25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות | insightyv.com

25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות

מחפש רעיונות ליל כל הקדושים כי הם שונים הערפדים הקלאסיים, מכשפות זאבים? אז אתה במקום הנכון. יש לנו להרכיב רשימה של 23 ייחודיים רעיונות איפור ליל כל הקדושים. אלה כוללים עיצובים כי הם טוויסט על קלאסיקות, כמה שנוצרו על ידי איפור אמנים ועוד. תסתכל כדי לקבל השראה יש לנו משהו עבור כל חמוד כדי מפחיד.

1. סיוט לפני חג המולד המלכה דלעת

ראשית, יש לנו רעיון איפור זה בהשראת הסרט הסיוט לפני חג המולד. האמן יצר מחדש את המראה של ג’ק ג’ק סקינגטון והופך למלכת הדלעת. זוהי דרך מבריקה להפוך את דמות הגבר לנקבה נשית. איפור זה נוצר עם איפור Forever פלאש לוח לבן, שחור וכסף. היא גם השתמשו פיגמנטים ו glitters מ איפור הפלאות. אנחנו אוהבים את זה ייחודי לקחת על אופי קלאסי.

סיוט Before Christmas Pumpkin Queen for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

2. איפור פורצלן

לאחר מכן, יש לנו רעיון זה איפור המגיד. מגדת עתידות היא בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה תלבושת כי יהיה לבלוט מן הקהל. האמן השתמש באיפור כהה וכבד סביב העיניים עם ריסים נועזים. אתה יכול ליצור מחדש את האיפור באמצעות כל הצבעים, רק מנסה לשמור על האיפור כהה. כלול את סמל המצח, headscarf ו סרט ראש עבור מזל המזל אומר מבט.

הון עתק Teller Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

3. כיף איפור הנסיכה פיונה

מאוורר של הסרט שרק? אז אתה תאהב את הבחירה הבאה שלנו. איפור זה נוצר במחצית וחצי עיצוב. צד אחד הוא הנסיכה האנושית פיונה, ואילו הצד השני הוא הנסיכה פיונה כמו מפלצת. האיפור הוא מאוד יצירתי נותן לך שני תלבושות אחד. אנחנו אוהבים את זה רעיון משונה ומיוחד ליל כל הקדושים איפור.

כֵּיף Princess Fiona Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

4. Daenerys Targaryen

משחק של כסאות הוא אחד המופעים הפופולריים ביותר בטלוויזיה כלומר, יש הרבה משחק של תלבושות כסאות מסביב. הבחירה הבאה שלנו מראה אמן שיצר תלבושת Daenerys Targaryen ייחודי. השרשרת ואת השמלה יצרו עם צבע הגוף. בעוד הציור על השמלה לא יהיה מעשי עבור הצדדים שאתה יכול לנסות לצייר את השרשרת. זה רק נותן לו מראה יצירתי זה יהיה שונה מכל האחרים.

דאנרי Targaryen for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

5. מפחיד ליל כל הקדושים איפור הגולגולת

הבחירה הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ג ‘אז למעלה קלאסי שחור ולבן איפור השלד. אמן זה השתמש נצנצים שחור במקום להשתמש שחור שחור. זוהר נותן את עיצוב הגולגולת מבט נוצץ. מגע נוסף קצת כמו זה עושה איפור שלך יותר ייחודי. זה יהיה נהדר עבור הצדדים.

מפחיד Halloween Skull Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

6. באטמן מסכה איפור

להיות גיבור על הלילה על ידי יצירת מסכת באטמן. מסכת באטמן הוא די פשוט ליצור מחדש וזה נותן לך את ההזדמנות glam את שאר האיפור שלך. כל מה שאתה צריך הוא קצת צבע שחור בפנים ויש מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור את הצורה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי אתה יכול להתלבש אבל גם ללבוש איפור יפה.

באטמן Mask Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

7. איפור אמא אחר של קורליין

לאחר מכן, יש לנו רעיון ייחודי איפור ליל כל הקדושים מן הסרט קורליין. האמנית קיבלה השראה מהאמא האחרת. האמא האחרת היא דמות מפחידה כי תעשה תחפושות ליל כל הקדושים מפחיד מאוד. תכונת המפתח למראה זה היא עיני הכפתורים. אתה יכול לבחור כל צבע עבור הכפתורים כמו אמא אחרת אומרת “שחור הוא מסורתי. אבל אם אתה מעדיף ורוד, או vermilion או chartreuse. “יש מדריכים מקוונים כדי לעזור לך עם הלחצנים.

קורליין's Other Mother Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

8. ג ‘וקר איפור רעיון

במקום להיות הגיבור של הלילה למה לא להיות supervillain? זה רעיון האיפור הבא מראה כיצד ליצור מראה ג ‘וקר ייחודי. זה חצי חצי עיצוב. חצי איפור נותן לך את ההזדמנות להתלבש עבור ליל כל הקדושים, אבל גם להראות איפור גלאם שלך. אתה גם צריך רק לקבל צד אחד מושלם וזה נהדר. כולנו היינו שם, שם עין אחת נראית טוב יותר מהשנייה. זו לא תהיה בעיה עם חצי איפור! אתה יכול לעשות את זה עם כל תו.

לֵץ Makeup Idea for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

9. ורוד גולש גולגולת

שלדים נחשבים כהים ומפחידים. הבחירה הבאה שלנו מראה שזה לא תמיד נכון. האמן הזה יצר עיצוב שלד ותוססת של שלד. הרבה נצנצים ורוד שימש כדי ליצור את המראה הזה. זה מושלם עבור כל מי שרוצה להתלבש אבל גם נראה נוצץ וזוהר.

וָרוֹד Glitter Skull for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

10. מצמרר- Crawly איפור

באגים וחרקים מפחידים אנשים רבים. אז למה לא להוסיף אלה זוחל- crawlies לאיפור ליל כל הקדושים שלך. מראה האיפור הבא השתמש בעיצוב עכביש על עיניה, חיפושית על אפה ועיצוב עקרב על פיה. זהו רעיון פשוט אך יעיל. אתה יכול לשחזר את זה עם באגים על פי בחירתך. אנחנו אוהבים את זה איפור ליל כל הקדושים ייחודי.

חמקמק מפחיד Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

No Replies to "25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    92 − = 91