המדריך האולטימטיבי קונצ’י פירסינגס – insightyv.com

המדריך האולטימטיבי קונצ’י פירסינגס

כפי שאולי שמת לב, האוזן שלך מעוצבת קצת כמו קונכייה, במיוחד כשמדובר בסבבי הסחוס לכיוון האמצע. זה מה שמקבל את התכשיטים כאשר יש לך קונכייה חודר. רוב האנשים יש שני הקונכייה פנימיים וחיצוניים, ושניהם יכולים להיות פירסינג.

לדעת את הסיכונים של הקונכייה פירסינג

קונכי פירסינג לתת לך מראה מסוגנן, פאנקי, במיוחד אם השיער שלך קצר או ללבוש את זה או בחזרה.

לפני שתחליט לקבל קונצ’י פירסינג, אם כי, אתה צריך להיות מודע לכך שהוא אחד המסוכנים ביותר של כל פירסינג הסחוס באוזן, בעיקר בגלל:

 • זה יכול להיות כואב. אנחנו לא מדברים רק על בשר רך כמו תנוך האוזן. סחוס הוא חומר קשה.
 • שכיחות ההדבקה גדולה יותר מאשר באזורים אחרים. א פירס צריך לקחת יותר זמן ומאמץ כדי פירסי סחוס, מה שמקל על חיידקים לחדור את הפצע.
 • זה לוקח זמן רב יותר כדי לרפא. מצפה ריפוי מלא לקחת לא פחות משישה חודשים. אתה יותר סיכוי להיתקל בבעיות לאורך הדרך, כגון דימום, נוטף, וכאב.
 • נזק קבוע יכול לקרות. הקונכייה היא מקום פופולרי עבור פקקים גדולים, וזה לא יכול להיות מתוח. פירס שלך צריך למעשה לגלף לחתוך כדי להפוך את הפתח עבור תקע. אם היא טועה או שאתה משנה את דעתך, רק ניתוח יכול לתקן את זה. זה עושה המומחיות של פירס שלך מאוד חשוב.
 • זה עלול לדמם הרבה. אל תתפלאו לראות כמה דם במהלך הקונכייה שלך חודר. זה נכון במיוחד אם אתה הולך עם פתח גדול עבור תקע, אשר דורש פירס שלך להשתמש באגרוף עורי.

התהליך

קונכי פירסינג הם פשוט יחסית לעשות עבור פירסר מנוסה עם הכלים הנכונים.

לפני שתקבע פגישה, לשאול מסביב ולקרוא ביקורות עבור piercers אתה שוקל. לאחר צמצום הבחירה שלך למטה, להתקשר או לשלוח דוא”ל piercer לשאול על הניסיון שלו ואת אמצעי הזהירות שהוא לוקח כדי לשמור על היגיינה טובה. להזמין פגישה רק כאשר אתה מרגיש בטוח שהוא יודע מה הוא עושה.

ההליך בפועל לוקח רק כמה דקות בדרך כלל הולך ככה:

 1. הַעֲרָכָה. המשורר שלך מדבר איתך כדי לאשר את מה שאתה רוצה ומסתכל על האוזן שלך כדי לוודא שזה אפשרי. הוא בודק את גודל הפתיחה הרצוי ובוחר את הכלים המתאימים. למען בטיחות, פירסינג המחט צריך להיות לא יותר מ 14 מד. אם אתה רוצה חור גדול, פירס שלך צריך להשתמש באגרוף עורי.
 2. פריפינג. את piercer swabbs את האוזן היטב עם תמיסת חיטוי. זה מסיר חיידקים על פני העור כי אחרת יכול להיות דחף לתוך הפצע.
 3. צִיוּן. היא תשתמש סמן כירורגי או עט לא רעיל כדי לסמן את הנקודה עבור פירסינג. בקש להעיף מבט במראה, כך שאתה בטוח שיש לו את המיקום הנכון, במיוחד אם אתה מקבל פירסינג הקונכייה בשתי האוזניים. ודא שהם נראים אפילו!
 4. נוֹקֵב. את piercer שורות את המחט עם סימן ו pops אותו דרך הרקמה. אל תזיזו את זה: זה נגמר תוך שניות, והציפייה שלכם יותר גרועה מהכאב האמיתי.
 1. מיקום. פירסר שלך מוסיף בעדינות את התכשיטים שבחרת ובחר לתת לך את המראה בחזרה אליך שוב, כך שאתה יכול להעריץ את המראה החדש שלך. אל תתפלא אם אתה מרגיש קצת מטושטש בשלב זה – הן מלהיות עצבני והן מההלם של פירסינג עצמו.
 2. הוראה. שמירה על האתר נקי לטפל טוב של הקונכייה פירסינג שלך חשוב, אז אתה צריך לקבל כמה עצות מפורטות מן piercer שלך. אתה בטח תקבל נדבה, אשר עליך לעקוב אחר המכתב. הדבר הטוב על קונכייה פירסינג היא כי המיקום המאובטח שלה ליד מרכז האוזן החיצונית עושה את הסיכוי של דחייה או הגירה מאוד רזה.

בחירת תכשיטים עבור הקונכייה החדשה שלך פירסינג

הקונכייה משוחקת בדרך כלל באחת משתי דרכים: עם טבעת המקיפה את השפה החיצונית של האוזן, או עם חתיך שנמצא בתוך האוזן בלבד.

בהתאם לסגנון שתבחר, יהיה עליך בגודל מתאים חרוז טבעת חרוז (CBR) או labret stud. 

הקונכייה אורביטל פירסינגס

וריאציה של קונכייה חודר, הקונכייה מסלולית פירסינג ניצב אנכית קונכייה חודר למעשה דורש שתיים חורים להיות פירסינג במקום רק אחד. זה מאפשר את הטבעת “מסלול” הסחוס של האוזן. התכשיטים המומלצים הם בדרך כלל CBR. שוב, להסתמך על piercer שלך כדי לקבוע את מד וגודל כי הם הטובים ביותר עבורך.

No Replies to "המדריך האולטימטיבי קונצ'י פירסינגס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.