23 סגנונות לוב לובשים לסתיו וחורף | insightyv.com

23 סגנונות לוב לובשים לסתיו וחורף

לוב או בוב ארוך הוא חייב להיות תסרוקת עבור עונות הסתיו והחורף. זה תספורת אופנתית שתתאים לכולם. כדי להראות לך כמה יפה זה סגנון יכול להיראות מצאנו 23 של התסרוקות הטוב ביותר לוב לסתיו ולחורף. לא רק אתה יכול למצוא השראה על לחתוך אבל אתה יכול אפילו למצוא צבע שיער חדש!

1. מתכתי רוז זהב לוב

הראשון למעלה יש לנו תסרוקת מודגש וייחודי. השיער נחתך לתוך בוב ארוך בצבע עם גוון זהב מתכתי מוזהב. רוז זהב הוא חייב להיות עבור בסתיו ובחורף אז כאשר אתם משלבים את צבע מתכתי עם לוב יש לך תסרוקת מגמה כפולה. משהו כזה הוא מושלם עבור הבנות שרוצות לעשות שינוי דרמטי.

מַתַכתִי Rose Gold Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

2. Lob טון חם

הסתיו והחורף הוא הזמן המושלם להוסיף גוונים חמים לשיער שלך. מזג האוויר קר יותר והאופנה כהה יותר, אבל לובן כזה יבהיר את המראה שלך. זה בוב ארוך הוא סגנון רב הטון וזה יתאים לכולם. אתה יכול לבחור גוונים עם מעצב אופנה שלך כדי ליצור מראה טבעי.

חַם Tone Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

3. בלונדינית גלי גלית

אתה לא צריך ללכת על גווני אדום וחום חם אתה יכול לערבב את זה עם בלונדינית. בלונד הוא שיק ו נצחית כך שזה יתאים בכל עונה. הבאוב הבא שלנו מראה איך אתה יכול להשתמש בצבע בלונדינית כדי להאיר את השיער ברונט שלך. לוב כזה הוא נהדר עבור נשים שרוצות לתת את השיער שלהם להרים.

בְּלוֹנדִינִית Wavy Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

4. אדום נחושת

לאחר מכן, יש לנו בוב ארוך כי הוא מושלם עבור הנפילה. זה לובש כבר בצבע עם נחושת אדומה יפה. גוונים אדומים כמו זה אחד בחירה מצוינת כפי שהוא יוסיף הבזק של צבע תוססת למראה שלך וזה מתאים לסביבה הטבעית הסתיו.

נְחוֹשֶׁת Red for Lob Hairstyles for Fall and Winter

5. קרמל הדגש Lob

רוצה לעדכן את השיער שלך ברונטית? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. השיער נחתך לתוך בוב ארוך עם מדגיש כי הם קרובים לשיער הטבעי. זה יוצר שיער בהיר יותר מורם זה לא נראה מלאכותי. שיטה זו של צביעה שיער עובד עבור כל צל.

קַרַמֵל Highlight Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

6. בלונדינית בלונדינית

אם אתה רוצה שיער חדש כי הוא אלגנטי ו שיק, אז זה יכול להיות מה שאתה מחפש. לוב זה נוצר עם גוון בלונדיני פניני. יש לה מראה קל וקרח זה שיתאים את החורף בצורה מושלמת. שיער בהיר כמו זה יהפוך את המראה שלך.

פְּנִינִי Blonde Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

7. יום ראשון מתנשקים

עבור רבים קשה לעזוב את הקיץ מאחור אבל רק בגלל זה נופל לא אומר שאתה צריך לוותר על שיער נשוק יום ראשון. זה lob מסוגנן יש blayage בלונדינית קלה אשר נותן לו מראה שטוף שמש. שיער כזה יהיה להאיר את כל הסתיו שלך ואת בגדי החורף.

שמש Kissed Balayage for Lob Hairstyles for Fall and Winter

8. סתיו רד Ombre לוב

רוצה לנסות לגוון סאונד אדום אבל לא רוצה לצבוע את כל השיער שלך? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה לוב תכונות אדום כהה כהה. Ombre יגדל עם השיער שלך ואינו דורש אחזקה. אז, זה מושלם עבור כל מי שרוצה מראה חדש ללא הטרחה.

נפילה Red Ombre Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

9. בלונד בלונדינית

אתה לא צריך ללכת על צבעים בהירים או משהו דרמטי מדי. אולי לנסות לחתוך פשוט כמו זה. זה תסרוקת פשוט יש לחתוך פשוט ישר בצבע בלונדיני בהיר. שיער כזה הוא נצחי ייראה עונה מדהימה אחרי העונה.

בְּלוֹנדִינִית Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

10. ג’ינג’ר לוב

שיער ג’ינג’ר אדום מעולם לא היה אופנתי יותר. במהלך הנפילה והחורף אלה גוונים חמים הם הבחירה המושלמת צבע השיער. אתה יכול ללכת על אדום בהיר או גוון זנגביל עדין כמו זה. זה נראה טבעי ומתאים העונה הסתיו באופן מושלם.

ג'ינג'ר Lob for Lob Hairstyles for Fall and Winter

No Replies to "23 סגנונות לוב לובשים לסתיו וחורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 + = 88