23 תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך – insightyv.com

23 תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך

האם אתה בעיצומו של תכנון ליום החתונה שלך? מחפש תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך, כי אתה יכול לקחת השראה מ? טוב, קודם כל, אנחנו רוצים לומר ברכות אם אתה מתחתן. זה סופר מרגש! שנית, הגעת למקום הנכון. מצאנו לך כמה יפהפיות קטנות …

1. מבולגן לתספורת הצד

לפעמים הפשוט ביותר של תסרוקות הם לעתים קרובות אלה לארוז את ההשפעה ביותר, וזה בהחלט המקרה עם זה מבולגן מדהים על התספורת הצדדית. אם אתם מחפשים רגוע, עדיין רומנטי ואלגנטי דרך ללבוש את השיער שלך עבור יום גדול שלך, זה יכול להיות רק על נקודה.

מבולגן to the Side Romantic Wedding Hairstyle

לבוש השיער שלך בצד ביום החתונה שלך עוזר להראות את כל התכונות היפות ייתכן שיהיה על הגב של השמלה שלך. זה גם עוזר כאשר אתה לא לובש רעלה מדי. זו מסורת אירית עתיקה לענוד פרחים בשערה של הכלה ולא ברעלה. מלבד מבט יפה, זה דרך מצוינת להביא עלויות למטה, וגם מסייע להביא תחושה רומנטית באמת לכל האירוע.

2. Messy ברייד + פרח נשימה של התינוק

Gypsophilia הוא השם “ראוי” עבור “נשימה של התינוק” – פרח לבן יפה שאתה יכול לראות את השיער הזה מדהים החתונה. הם למעשה קשורים ציפורן, וכאשר נעשה שימוש בשיער החתונה שלך, או את כלולות / שושבינות bridesmaids, מסמלים באלגנטיות טהור, אהבה נצח, ותמימות.

מבולגן Braided Wedding Half Updo with Flowers

פרח קטן על sprigs, הם מושלמים לשימוש כאשר אתה חתונה התכנון. הם גם ארוגים בקלות את תסרוקות החתונה הרומנטית לשיער ארוך.

3. חצי, חצי למטה סגנון

אם אתה מחפש סגנון כי הוא יפה כמו שזה פשוט (וזה מאוד!), חצי זה למעלה, חצי למטה בסגנון בהחלט בשבילך. אתה מקבל את היתרון של להיות מסוגל להציג את המנעולים ארוכים יפה, בעת ובעונה אחת שיש תסרוקת מורכבת ומסודרת כי קובע את הרקע המושלם עבור זה פרח accessorising.

רוֹמַנטִי Half Up Half Down Wedding Hairstyle

יש כל כך הרבה דרכים שונות אתה יכול להתאים את השיער שלך, לוקח את זה כמו השראה. אפשר היה לחשוב על צמות צרפתיות, צמות צרפתיות לאחור, צמות תחרה, צמות דיגטיל, למעשה, כל סוג של צמה שאתה אוהב. האפשרויות הן אינסופיות.

4. מבולגן לחמניה

קו הצוואר של השמלה שלך הוא באמת חשוב כשזה מגיע לקטוף תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך. ראשית, אם השיער שלך יושב סביב הצוואר, אתה עלול לגלות שזה מעצבן אותך, וכאשר אתה מגרד אותו, אתה יכול להשאיר סימנים אדומים אשר יופיע בבירור בתמונות.

מבולגן and Big High Bun Wedding Hairstyle

שנית, מה הטעם שיש קו מחשוף יפה אם אתה רק הולך לכסות את זה עם השיער שלך? הפרטים עדין, יפה יותר של השמלה יהיה התעלמו, ואתה צריך לזכור כי אתה משולם עבור אותם פרטים. זה הגיוני לרצות להראות אותם.

5. פשוט תסרוקת חצי

כשזה מגיע לשאול את מה שאתה רוצה, זה הרבה יותר טוב לבקר את מעצב השיער שלך חמושים עם צרור של תמונות, ולא באמצעות מילים כגון “לחמניה”, “רומנטי”, או “גלים”. “גלים” של אישה אחת יכולים להיות “מנעולים מתולתלים” של אישה אחרת, והדבר האחרון שאתה רוצה הוא כל פרשנות שגויה.

פָּשׁוּט Half Up Wedding Hairstyle with Baby's Breath

על ידי צילום תמונות, תוכל לאתר במדויק את החלקים שאתה אוהב ממראה אחר. זה עוזר לך גם לבנות תמונה של השיער שלך יום החתונה המושלם. תקשורת היא המפתח בכל מערכות היחסים, וכאשר מדובר שואל את מה שאתה רוצה ביום הגדול ביותר של החיים שלך, תקשורת ברורה היא חיונית. לפעמים זה משלם לחזור לתמונות!

6. קלועה קלועה לחמניה

עם טוויסט פשוט, קפיצי, או להפוך, אתה יכול לשנות לחלוטין את המראה של הצמה שלך, כפי שמוצג על ידי זה לחמניה נמוכה קלועה יפה. השיער הארוך כבר משוחק לגמרי במראה הרומנטי הזה, נסחף יפה מן הפנים. זה עושה את זה סופר קל לשמור על האיפור שלך ביום הגדול.

רוֹמַנטִי Braided Bun Wedding Hairstyle

אין דבר גרוע יותר מאשר להעיף את השיער מסביב לכל מקום. אתה בסופו של דבר עם הפנים שמנוני, או איפור שלך יהיה לשפשף את השיער שלך ולעשות את זה שמנוני במקום. לא נראה טוב כאשר יש לך קנוקנות גלי, זה בטוח.

7. מסיבת בריד

כשמדובר הזמנת השיער, ויושב לדבר עם מעצב אופנה על מה שאתה רוצה עבור היום הגדול שלך, ודא כי אתה עושה זאת הרבה זמן.

מבולגן Braid Wedding Hairstyle with Hairpieces

אתה צריך לאפשר משפט שיער הראשון, עם מספיק זמן ליצור שניים או שלושה תסרוקות שונות. מתוך אלה, אתה יכול לבחור האהוב עליך. זה גם עוזר לקבל כמה תמונות שונות לקחת איתך יש גם השראה שיער השראה.

8. קלוע קלוע חצי למעלה, חצי למטה סגנון

צמות הם מגמה גדולה באמת עכשיו, ויש כל כך הרבה דרכים שאתה יכול ללבוש אותם. זה הגיוני לשקול אותם כאשר מסתכלים על תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך.

פָּשׁוּט Braided Half Up Wedding Hairstyle with Flowers

אלה צמות מפל יש scooped רק מספיק שיער בחזרה מהפנים כדי להראות את האיפור היפה שלך, וכל אביזרים מדהימים אתה עשוי להיות נדנדה ליום הגדול, והם גם נותנים לך משהו כדי להצמיד אביזרי שיער פרחוניים חתיכות גם. עכשיו זה ריבוי משימות החתונה!

9. סגנון בוהו עם פרחים טריים

אם יש לך שמלה כי הוא מחוץ לכתף, או לגמרי סטרפלס, אתה צריך תסרוקת המאפשרת לך להראות את זה, ומה יותר טוב זה חצי למעלה, חצי למטה סגנון?

בּוֹהֶמִי Braided Wedding Hairstyle with Flowers

זה סגנון המאפשר מספר סגנונות שונים בתוכו, צמות, תלתלים, לחמניות, chignons, ואחרים הכלולים, וכאשר שחוקים בסגנון בוהא מבולגן בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן, מראה את חתיכות כי אתה באמת רוצה שוויצר.

10. Messy Updo

בעזרת כמה סיכות אחיזה, תסרוקות החתונה הרומנטית לשיער ארוך הם סופר קל להשיג, במיוחד אלה כמו updo מבולגן. החל בקוקו בסיסי נמוך למטה, כמה סריקה לאחור על השורשים לתת לך את עוצמת הקול שאתה יכול לראות כאן, תחוב ו לסובב את השיער לפני הצמדת לעתים קרובות לתת לך מגוון רחב של תוצאות.

רוֹמַנטִי Wedding Updo

Tosel השיער קצת, כך שתוכל לכסות את כל סיכות גלוי, ולאחר מכן להוסיף פרחים או חלקים אחרים / שיער. פָּשׁוּט!

No Replies to "23 תסרוקות חתונה רומנטית לשיער ארוך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.