זה אולי היה שמו של יופי מפורסם, אבל מה זה מונרו פירסינג? – insightyv.com

זה אולי היה שמו של יופי מפורסם, אבל מה זה מונרו פירסינג?

פירסינג מונרו הם אחד פירסינג פנים כמה שנועדו לדמות סימן יופי או שומה, כפי שניתן לראות לעתים קרובות על כמה יפהפיות ידוע. מונרו, מדונה, כרום קרופורד – כל מה שתרצה לקרוא לזה – מתייחס בדרך כלל למיקום הספציפי של הסמל הנושא את שמו. זה מעוטר חתיכת תכשיט תכשיטים ולא טבעת, שוב מדמה את המראה של סימן הפנים.

סימן יופי חודר הוא פשוט יחסית – כמות הכאב שונה עבור כולם. אלה עם שפתיים עבות יהיה יותר בשר לחדור דרך. יש לזכור כי סוג זה של פירסינג הצרכים הן טיפול פנים הפנים והן בעל פה כדי לשמור על שני הצדדים של התכשיטים נקיים בכל עת. מומלץ מאוד למלוחי מלח ים (חיצוניים ופנימיים).

תכשיט

תכשיטים טיפוסיים עבור סוג זה של פירסינג הוא labret חתיך, המהווה את ההודעה תכשיט כי ברגים לתוך שטוח בצורת דיסק. הדיסק מונח בחוזקה על החלק הפנימי של השפה, מחזיק את ההודעה במקום. אם הדיסק מותר לשפשף את השיניים או החניכיים, עם זאת, זה יכול לגרום נזק בלתי הפיך רציני. אם אתה רואה סימנים של סחף אמייל או מיתון מסטיק, להסיר את פירסינג לפני שיהיה מאוחר מדי.

הבעיה הנפוצה ביותר עם תכשיטי דיסק בחזרה הוא העור מנסה לגדול סביב לעטוף את בסיס הדיסק. אל תאפשר את זה יקרה כי אם זה יקרה, הדרך היחידה תוכל להסיר אותו יהיה לחתוך אותו מתוך העור שלך.

זה יכול גם מלכודת חיידקים בפנים עם זה להוביל לזיהום. הדרך להימנע מבעיה זו היא לוודא התכשיטים שלך הוא בגודל הנכון, כי אתה לא מרגיז אותו עם תנועה ו / או חיכוך מיותרים. מלח ים soaks יעזור הן למנוע ולטפל בבעיה זו. שינוי התכשיטים לגודל או לחומר שונה הוא בדרך כלל הפעולה הבאה, אם מלח הים ספוג אינם יעילים.

זה צריך להיעשות רק על ידי מקצועי; שינוי התכשיטים בצורה לא נכונה עלול לגרום נזק נוסף.

דוגמאות

יש הבדל קטן מאוד בין כל אלה פירסינג השפה העליונה, אבל הם בדרך כלל שם על שמו של סלבריטי כי היה השומה בפועל מועתקים. מרילין מונרו היתה היופי האיקוני הראשון שהפך את השומה לפופולרית, ושלה על לחייה השמאלית מעל שפת שפתיה. מדונה, שכבר לא מתעסקת בספרה, וכפופה לשמועה שמעולם לא היתה אמיתית, היתה לה “חפרפרת” מעל הצד הימני של שפתה. באופן אישי, הייתי קורא להם את כל פירסינג מנדס, כי אני חושב אווה יש הגברות האחרות היכו על שומות סקסיות סקסיות.

No Replies to "זה אולי היה שמו של יופי מפורסם, אבל מה זה מונרו פירסינג?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.