לא יכול להרשות לעצמו עורך דין להתגרש? התדיינות Pro SE עשוי להיות התשובה. – insightyv.com

לא יכול להרשות לעצמו עורך דין להתגרש? התדיינות Pro SE עשוי להיות התשובה.

Pro de גירושין התדיינות משפטית אתה מייצג את עצמך במקרה גירושים, ללא עורך דין. הנהלים שעליך לבצע הם זהים אם אתה Pro SE, אלא אתה תהיה אחראי על מילוי והגשת את כל הטפסים המשפטיים. חלק מהגורמים לשחק תפקיד אדם מחליט על גירושין Pro Se הם:

 • הם לא יכולים להרשות לעצמם לשכור עורך דין.
 • הם מקבלים גירושים ללא עוררין, אין להם ילדים או נכסי נישואין ואינם רוצים את ההוצאות הנוספות של עורך דין.
 • הם אינם מרוצים מעורך דינם ומרגישים שהם יכולים לעשות עבודה טובה יותר בעצמם.

לפני שאתה לוקח על עצמו את התפקיד של המייצג את עצמך במקרה גירושין שלך לשקול את ההיבטים המשפטיים, לא רק את ההיבטים הרגשיים של הגירושין. אם אתה לא מסוגל לשמור על שני מופרדים, עדיף לשכור עורך דין גירושין. סוגיות כגון חלוקת רכוש בנישואין, קביעת משמורת ילדים, ניהול מזונות וקביעת תמיכה בילדים יכולות להיות לטווח ארוך, השלכות שליליות אם לא מטופלים כראוי.

יש לך את הזכות לייצג את עצמך, להיות בעל דין פרו, אבל, תהליך הגירושין יכול להיות מורכב ואני מאוד מעודד כל מי יכול להרשות לעצמו ייצוג לחפש אותו, אם בכלל אפשרי. אם תבחר ללכת Pro SE ולהציג את עצמך במקרה גירושין שלך אתה צריך להכיר את חוקי גירושין המדינה שלך, את הגירסה הנוכחית של המדינות שלך כללים של סדר הדין האזרחי, מדינות שלך קודי בית המשפט ואת הכללים כי הם אחריו במחוז המקומי שלך בית משפט.

המשאב הטוב ביותר שלך של המידע הדרוש יהיה ספריית המשפט המדינה; רוב יש אתרי אינטרנט במשרד המקומי של פקיד בית המשפט שלך.

תחילת תהליך Pro Se:

בן הזוג שמגיש את הגירושין נקרא העותר. בן הזוג האחר נקרא המשיב. אם אתה העותר, תוגש “עתירה מקורית לגירושין”. אם אתה המשיב, העתירה תוגש, תוגש וכעת תצטרך להגיב.

להלן דברים שיש להביא בחשבון לפני הגשת עתירה מקורית לגירושין:

 • היכן להגיש את העתירה המקורית.
 • כיצד להגיש.
 • למרות שרוב המדינות יש חוקים ללא גירושין תקלות, ייתכן שתרצה לטעון טעמים כגון ניאוף.
 • הודעה על כך לבן הזוג שלך שהגשת לגירושין.

לאן קובץ:

פנה למשרד של פקיד בית המשפט שלך או למד את חוקי הגירושין של מדינתך כדי לברר את דרישות התושבים לפני הגשת הבקשה. ברוב המדינות, אתה צריך להיות תושב המדינה לפחות שישה חודשים עד שנה לפני שאתה יכול להגיש בקשה לגירושים. המחוז שלך יהיה גם כללים לגבי תושבות. עליך להגיש את העתירה שלך במחוז שבו אתה או בן הזוג שלך חיו זמן רב מספיק כדי להקים תושבות. ברגע זה נקבע אתה יכול לקבל את הטפסים הנדרשים מן פקיד בית המשפט שלך.

הגשת עתירה לגירושין:

כדי להגיש את העתירה שלך גירושים אתה צריך להגיש את העתירה לגירושים ושני עותקים נוספים לפקיד המקומי שלך. הפקיד עם חותמת אותם עם התאריך ואת הקובץ המקורי עם החצר. שני העותקים יהיו תאריך חותמת ואחד חזר אליך על הקבצים שלך. האחרת משמשת להודיע ​​למשיב כי הוגשה עתירה. יהיה תשלום עבור הגשת העתירה המקורית לגירושין.

דמי ישתנו מבית המשפט לבית המשפט. מכיוון שאתה תהיה צפוי לשלם את האגרה בזמן שאתה הקובץ אתה צריך להתקשר מראש כדי לקבוע מה יהיה דמי במקרה שלך.

אם אתה לא יכול להרשות לעצמו את דמי הגשת אתה יכול להגיש תצהיר עם בית המשפט מבקש את בית המשפט לוותר על העמלות. אם אתה צריך לעשות את זה, להרים את תצהיר באותו זמן אתה להרים את העתירה לגירושין. אתה רוצה לקבל את זה מילא מוכן הקובץ באותו זמן אתה להגיש את העתירה שלך לגירושים. אם שופט יאשר את תצהירו, דמי ההרשמה שלך ועלויות משפט אחרות יוותרו.

עילה לגירושין:

אם אתה מרגיש שיש לך תוקף חוקי להגיש עתירה עם עילות כגון בגידה, עריקה או התעללות אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת מילוי הטפסים הגשת העתירה שלך. כבר עמדתי על כך שהגירושין אינם רק עניין משפטי אלא גם רגשי.

בתי המשפט מתעניינים רק בהיבט המשפטי של הגירושים. אם אתה מרגיש, בשל התנהגות בלתי הולמת בנישואין שלך כי אתה בשל חלק גדול יותר של נכסי הנישואין או מזונות בבקשה לשמור על כל שפה דלקתית או פרטים של התנהגות לא נאותה הנישואין מתוך העתירה. שמור על זה קצר ומתוק! למשל, כדי לטעון את הקרקע להתעללות פיזית, עליך לומר: “העותרת מבקשת גירושין בטענה שהמשיב ביצע מספר רב של מעשי התעללות פיזית”. אל תגיד, “העותרת מבקשת גירושין משום שהמשיב מכה אותי בכל פעם שיש לו יותר מדי לשתות “.

הודעה למשיב:

עליך להודיע ​​לבן הזוג שלך (המשיב) שהגשת עתירה לגירושין. פקיד בית המשפט שלך יכול לענות על שאלות שיש לך ולהודיע ​​לך אם יש ספציפיים המחוז כי צריך להיות אחריו. רוב בתי המשפט דורשים ממך להודיע ​​למשיב באחת מהדרכים הבאות:

 • לשרת את המשיב בעצמך יש לו / לה לחתום על ויתור אומר שהוא / היא כבר שימש.
 • לשכור שרת תהליכים שישרת את העתירה על המשיב בהודעה רשמית על הגשת העתירה שהכין פקיד בית המשפט.
 • אם אינך יכול לאתר את המשיב לא יכול להיות ממוקם תוכל לבקש שהוא / היא יוגש באמצעות פרסום או פרסום. זה יכול להיעשות רק עם צו בית משפט פקיד בית המשפט שלך יידע את התהליך לשרת באמצעות פרסום או פרסום המחוז שלך.

לפני שתלך לבית המשפט:

כעת, לאחר שהגשת את העתירה לגירושים והאם הגשת המשיב, יהיה עליך לנקוט את הצעדים הבאים כדי להזיז את התהליך:

 • להגיש הודעה על שמיעה להזמנות זמניות. אם יש לך נכסי נישואין, ילדים, משכנתא לשלם וצרכים פיננסיים אחרים אתה רשאי להגיש בקשה לבית המשפט להזמנות זמניות. הזמנות שיטפלו בכל סוגיות כספיות שיש לכם בין הגשת העתירה לבין מועד המשפט הסופי. צווים זמניים בדרך כלל לכסות תמיכה הילד, משמורת ילדים, מזונות זמניים כאלה. אם נקבע מועד דיון, תהא שוב אחראית לוודא שהמשיב יודיע.
 • להגיש הודעה על שמיעה כדי לקבוע תאריך לדיון הסופי גירושין. מדינות מסוימות יש תקופת המתנה לפני תאריך המשפט הסופי ייקבע. זה משהו תלמד על ידי לומד את חוקי גירושין מדינות ותקשורת עם פקיד בית המשפט שלך. שוב, כאשר נקבע מועד דיון, עליך לוודא שהמשיב יודיע
 • התחל את השלב Discovery. “דיסקברי” הוא מנגנון משפטי שנועד לאסוף מידע על כל צד לגירושים. במהלך הגילוי, תוכל לבקש מסמכים מהמשיב כגון, הצהרות הבנק וכל המסמכים האחרים שאתה מרגיש צורך. זה נקרא “גילוי”.

תוכלו גם לשלוח רשימת שאלות הנקראות “חוקר” למשיב בשלב זה. חוקי המדינה שונים על כמה זמן המשיב צריך להגיב אבל, כל המדינות יש מסגרת זמן מסוימת שבה אתה יכול לצפות תשובה לשאלות שלך. ניתן גם להגדיר את כל התצהירים שברצונך לבצע בשלב זה. התקשר אל פקיד בית המשפט שלך כדי לשאול אם יש טפסים מסוימים שיש להשתמש בהם או לבצע מחקר מקוון עבור טפסים לדוגמה או מסמכי בית משפט אמיתיים הקשורים לתהליך הגילוי.

 • לקחת חלק בגישור.רוב המדינות הפכו את הגישור לחלק מתהליך הגירושין. הגישור הוא חלופה לתהליך הרשמי של בית המשפט לגירושין. במהלך הגישור, אתה והמשיב נפגשים עם צד שלישי שמוסמך על ידי בית המשפט כדי לנהל משא ומתן ולנסות ולפתור כל סוגיות סותרות כגון חלוקת רכוש בנישואין, חלוקת קרנות פנסיה ומזונות. זוהי ההזדמנות שלך לנהל משא ומתן על הסדר הגירושים הטוב ביותר שאתה יכול. אם כל הבעיות ניתן לפתור לא יהיה צורך בית המשפט גירושין.

  בית המשפט לגירושים:

  אם הגישור לא עבד ויש בעיות שלא נפתרו, ייקבע מועד מבחן. במהלך המשפט, שני הצדדים יש הזדמנות לטעון את המקרה שלהם בפני שופט. לאחר מכן יבחן השופט את כל הראיות ויחליט על סמך מה שנראה לו כהתנחלות ותוצאה ראויה. אם אתה הולך לבית המשפט כמו Pro se litigant, הדברים הבאים יש לקחת בחשבון:

  • השמלה שמרנית.
  • לדבר בנימוס, ברור בקול רם מספיק כדי להישמע על ידי כל המשתתפים.
  • כתובת השופט כמו “כבודו” בכל עת.
  • לעולם אל תפריע לאף אחד. אתה יכול להתנגד לקו של חקירה אבל לא להפריע עורך דין או השופט במהלך הדיונים. תקבל את ההזדמנות לתת את דעתך לאחר הדיון הוא סיים.
  • כאשר כתובת או התייחסות למישהו בבית המשפט מתייחסים אליו כאל “מר”, “גברת” או “גב”
  • אתה מוזמן להביא מישהו לבית המשפט לקבלת תמיכה. שמור את זה למינימום אף על פי כן, אין סיבה לבוא לבית המשפט עם כל המשפחה שלך ואת כל החברים שלך.
  • קח את העופרת שלך מהשופט. ברוב המקרים השופט יעזוב את דרכו כדי לסייע לדין Pro ליטיגנט עם ההליך בבית המשפט. אם, אתה על ההתנהגות הטובה ביותר שלך.
  • בדוק את הרגשות שלך ליד הדלת. היצמד משפטי ולהוכיח את המקרה שלך עם התיעוד הנכון. שופט לא הולך לקבל פסק דין המבוסס על כמה דמעות אתה לשפוך!

  No Replies to "לא יכול להרשות לעצמו עורך דין להתגרש? התדיינות Pro SE עשוי להיות התשובה."

   Leave a reply

   Your email address will not be published.