23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות | insightyv.com

23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות

אחד חייב להיות תסרוקות עבור 2018 הוא סגנון שנקרא צמות בוב. הוא מסוגנן והוא בחירה מצוינת עבור הקיץ. אנחנו אוהבים את המגמה הזאת וחושבים שגם אתה, אז מצאנו 23 של הצמות הטובות ביותר בוב נראה. לא משנה איזה סגנון אתה אוהב מצמות פשוטים אלה צבעוניים, יש בוב מדהים שיתאים לך.

1. בוב בריידס תראה

הראשון עד שיש לנו את זה יפה תיבת צמות bob. הצמות עבות וישב בדיוק מעל הכתפיים. בוב כזה יתאים לכולם, זה תסרוקת מדהימה כי יהיה וואו. קלוע bobs כמו זה אחד שיק ו לא לצאת של סגנון. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

בוב Braids Hair Style

2. קלוע בוב עם האזיקים ברייד

לאחר מכן, יש לנו בוב אופנתי זה ייתן לכולם קנאה שיער! זה בוב יש צמות דקים יש חפתים האזיקים. זה שילוב בסגנון מדהים ואת האזיקים נראה מדהים עם הצמות. אתה יכול גם לראות רמז של צמות בלונדינית בתחתית. בלונדינית שחורה קלוע bobs ייראה סופר אופנתי עבור הקיץ.

בוב Braids with Braid Cuffs

3. צמות בוב אסימטריות עם צבע

רוצה להוסיף הבזק של צבע לשיער שלך? לאחר מכן נסה להוסיף כמה צמות צבעוניות כאלה! זה בוב תכונות צמות עבות עם אלה סגול כהה הוסיף פנימה זה תסרוקת כיף כי הוא מושלם עבור הקיץ. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל הצמות צבע, הוספת צבע האהוב עליך היא דרך מצוינת לעשות את התספורת הייחודית לך.

סָגוֹל Bob Box Braids

4. בוב בלונדינית עם צמות הסרוגה

זה בוב קלוע חמוד הוא עדכון מודרני של התספורת הקלאסית. אתה יכול ליצור מחדש תסרוקת ככה עם עובי צמה שונים ואפילו להוסיף כמה צבעים תוססת. צמות קצרות יותר כמו אלה קל לשמור ולהרגיש אור על הראש.

בְּלוֹנדִינִית Crochet Braided Bob

5. צמות וקליפות

מצאנו תסרוקת חמוד כי הוא מושלם עבור הקיץ! זה בוב קצר יש צמה הצהרה עם פגזים התפתל לתוכו. משהו כזה ייראה מדהים עבור יום בחוף או בחופשה. זה תסרוקת יפה כי הוא מושלם עבור כל הקיץ boho babes.

קַיִץ Braided Bob with Color

6. קיץ קלוע בוב

הבחירה הבאה שלנו היא בוב קלוע יפה שכולל צמות צבעוניות שונות. רוב הצמות שחור אבל יש כמה הם סביב כי הם גוון חם. למרות שינוי צבע עדין לעומת נראה תוססת יותר, זה עדיין מאוד המושכים את העין ואת אופנתי. משהו כזה הוא נהדר עבור הנשים שרוצות להוסיף כמה צבעים חדשים מבלי להיות מודגש מדי.

קצר Black and Grey Braids Bob Hair

7. ארוך בחזית, קצר יותר בגב

הסגנון בוב יכול להיות מעורב עד ליצור מראה ייחודי. זה בוב יש שינוי אורך קל, מה שהופך אותו יותר בחזית וקצר מאחור. זה לא הבדל דרמטי אבל זה נותן את בוב עדכון אופנתי טרי. האזיקים הצמה הם גם מגע מסוגנן. אתה יכול ליצור אותו מחדש כפי שהוא או לעשות את ההבדל אורך קצת יותר גדול כדי ליצור סגנון מודגש.

ארוך at the Front, Shorter at the Back for Braided Bobs for Black Women

8. בורג קלוע עם צעיף ראש

תסרוקות פשוטות יכול להיות jazzed עם headscarf. זה בוב נראה נהדר עם headscarf תוססת. עיצוב השיער שלך כמו זה פשוט נותן לו מראה ייחודי. אתה יכול לקבל כל צעיף בכל דפוס או צבע. עם תסרוקת כזאת נראה אפשרי הן אינסופיות. נסה לבחור משהו נועז בהיר כדי להתאים את הקיץ.

קָלוּעַ Bob with Head Scarf for Braided Bobs for Black Women

9. שיק בוק ברייד בוב

הבחירה הבאה שלנו היא מאוד אופנתי. הוא כולל צמות יפה כי הם בצד בצד, כי הם נסחף לתוך גל עדין מדהים. Bobs קלוע כזה בחירה מצוינת אם אתה רוצה תסרוקת כי הוא רך ויפה או אם יש לך אירוע מיוחד מתקרב.

מְסוּגנָן Box Braid Bob for Braided Bobs for Black Women

10. צמות תוססת

לאחר מכן, יש לנו בוב כי הוא מושלם עבור קובעי ההצהרה! בוב זה כולל צמות סגולות תוססות. זוהי תסרוקת ייחודית שמתאימה לעונת הכיף של הקיץ. אתה יכול לקבל בוב כזה נוצר בכל צבע. נסה לבחור את הצבע האהוב עליך או משהו נועז כי יהיה וואו.

תוססת Braids for Braided Bobs for Black Women

No Replies to "23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    10 + = 19