23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור | insightyv.com

23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור

11. עיצוב זומבי מפחיד

אנחנו לא יכולים לקבל רשימה איפור ליל כל הקדושים בלי שמציעות איפור זומבי. זומבים הם אופי קלאסי ליל כל הקדושים ולכן בחירה תחפושת גדולה. זה איפור זומבי שונה מן האיפור הרגיל ודם מזויף. זה אחד יש שיניים קבוע על הפנים אשר נותן את האשליה של הפה זומבי רקוב. אתה יכול לבחור איפור עדין כמו זה עבור שאר הפנים או ללכת על הדף עם גור.

מַפְחִיד Zombie Design for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

12. איפור Glitter ייחודי

הבחירה הבאה שלנו היא מקור השראה נהדר. הוא משתמש עדשות מגע אפורות, נצנצים בכל האיפור, ריסים לבנים ועוד. זהו עיצוב יצירתי שיכול לשמש עבור תלבושות בתולת ים, תלבושות חדקרן ועוד. אתה יכול לשנות את הצבעים כדי להתאים את הדמות שלך. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה וחושבים שהוא יכול לשמש ליצירת מראה איפור ייחודי.

ייחודי Glitter Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

13. שלד פרל עיצוב

ליצור מראה ליל כל הקדושים אופנתי עם איפור כזה. זה נראה הבא השתמש פנינים וצבעים מתכתיים כדי ליצור שלד העיצוב. העיצוב מכסה רק מחצית פניה אשר מעניקים לה מסיכת מסכה. איפור כמו זה לא מפחיד אבל מאפשר לך להצטרף כיף של ליל כל הקדושים. זה ייקח זמן וסבלנות ליצור מחדש אבל זה יהיה שווה את זה.

פְּנִינָה Skeleton Design for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

14.

איפור מיקוד הוא מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים. זה מפחיד, מחריד ומלכלך. אתה יכול ליצור את זה מחדש בבית כמו שיש המון ערכות איפור רוכסן זמין. אתה יכול לשים את הרוכסן באותו מקום כמו בהשתתפות או במקום אחר כדי להפוך את המראה הייחודי שלך.

מַבעִית Zip Face for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

15. טים ברטון השראה איפור

הבחירה הבאה שלנו כוללת עיצוב אשליה נוסף. איפור זה עושה את האדם לובש את זה נראה כאילו הם ישר מתוך הסרט טים ברטון. ברטון יצרה סרטים ליל כל הקדושים איקוני הוא המלך של דברים יצירתי, גותי וייחודי. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כמה צבעי איפור. זה פשוט דורש קצת תרגול. אתה יכול לבחור כל תו ברטון טים.

טים Burton Inspired Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

16. רכיבה אדומה ועיצוב וולף

כיפה אדומה הזאב ואת הזאב הן פופולריות תחפושות ליל כל הקדושים. למה לא למזג את שניהם יחד כדי ליצור תחפושת ליל כל הקדושים ייחודי. כל מה שאתה צריך זה כמה עדשות מגע, דם מזויף ואיפור. זהו רעיון פשוט איפור DIY זה ייראה מדהים עבור כל צד ליל כל הקדושים.

אָדוֹם Riding Hood and Wolf Design for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

17. איפור דמה מצמרר

אם אתה אוהב את האיפור דמה איפור מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. זה אחד יש את אותו vibe מצמרר אבל אין לו את הפה צוחק. זה רעיון האיפור יצירתי הוא נהדר עבור כל מי שרוצה מראה דמה זה די פשוט ליצור מחדש.

מְצַמרֵר Dummy Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

18. תוססת שלד

על הרשימה שלנו זה איפור השלד השלד. איפור זה נוצר כדי לגרום לזה להיראות כמו עיניה חסרות. זה עושה את השלד עיצוב ייחודי ומפחיד. אתה יכול ליצור מחדש את האשליה עם שלד לבן אפור קלאסי או להיות יצירתיים כמו זה ולבחור צבעים תוססים. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך להשיג את מראה השלד.

תוססת Skeleton for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

19. איפור פנים

אם אתם מחפשים משהו יצירתי זה יהיה וואו, ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה איפור עיצוב תכונות איפור השלד עם מסכת פנים נשלפת. זה יוצר את הרעיון שהיא הסירה את פניה. איפור כמו זה הוא מפחיד ומפחיד אז הוא מושלם עבור ליל כל הקדושים.

פָּנִים Off Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

20. אשליה איפור

הבחירה הבאה שלנו כוללת עיצוב אשליה. הוא כולל מספר רב של עיניים ושפתיים. האיפור הזה הוא פאנקי ויצירתי. כדי לשחזר איפור כמו זה ידרוש בפועל וסבלנות אבל התוצאה הסופית יהיה שווה את זה. יהיה לך תחפושת ליל כל הקדושים ייחודי זה יהיה לבלבל את כולם!

להשלים Illusion for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

21. איפור האימא

מומיות הן דמויות איקוניות של ליל כל הקדושים. במקום לבחור את אמא קלאסי חבוש למה לא ליצור את האיפור מומיה מהסרט החדש. זה מראה טרי תיצור תחפושת מפחיד. אתה לא צריך הרבה איפור בשביל זה, רק כמה איפור עיניים כהה אייליינר וכמה אנשי קשר. זהו רעיון איפור פשוט אך מדהים.

ה Mummy Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

22. חצי דלעת פנים

אנחנו אוהבים איך איפור ניתן להשתמש כדי ליצור אשליות ותלבושות מפחיד. זה רעיון האיפור הבא עושה את האדם לובש את זה נראה כאילו יש להם חצי דלעת הפנים. איפור כמו זה הוא ייחודי לקחת על המראה דלעת קלאסי. ישנן הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך ליצור פנים דלעת מפחיד.

חֲצִי Pumpkin Face for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

23. איפור ליל כל הקדושים מפחיד

אחרון ברשימה שלנו זה רעיון מפחיד יצירתי ליל כל הקדושים איפור. האיפור שימש כדי ליצור פה גדול עם שיניים ממוסמרות. זה נותן את האשליה שזה הפה שלה. איפור כזה ייראה מדהים במסיבה. תוכל ליצור מחדש את זה עם תרגול.

מַפְחִיד Halloween Makeup for Creative DIY Halloween Makeup Ideas

אנו מקווים שאתה כבר בהשראת רעיונות יצירתיים שלנו DIY Halloween איפור!

No Replies to "23 יצירתיים DIY Halloween רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    87 − = 85