29 צבע שיער כחול רעיונות לנשים נועזות | insightyv.com

29 צבע שיער כחול רעיונות לנשים נועזות

הודות למגמה שיער קשת, מספר גדל והולך של נשים צובעת מנעולים שלהם כיף, צבעי שיער בהירים. ורוד פסטל, סיגליות אור, אדומים עז ניתן לראות בכל רחבי מדיה חברתית. כמו כן, יותר ויותר נשים בוחרים כחול והם באמת נראים מדהים!

תמונות להלן יגרום לך תעלה את צבעי השיער הרגילים עבור כל מיני גוונים כחולים מדהימים. אל תאשים אותנו אם בסופו של דבר אתה צובעת את השיער שלך כחול. הוזהרתם!

1. כחול Ombre לונג בוב

אינסטגרם / ashbot15

אינסטגרם / אשבוט 15

זה שיער מדהים מדהים לגרום לנו ללכת כחול מיד. ברור כי שיער כחול הוא לא רק עבור punkers ו דמויות מצוירות יותר, נשים בכל הגילאים מנסים את זה מגמה שיער מודגש.

2. שיער כחול סגול בהיר

אינסטגרם / 1hairbygina

אינסטגרם / 1 שירביגינה

ברצינות, מי ידע כחול יכול להיות כל כך סקסי, נכון? מלבד מבט חם בטירוף וייחודי, שיער כחול עם רמזים של סגול בהיר יגרום לך להיראות כמו בתולת ים.

3. שיער טבעי כחול

אינסטגרם / beautefantastique

אינסטגרם / beautefantastique

הוסף פופ שובב של צבע לגדילים הטבעיים שלך עם גוון זה מדהים של כחול. שיער צבעוני על נשים אפריקאיות אמריקניות הוא סמים סופר!

4. כחול כחול Ombre

אינסטגרם / evalam_

Instagram / evalam_

אנחנו די אובססיבי עם צבע השיער הזה! שילוב צבע מתאים למלכת השלג. הגוון המורכב הזה של שיער כהה עם רמזים של אפור כהה, אפור בהיר וכחול בהיר הוא באמת אחד מסוגו.

5. שיער שחור עם טיפים כחול בהיר

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

אלה כיף, טיפים כחולים בהירים הם דרך מצוינת לתבל את tresses ארוך שלך. המראה הוא טוויסט ייחודי ומודרני על אמבר. אנחנו חושבים שהתלתלים הרומנטיים שלה נראים טוב יותר בגוון היפה הזה של כחול.

6. כחול שיער אפור

אינסטגרם / shear_envytupelo

Instagram / shear_envytupelo

זה שילוב צבע השיער הוא כיף ו מדהים! אנחנו חייבים להודות כי השיער שלה גורם לנו לרצות להתנסות עם גדילים צבעוניים. אני כחולה דה דה דה דה דה לה אבא …

7. כחול כהה ותחתוני הבהרה

אינסטגרם / ____goldilocks____

Instagram / ____goldilocks

בחר עבור כחול כהה הבהרה מדגיש אם אתה רוצה לבדוק את הכונן מראה כחול לפני צביעה השיער כולו שלך. שילוב צבע זה מושלם לנשים עם שיער כהה טבעי.

כחול כהה עד אור כחול

אינסטגרם / rebeccavaleriehair

אינסטגרם / רבקה

מוצרים המשמשים ליצור את המראה בתולת ים מהממת הם Joico יחד עם ראסק וקנרה. סוג זה של צבע לא קל לשמור. הסגנון יכול לקבל יקר זמן רב.

9. שיער שחור עם טיפים כחול כחול

אינסטגרם / chelsea_thestylist

אינסטגרם / chelsea_thestylist

לשמור על השיער שלך אורגני בשורש ואת הניסוי עם גוונים שונים של כחול על הקצוות. כאשר נעשה נכון, את המראה יכול להיות מתוחכם, שיק ומרדני בעת ובעונה אחת!

10. שיער שחור כהה כחול

אינסטגרם / anthonycuts

אינסטגרם / אנתוניאקט

החלק הכי טוב שיש שיער כחול? זה אביזר חסר מאמץ. לא משנה מה אתה לובש, השיער שלך יגרום לך להיראות פופ. יש קצת כיף להתאים את השפתון שלך עם השיער שלך. 

No Replies to "29 צבע שיער כחול רעיונות לנשים נועזות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 3 =