אני צריך קעקוע על הצלקות שלי? – insightyv.com

אני צריך קעקוע על הצלקות שלי?

למרות כמה אנשים ללבוש את צלקות הקרב שלהם עם גאווה, אחרים מקווים להסתיר אותם עם קעקועים. קעקוע יכול להיות דרך יפה לעזור להסתיר רקמת צלקת, ואתה צריך להחליט על שיטה זו יש כמה דברים שאתה צריך לדעת הראשון לשקול.

מתי אני יכול קעקוע על צלקות?

צלקות צריך זמן לרפא. בעוד כמה scars יכול להימשך עד שנה על זה, אחרים יכולים לקחת עד 18 חודשים. כל הצלקות להחלים בשיעורים שונים על בסיס הן את הפציעה ואת התגובה של הגוף שלך.

יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לרפא צלקות בינתיים, כולל שימוש בשמן ויטמין E או תיקוני סיליקון שונים אשר ניתן לרכוש מעל הדלפק. אתה צריך גם לשתות הרבה מים, לפחות 8 כוסות ביום, כדי לעזור לחות העור שלך ולעודד התחדשות ברקמות הסלולר.

התחל חיפוש האמן

כאשר הצלקת שלך הוא החלמה מלאה אתה יכול להתחיל את החיפוש אחר אמן קעקוע אשר מנוסה קעקוע על רקמת צלקת. זכור כי אתה צריך להסתכל על תיק של האמן וגם לראות לפני ואחרי תמונות של השלמת צלקת שלהם קעקועים למעלה לעשות בחירה סלקטיבית ומודעת. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות אחרי ריפוי צלקת היא לקבל קעקוע זה לא נראה טוב. להיות חרוץ מאוד בהקרנת האמן שלך להיפגש עם כמה הראשון אם צריך עד שתמצא את הכשרון הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך. אם זה אומר לחסוך כסף, אז בכל האמצעים לעשות את זה.

אתה תהיה ללבוש את העור החדש שלך לכל החיים ואת זה קעקוע צריך לעזור לבנות אמון כיסוי הפצע המקורי.

דברים לשקול

מלבד מציאת האמן הנכון יש כמה שיקולים אחרים לפני שאתה קעקוע על צלקת.

ראשית, שקול את היבט הכאב. רקמת צלקת היא הרבה יותר רגישה מאשר רקמות עור ניזוק, כך שאתה יכול לצפות “להרגיש” את הקעקוע יותר ממה שאתה עושה בדרך כלל, במיוחד אם הקעקוע מתרחש על רקמת צלקת כי יש גם נזק עצבי.

למרות שכאב הוא יחסי ואישי, אתה צריך להיות מוכן יותר תחושה.

קן כדאי גם לשקול את הרעיון שלך עיצוב אם אתה רוצה שזה להתייחס הצלקת. אנשים מסוימים בוחרים ללבוש סמלים של כוח, או סרטים כדי להראות תמיכה ומודעות לבריאות, כגון סרטן קעקועים הישרדות או עיצובים קעקוע השראה צבאית. אנשים אחרים קעקוע ביטויי מוטיבציה או scripture כי הם אישיים ומשמעותיים, ואחרים קעקוע צורות או עיצובים שמתאימים האנטומיה של אזור הצלקת. לדוגמה, רקמת צלקת השד יכול בקלות להיות מוסתר עם עיצובים קעקוע נוצה יפה.

איך זה נכון

אחרון אתה צריך להיות מודע לכך קעקוע על רקמת צלקת יכול להיות מאוד קשה. הדיו יכול לטשטש די בקלות, קעקוע על רקמת צלקת אינו זהה קעקוע רקמת העור הרגילה. בגלל זה אתה צריך לסמוך על האמן שלך כשמדובר הרעיון העיצוב הנכון כדי לכסות את הצלקות שלך עם קעקוע.

עיצובים עם “שטחים פתוחים” גדולים כגון קעקועים קלטיים או שבטיים הם בדרך כלל לא מומלץ. במקום למצוא עיצוב המאפשר את האמן שלך הרבה מקום עבור יצירות אמנות יצירתי מעל השיאים והמורדות של מבנה העור החדש שלך. זו הסיבה מדוע חשוב במיוחד למצוא אמן קעקוע מיומן ומנוסה שיש לו אמון קעקוע על צלקות.

עם תכנון נכון, שיקולים מיוחדים וחיפוש רציני עבור אמן מוכשר, אתה יכול לקעקע על הגוף שלך צלקות עם גאווה ללבוש לא פציעה, אבל טיוב של הגוף שלך, מוגדרים על ידי דיו.

 

 

No Replies to "אני צריך קעקוע על הצלקות שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.