדוזה

אינסטגרם / luvekat

אינסטגרם / לובקט

לשחרר את היצירתיות שלך ולהיות מדוזה ללילה! אנשי קשר שחור לקחת את זה נראה לרמה חדשה לגמרי. תשומת לב לכל העובדים של ליל כל הקדושים: אל תסתכלו בעיניה אם אינכם רוצים להפוך לאבן!

6. הכלה של פרנקנשטיין

אינסטגרם / desimakeup

אינסטגרם / desimakeup

הנה איך אתה יכול ליצור מחדש את התפרים:

שלב 1: באמצעות אניה שפתיים אדומות כהות, מפה איפה אתה רוצה התפרים שלך להיות. ברגע שאתה מקבל את הצורה הרצויה, עמוק שורות למעלה.

שלב 2: צייר קו על כל צד של התפרים, משאיר קצת רווח בין השורות. ואז למזג את הקווים החיצוניים באמצעות מברשת עיפרון. צעד זה יגרום תפרים שלך נראה תלת ממדי ואמיתי.

שלב 3: עם עיפרון לבן או צללית, הדגש את התפרים הפנימיים כדי לגרום להם להיראות עמוק יותר.

הקפד לבדוק את המדריך של Desi על המראה הזה (Youtube / Desi Perkins).

7. איפור Catwoman נראה

אינסטגרם / makeupmouse

אינסטגרם / איפור

Catwoman הוא אחד תחפושות ליל כל הקדושים הפופולריים ביותר של כל הזמנים. אבל זה נראה Catwoman לא כמו אחרים – הכל נוצר באמצעות איפור בלבד. מַדְהִים! אם אתה משויך על ליל כל הקדושים, להפוך את השותף שלך ללכת כמו באטמן.

8. בובה סדוקה

אינסטגרם / rachelglamm

אינסטגרם / rachelglamm

אתה חייב להודות כי כמה בובות הם באמת מצמרר. העיניים הגדולות הן החלק החשוב ביותר של המראה הזה איפור, כך להתמקד בהם ביותר. אם אתה בוחר את המראה הזה, הקפד להימנע מאנשים הסובלים פדיופוביה (פחד של בובות).

9. פופ ארט תראה

אינסטגרם / _jalyssamonet.mua

אינסטגרם / _jalyssamonet.mua

קומיקס או איפור פופ ארט הוא פופולארי ברגע האחרון מבט ליל כל הקדושים. זה לא מפתיע, כי המראה הוא סופר קל לעשות אבל נראה כאילו ביליתי די הרבה זמן ליצור את זה.

10. חצי שלד הפנים

אינסטגרם / _nmakeup

Instagram / _nmakeup

רוצה להיראות איפור מפחיד ליל כל הקדושים עם מגע של glam? תן זה נראה מפחיד לנסות! עבור התלבושת, תצטרך שחור כתף השמלה, נעלי עקב שחור או נעלי ז ‘קט עור שחור. 

No Replies to "29 לסת ליל כל הקדושים רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − = 25