23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור – insightyv.com

23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור

ליל כל הקדושים כמעט כאן. אם אתם מחפשים רעיונות איפור כי הם יותר של לטפל מאשר טריק אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 רעיונות איפור ליל כל הקדושים. רעיונות אלה הן עבור הבנות שרוצות ליהנות מהכיף של ההלבשה ללא דם גור. יש לנו משהו עבור כל בעלי חיים מיצורים מיסטיים. אז, תסתכל על למצוא האהוב עליך.

1. יום יפה של השלד המת

ראשית ברשימה שלנו זה נראה גולגולת סוכר לבן. למרות האיפור הזה הוא גולגולת זה עדיין נראה יפה. בחירה לעשות את הפרטים לבן במקום שחור נותן לו מראה בהיר, רך ויפה יותר. לא רק זה, אבל יש אפילו כמה פנינים מנוקד מסביב. זה גולגולת לבנה פנינה ייראה מדהים לכל אירוע ליל כל הקדושים.

יפה Day of the Dead Skeleton for 23 Pretty Halloween Makeup Ideas

2. איפור בתולת הים הקסום

איפור בת הים הוא בחירה מאוד פופולרי זה ליל כל הקדושים. זה נראה בתולת הים עם לוח צבעים ורוד וסגול. צבעים אלה לגרום לה להיראות מיסטי ויפה. ישנן מספר דרכים ליצור מחדש את המראה בתולת הים כולל סטנסילים. אתה יכול ללכת לשם כך ולהשתמש sequins במקום.

קִסמִי Mermaid Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

3. גלאם עכביש אינטרנט איפור

ראינו כמה אינטרנט שונים עכביש איפור נראה אבל זה אחד glam ביותר. זה אחד משתמש בעיניים עשן דרמטי סגול עם אינטרנט גדול על עין אחת. האינטרנט הוא jazzed עם נצנצים ואבני חן. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם אבני חן וצבעים שונים. אנחנו אוהבים את המראה הזה איפור ליל כל הקדושים.

זוהר Spider Web Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

4. איפור צבי חמוד

איפור צבי הוא אחד חייב להיות מחפש ליל כל הקדושים, אם אתה לא מחפש משהו מפחיד כמובן. זה די פשוט ליצור מחדש ניתן לעשות עבור כל הצדדים הרגע האחרון. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך אבל את האיפור צבי מובלט הוא אחד cutest שראינו.

חָמוּד Deer Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

5. שלד ורוד

שלדים אינם נחשבים בדרך כלל חמודים, אבל זה השתנה כל כך זה נראה איפור. זה הרעיון הבא משתמש בכל תכונות השלד אבל הם נוצרו בוורוד וזוהר במקום שחור. השימוש בוורוד הופך את המראה של שלד מפחיד לשלד יפה. איפור כזה יתאים לכולם ויהיה מכה בכל צד.

וָרוֹד Skeleton for Pretty Halloween Makeup Ideas

6. חמוד דול איפור

הבחירה הבאה שלנו היא מראה איפור בובה. בובות יכול להיראות מפחיד אבל הם יכולים להיראות חמוד גם כן. יש קו דק בין השניים אבל את האיפור בהשתתפות מראה לך איך ללבוש איפור בובה יפה. זה פשוט נראה ליצור רק להחיל איפור העין שלך כמו רגיל לצייר על כמה מלקות עם אייליינר. הוסף קצת נמשים וליצור את שפת השפתיים נראה עם שפתון ואתה טוב ללכת. אתה יכול גם להוסיף את המראה סדוק, אם אתה רוצה. ישנן הדרכות כדי לעזור לך עם זה.

חָמוּד Doll Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

7. איפור חתול מדהים

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור החתול כי יהיה וואו כל מי שרואה את זה. ראינו הרבה חתולים נראה אבל זה אחד הוא אחד היפים ביותר! היא יצרה מבט עין עשן ונשאה את אייליינר רחוק יותר מן העיניים כדי ליצור עין החתול. ואז סיימה את המבט באף שחור ובשיער. מה שבאמת עושה את זה נראה בולט הוא המגעים. אלה הם חייבים להיות בעל מראה מדהים החתול.

מַדְהִים Cat Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

8. ערפד איפור

יש כל כך הרבה ערפדים שונים נראה מן הרוזן דרקולה המסורתית על כלות הערפד יפה ואן הלסינג. הרעיון הבא שלנו יפה איפור ליל כל הקדושים הוא סוג של שילוב של השניים. יש לה את האווירה הגותית, אבל היא נראית מאוד זוהרת. היא יצרה עין עשן דרמטית ויש לה שפתיים אדומות. נגיעות הערפד הן הדם ואנשי הקשר. אנחנו אוהבים את המראה הזה ואתה יכול בקלות לשחזר את זה בבית.

עַרפָּד Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

9. די ליצן איפור

ליצנים ידועים להיות מפחיד אבל זה לבחור הבא מראה כי ליצנים יכול להיות חמוד! היא יצרה מבט עם תכונות הליצן הקלאסי אבל הדרך שבה היא מעוצבת זה גורם לה להיראות glam ומסיבה מוכנה. המראה הזה יהיה פשוט ליצור מחדש עם כמה צבע פנים שחור ואת צבע העין סמוקאי.

יפה Clown Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

10. לבן ו פרל שלד איפור

אם אתה אוהב את הגולגולת הלבן נראה קודם לכן את ההודעה אז אולי אתה אוהב את זה. במקום גולגולת סוכר לבן זה משתמש בטכניקה דומה כדי ליצור שלד יפה. יש לו רוח רפאים למראה זה. זה ייקח קצת תרגול אבל אחד שולט זה יהיה מראה ליל כל הקדושים שכולם יזכרו.

לבן and Pearl Skeleton Makeup for Pretty Halloween Makeup Ideas

No Replies to "23 די רעיונות ליל כל הקדושים איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.