23 קעקועים אופנתיים היפ כי הם למעשה Badass | insightyv.com

23 קעקועים אופנתיים היפ כי הם למעשה Badass

11. מנדלה ופרחים

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות mandela עיצוב קעקוע. אם אתה אוהב את הרעיון, אז אולי אתה אוהב את זה יותר מדי. זה קעקוע הירך תכונות מנדלה פרחוני גדול עם פרחים ורודים. שוב, זה חתיכת גדול כי הוא על הירך מדי. אנחנו אוהבים את העיצוב התוסס והיפה הזה. יש קעקוע דומה או לנסות מנדלה שונים עם פרחים שונים.

נוֹעָז Mandala and Flowers Hip Tattoo Idea

12. אמנותי ציפור רעיון קעקוע

ציפורים נראה יפה כאשר נעשה שימוש בעיצובים קעקוע. לאחר מכן, יש לנו קעקוע הירך ציפור מדהים להראות לך. זה כבר מקועקע על החלק הקדמי של הירך ויש לו עיצוב בצבעי מים. אנחנו אוהבים קעקועים בצבעי מים כי הם נראים מאוד אמנותיים. הוסף פרחים לעיצוב הציפור כמו בהשתתפות עבור מראה יפה ואלגנטי.

אָמָנוּתִי Bird Hip Tattoo Idea

13. רוז קעקוע היפ

הבא שלנו קעקוע הירך תכונות ורדים דיו שחור מדהים. ישנם בסך הכל שלושה ורדים שמתחילים על הירך ומסתיים על הירך. זהו רעיון קעקוע אלגנטי וסקסי, הוא יתאים לכל אחד. אתה יכול ליצור מחדש קעקוע דומה או אולי יש פחות ורדים. אולי אפילו להוסיף קצת צבע.

סֶקסִי Rose Hip Tattoo Idea

14. ייחודיות היפ קעקוע רעיון

רוצה קעקוע ייחודי שיגרום להצהרה? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו עיצוב קעקוע עגול שמתחיל על הירך והולך סביב הצלע. אנחנו אוהבים את זה כי זה שונה ואת דפוס המשמש יפה. בחר קעקוע דומה או לנסות דפוס אחר. אתה יכול גם לבחור קעקוע קטן מדי.

ייחודי Hip Tattoo Idea

15. קעקוע הירך פרחוני

לאחר מכן, יש לנו חתיכת פרחוני מדהים להראות לך. הקעקוע מכסה את הירך והירך וכולל פרחים יפים. קעקוע כזה הוא מושלם עבור מישהו שרוצה עיצוב מודגש, יפה ומסוגנן. אתה יכול ליצור מחדש את זה או לנסות פרחים שונים.

 Bold, Floral Hip Tattoo 

16. לבנדר קעקוע היפ

לבנדר הוא צמח פופולרי מאוד יש השראה עיצובים קעקוע רבים. כאן יש לנו קעקוע ירך לבנדר יפה להראות לך. כפי שאתם יכולים לראות, הצמחים סגולים ועדינים ליצור קעקוע אלגנטי ויפה. אתה יכול לקבל משהו כזה מקועקע על החלק הקדמי של הירך או בצד.

אֲזוֹבִיוֹן Hip Tattoo

17. באדאס נחש ופרחים קעקוע

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות קעקוע נחש. אם אתה אוהב את הרעיון, אז אולי אתה אוהב את זה יותר מדי. עיצוב זה כולל נחש עם פרחים יפים. זהו קעקוע הצהרה וזה יהיה מושלם עבור מישהו שרוצה עיצוב ייחודי. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל נחש ופרחים.

קשוח Snake and Flowers Hip Tattoo

18. קעקוע הירך אלגנטי הירך

מחפש רעיון קעקוע סקסי ואלגנטי? לאחר מכן עיצוב זה יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש. קעקוע תכונות פרחים יפים, תוססת, כי הם ממוקמים על הירך ועל הירך. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כי הצבעים מדהימים. בחר קעקוע פרחוני כזה או להשתמש בפרחים בצבעים שונים.

אֵלֶגַנטִי Floral Hip Tattoo Idea

19. לוטוס עם דפוסי קעקוע היפ

פרחי לוטוס הם עוד עיצוב קעקוע פופולרי. הלוטוס מוצג בקעקוע הבא שלנו הוא קצת שונה. כפי שאתה יכול לראות, הלוטוס הוצב על הירך ויש לו דפוס מורכב. יש גם דפוסי אחרים יורדים הירך עד הצלעות. זוהי יצירה כי הוא מושלם עבור מי שרוצה קעקוע ייחודי.

לוֹטוּס with Patterns Hip Tattoo 

20. אקוורל היפ קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו עוד ציור קעקוע אקוורל. עיצוב זה כולל פרחים ורודים יפהפיים. קעקוע כזה יהיה בחירה מצוינת עבור מישהו שרוצה עיצוב יפה ואלגנטי. אתה יכול לקחת השראה זה וליצור קעקוע פרחים בצבעי מים עם פרחים וצבעים על פי בחירתך.

צִבעֵי מַיִם Flower Hip Tattoo Idea

21. די קעקוע פרחוני

יש לנו קעקועים בהשתתפות בצד של הירך ובחזית. הקעקוע הבא שלנו כולל עיצוב שיושב סביב הירך. פרחים סגולים וכחולים יפים להתחיל על החלק הקדמי של הירך וליצור חצי צורה מעגל לצד השני. אנחנו אוהבים את זה קעקוע וזה ייראה נהדר עם פרחים צבעוניים שונים מדי.

 Pretty Hip Floral Tattoo

22. ייחודית פרח היפ קעקוע

הקעקוע הבא שלנו כולל עיצוב פרחים ייחודי. הקעקוע הוא פרח גדול עם קרניים ועיצוב היהלום. אתה יכול ליצור מחדש את זה או לקחת השראה ממנו. אולי לבחור פרח אחר או צורה חיצונית אחרת. אולי אפילו לשקול הוספת צבע.

ייחודי Flower Hip Tattoo

23. תוססת קעקוע הירך תוסס

אחרון ברשימה שלנו הוא עיצוב תוסס פרח כתום. זה קעקוע יהיה מושלם עבור מי שרוצה חתיכה מודגש כי הוא קטן. שמור אותו על החלק הקדמי של הירך או יש לו מקועקע בצד. אם אתה הולך על קעקוע גדול אז אתה יכול להוסיף פרחים אחרים אליו.

תוססת Floral Hip Tattoo

כפי שאתה יכול לראות, קעקועים היפ הם מדהימים וקל להסתיר (המעסיק שלך לא צריך לדעת). אנו מקווים שיש לך השראה ומצא את קעקוע הירך מושלם עבור הדיו הבא שלך!

No Replies to "23 קעקועים אופנתיים היפ כי הם למעשה Badass"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 + = 57