23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור – insightyv.com

23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור

11. תוססת ודי היפה איפור

הבחירה הבאה שלנו היא ייחודית ויצירתית. הוא כולל צבעי צללית בהירים ושפתון ותפריטים תוססים. סגנון זה של האיפור הוא לא כל תו במיוחד, אבל אתה יכול להשתמש בו כהשראה למראה אחר. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו כדי ליצור איפור בתולת ים, איפור פיות ועוד. אם אתה רוצה להיראות נועז מאוד אתה יכול ללכת על הגבות סגולות כדי!

תוססת Halloween Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

12. וולף ליל כל הקדושים איפור

זאבים הם תווים איקוניים ליל כל הקדושים. עם זאת, זאב זה לא מפחיד, שעיר זה מדהים ומדהים. היא יצרה עין דרמטית דרמטית וסיימה את המבט באוזני זאב ובמגעים. אם אתה רוצה ליצור מראה זה קצת מפחיד אתה יכול להוסיף את שריטות. המגעים הם המפתח לביצוע זאב נראה כי יהיה וואו.

זְאֵב Halloween Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

13. נוצץ סוכר גולגולת איפור

הנה מראה איפור שלד שיביא כמה ניצוץ לכל צד. במקום להשתמש בצבע או באיפור כדי ליצור את התכונות היא השתמשה נצנצים ואבני חן במקום. היא השתמשה באיפור לבן על הפה. זה מראה מדהים שכולם יאהבו.

נוֹצֵץ Sugar Skull Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

14. איפור פורטר

מחפש רעיון ייחודי ומיוחד ליל כל הקדושים איפור. אז זה לבחור הבא בשבילך. היא יצרה תלבושת מדהים מגדת עתידות. עם כמה איפור פשוט ואביזרים, יהיה לך מראה מדהים מסיבת ליל כל הקדושים. אתה יכול ליצור מחדש את האיפור הזה בכל צבע.

הון עתק Teller Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

15. איפור קרם חמוד

Unicorns מאוד פופולרי זה ליל כל הקדושים. הבחירה הבאה שלנו מראה לך איך ליצור מראה חד ופשוט יפה. כל מה שאתה צריך זה קצת איפור ורוד, סגול וכחול ולהחיל אותו כמו בתמונה. לסיים את המראה שלך עם קרן קרן אחת ואתה טוב ללכת. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל לוח צבעים.

חָמוּד Unicorn Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

16. איפור לבן שלד

הבחירה הבאה שלנו היא עוד שלד נראה. עם זאת, זה אחד לא כמו נוצץ או עדין כמו האחרים. זו היא יותר שלד קלאסי ליל כל הקדושים. למרות שיש לו את התכונות כמו לא שחור כבר בשימוש זה עדיין נראה די. האיפור הוא סיים עם אבני חן. זהו מגע גלאם מסיימת שהופך את השלד נראה המסיבה מוכנה.

לבן Skeleton Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

17. פיות פרח איפור

לאחר מכן, יש לנו את הרעיון הזה איפור פיות תוססת כי יכניסו אותך באור נקודה בכל מסיבת ליל כל הקדושים. מבט זה משתמש לוח צבעים סגול והשתמש הרבה פריצות ופרחים סקוטי. אתה יכול ללכת החוצה כל כך או פשוט לקחת כמה אלמנטים ממנו. לקבלת מבט גס יותר לנסות ליצור את איפור עיניים סגול ופשוט להשתמש הסורגים. זה ייתן לך די איפור ליל כל הקדושים.

פֶּרַח Fairy Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

18. ליל כל הקדושים ליצן איפור

הנה עוד רעיון איפור שמוכיח ליצנים יכול להיות חמוד. זה נראה איפור משתמש בתכונות הליצן הקלאסי אבל במקום האף האדום גדול יש לה לב במקום. אתה יכול לעשות את זה אפילו יותר glam באמצעות שפתון אדום קלאסי. זה מושלם עבור הבנות שרוצות משהו יפה עם vibe ליל כל הקדושים.

ליל כל הקדושים Clown Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

19. די איפור עם עכביש אינטרנט

אם אתה צריך חמוד רגע האחרון נראה צד אז זה הרעיון הבא יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש. היא יצרה עין דרמטית דרמטית ועיצוב עכביש על צווארה. זה נראה glam כי יהיה להיט בכל מפלגה. אתה יכול ללבוש את המגעים אבל זה ייראה מדהים בלי אותם.

יפה Makeup with Spider Web for Pretty Halloween Makeup Ideas

20. איפור צבי

אהב את איפור הצבי קודם לכן בתפקיד? אז אולי אתה אוהב את זה. איפור זה צבי הוא קצת יותר פשוט מאשר המראה הקודם. כל מה שאתה צריך זה קצת אייליינר ואיפור הרגיל שלך. איפור כמו זה נהדר כמו מבט של הרגע האחרון.

צְבִי Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

21. חצי גולגולת איפור ליל כל הקדושים

הנה עוד דרך ליצור מראה גולגולת סוכר. היא יצרה איפור זה עם דפוסים פשוטים. העיניים כמעט נראות כמו פרפרים ויש לה עיצוב לב על הראש. נגיעות קטנות כאלה יוצרים מראה גולגולת נשית. אם אתה רוצה משהו חמוד עם vibe Halloween אז זה איפור גדול לנסות.

חֲצִי Skull Halloween Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

22. יפהפייה איפור

אם אתה אוהב איפור פיות אז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה מראה שאתה יכול ליצור צד ליל כל הקדושים נראה בקלות. כל מה שאתה צריך הוא צלליות ורוד, שפתון סגול וכמה אבני חן. מוסיפים את ראש הפרח למראה חמוד. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל צבע אם ורוד הוא לא בשבילך.

יפה Fairy Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

מסיכת מסכות

אחרון ברשימה שלנו זה מסכה מסכה איפור. זה יכול להיות שנוצר עם צבע הפנים או אייליינר. זהו עיצוב מאוד מסובך אבל עם תרגול אתה יכול לשחזר אותו. אתה יכול לבחור כל עיצוב, כך שתוכל להשתמש בו כהשראה. די ליל כל הקדושים איפור כזה יהיה וואו בכל הזדמנות.

נֶשֶׁף מַסֵכוֹת Mask for Pretty Halloween Makeup Ideas

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות האיפור שלנו יפה ליל כל הקדושים.

No Replies to "23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.