קעקועים סמלי עבור הסיכויים השני – insightyv.com

קעקועים סמלי עבור הסיכויים השני

הסיכויים השני הם מתנה. למרות שאנו עשויים לנסות להשיג את הדברים הנכונים בפעם הראשונה, החיים יש דרך מצחיקה של בדיקות אותנו unveiling מה אנחנו באמת עשוי. בין אם זה קשור לבריאות, מערכות יחסים, או מוסר מוסר או אמונה, הסימבולים הבאים הסימבולי השני רעיונות קעקוע יעזור לסמן לשבור חופשי הכדור שלך ואת השרשראות. כי כמה דברים טובים יותר בפעם השנייה.

Friday
של 08

קערות נוצה

לעוף גבוה! לשאת את עצמך עם חסד ודיו קעקוע נוצה. נוצות מייצגות שינוי וחופש. שתיהן הן חלק בלתי נפרד מהצמיחה שלך כאדם. נוצות קעקועים גם במקרה להיות אחד סגנונות קעקוע יותר פופולרי, במיוחד כאשר מזווג עם ציטוטים השראה או פסוק. אתה יכול לקרוא עוד על רעיונות הפסוק עבור קעקועים נוצה שלך על ידי לחיצה כאן.

02
של 08

שרשרת קעקועים

תעזוב מכל מה שיחזיק אותך. דרושים אומץ ואומץ כדי לפסול את מה שאנו תופסים כבטחון, אבל אם הביטחון יכאיב לך בכל דרך שהיא או יפגע בזהותיך האמיתית, לעולם לא תהיה מאושרת מבפנים. שוברים חופשי ומאפשר לעצמך למצוא אושר אמיתי הוא חוויה מתגמלת. שרשראות שבורות יכול להיות משוחק כמו שורש כף יד או קעקועים. או אפילו באופן סמלי כמו שרשרת עטופה סביב קעקוע הלב הניח ממש על החזה שלך, שבו אהבה כבשה הכל.

03
של 08

קרוס קעקועים

כאשר אתה נופל על הברכיים שלך, אתה במצב מושלם להתפלל. קעקועים קרוס הם תזכורת יפה של האמונה ולספק תחושה של ביטחון אהבה נצחית לרבים. בין אם תבחר מחרוזת תפילה שנמצאת על ירך, או עיצוב בסגנון תכשיטים על פרקי הידיים שלך, הצלב הוא סמל אוניברסלי של אמונה. ואולי אתה רק צריך קצת מזה.

04
של 08

צלקת כיסוי

אם אתה סובל מחלה או טרגדיה לבריאות שלך, או מתוך ניתוחי רדיקליים או תאונות, כיסוי צלקת קופצים יכול לסמן את ההזדמנות השנייה שלך יפה. הודות לארגון P.Ink, נשים רבות בוחרות כעת בקעקועים של חזה שמסתירים צלקות של כריתת שד. אתה יכול גם לבחור קעקועים הזיכרון אם אתה מכסה אזורים שנפגעו משנים של שירות עבור המדינה או הקהילה שלך. לא כל צלקת יכול להיות מכוסה כל כך אמון האמן שלך עם שיפוט ועצה שלהם.

05
של 08

סרטים

בנוסף צלקת כיסוי קופצים, קעקועים סרט לעשות קעקועים ראוי לציון עבור הסיכויים השני. מסרטני סרטן השד לסרטי אלימות ביתית (סגולה) לסרטים ירוקים של בריאות הנפש עבור אלה החיים עם הפרעות מוח או חרדה, לובש סרט עם גאווה עוטפת את הסבל לך סבל תוך תמיכה התחייבות שלך להמשיך, כל זאת תוך העלאת המודעות הציבורית לעניין.

06
של 08

מלאכים קעקועים

אף פעם לא לנהוג מהר יותר מאשר המלאך השומר שלך יכול לעוף. לובש זוג מקועקע של כנפיים עשוי לעזור לך להרגיש מחובר עם מדריך רוחני. עיצובים מקועקעים על הגב, פרק כף היד הפנימי, הקרסול או הבטן, הם תזכורת אווריטרית שמישהו או משהו עשויים להיות משגיחים עליך עם אהבה והגנה חד משמעית.

07
של 08

גרסת התנך

כמו גם לחצות קעקועים, אנשים רבים להביע את אמונתם עם פסוקים תהילים ישר מהתנ”ך.אם אתם מחדש מגלה את האמונה שלך, או חזרה לתהילתו של אלוהים לשמוח את ההזדמנות השנייה שאתה מוכשר, יש ספר שלם של השראה וחוכמה המוקדש החסד שלו חסד וכתובים.

08
של 08

כוכב קעקועים

כאשר אתה מכה את הסלע התחתון, להסתכל למעלה. כל עוד יש שמים מעליכם, אדמה מתחתכם ואש בתוככם, שום דבר לא יהיה בלתי אפשרי. יש אמון בעצמך ולהבין כי בעוד אתה רק חלק קטן של היקום הזה, יש לך את היכולת לשפוך אור על הלילה החשוך ביותר של מישהו אחר. אתה כאן זמן קצר. להבהיק.

No Replies to "קעקועים סמלי עבור הסיכויים השני"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.