12 תוכניות קהילתיות להארכת עומס של הורה יחיד | insightyv.com

12 תוכניות קהילתיות להארכת עומס של הורה יחיד

האם אתה מאוכזב על ידי היעדר תוכניות פדרליות עבור הורים בודדים, או על ידי נאמר כי אתה פשוט לא זכאי לעזרה? ברוב הקהילות, יש הרבה תוכניות חלופיות להורים יחידים, אבל הם לא בהכרח בקלות למצוא. להלן 12 תוכניות קהילתיות לסקור את האזור המקומי שלך: 

בצע חיפוש מקוון או בדוק את קטע הקהילה של העיתון המקומי שלך כדי למצוא קבוצות תמיכה חד-הוריות נפגשות באזור שלך. רוב הקבוצות מציעות שילוב של תמיכה ופעילויות משפחתיות. אם אתה מתקשה למצוא קבוצה זו, התחל את הקבוצה החד-הורית שלך, מכיוון שכולנו יודעים שאתה לא הורות יחידה בקהילה שלך.

02
של 12

סוגים אחרים של קבוצות הורות

אלה כוללים Moms of Preschoolers (MOPS), Moms מועדונים ותוכניות קהילתיות קטנות יותר. רבים גם מספקים טיפול בילדים במהלך הפגישות כך אמהות של ילדים צעירים יכולים לתפוס הפסקה נחוצה.

03
של 12

אמא ואני (או אבא ואני)

האם הימק”א המקומי, מועדון הבריאות או הספרייה מציעים שיעורים להורים ולילדים? במקומות מסוימים מציעים מלגות או הזזה בקנה מידה אפשרויות תשלום. סוגי השיעורים “אמא ואני” כוללים תרגיל, יוגה, מוסיקה, בישול ועוד.

04
של 12

חונכות

שקול לנצל את האחים הגדולים של הקהילה שלך ואת האחיות הגדולות או תוכניות הדרכה אחרים המיועדים למשפחות חד הוריות. ואל תשכחו שגם מבוגרים זקוקים לתמיכה אישית. מצא עוד הורה יחיד שאתה מכבד ולבקש ממנו להיפגש איתך מדי שבוע, או אפילו פעם בחודש, להחליף סיפורי הצלחה, לשתף את האתגרים שלך ולעודד אחד את השני.

05
של 12

“יום של אמא”

כנסיות וארגונים קהילתיים אחרים מציעות לעתים קרובות את יום האם. חלקם פשוט שירותי שמרטפות חינם, בעוד אחרים כוללים שירותי רכב ללא תשלום (כמו סיבוב צמיגים ושינויים בשמן), בנוסף לספא ושירותי יופי. אם אתה שומע על אחד באזור שלך, הקפד לנצל את זה.

06
של 12

חינוך כיתות

רוב הקהילות מציעות סוג מסוים של תוכנית חינוך להורים, בין אם באמצעות בתי הספר המקומיים או אגודת החינוך הקהילתי. לשאול על שמרטפות ומלגות, מדי. בין אם אתה לוקח שיעור הורות או רודף תחביב או תשוקה, שיעורי הקהילה הם גם הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים כהורה יחיד.

07
של 12

בנק מזון

רוב הבנקים מזון דורשים הפניות באמצעות תוכניות כמו תוכנית תזונה תזונה המשלים (SNAP). עם זאת, כמה בנקים מזון קטנים יותר גמישים. נסה להתקשר כנסיות באזור שלך, או העירייה המקומית שלך, לעזרה למצוא מזון בנקים מזונות לידך.

08
של 12

חנויות חסכון

להכיר את הבעלים של חנות החסכון המקומי שלך או חנות המשלוח. לא רק אתה תמצא כסף חוסך עסקאות, אבל הוא או היא גם מקור חשוב של מידע ויכולים להצביע לך לעבר תוכניות אחרות לקהילה עבור הורים בודדים.

09
של 12

בתי קפה

לוח הקהילה בבית הקפה המקומי שלך יכול גם לספק מידע בעל ערך. למעשה, עבור תוכניות קהילתיות קטנות רבות שאינן יכולות להרשות לעצמן פרסום מסורתי, לוחות הקהילה הם ערוץ תקשורת עיקרי להשגת המילה להורים הזקוקים.

10
של 12

2-1-1

מדינות רבות מציעות סיוע דרך 2-1-1, אשר פועלת הרבה כמו 9-1-1, אבל מספק הפניות חינם המקומי סוכנויות שירות חברתי, קבוצות וארגונים. כל שעליך לעשות הוא לחייג 2-1-1 מכל טלפון ולספר למפעיל איזה סוג של עזרה אתה מחפש.

11
של 12

מקומות פולחן

פנה כנסיות וארגונים אחרים מבוססי אמונה באזור שלך, ולשאול אותם אם יש להם תוכניות עבור הורים חד הוריים. חלק מהמתקנים מציעים שיעורים כמו DivorceCare, Love and Logic ו- Financial Peace University, כמו גם כוננים תרמיל גב אל בית הספר צדקה צעצוע החג.

12
של 12

גורמים מקומיים

לבסוף, פנה לעירייה המקומית, המחוז והמדינה שלך לקבלת סיוע. ככל שהם יידעו יותר על האתגרים שפניהם עומדים בפני הורים יחידים, כך יהיו מוכנים יותר לתמוך ביוזמות חדשות לטובת משפחות חד הוריות והקהילה כולה.

No Replies to "12 תוכניות קהילתיות להארכת עומס של הורה יחיד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 − 71 =