21 מגניב ו טרנדי רעיונות איפור עבור האביב

11. החלפת צבע

אנחנו אוהבים את זה כיף funky נראה! זֶה בסגנון מטופח הוא רעיון פשוט שיוצר אפקט משונה. אם אתה אוהב לנסות דברים חדשים ואהבה להיות מודגש אז תן את זה לנסות. הצבעים נראים יפה באביב וניתן לשנות את הגוונים האהובים עליך.

ירוק, Yellow and Orange Eye Shadow Makeup Idea for Spring

12. איפור פסטל

אתה לא יכול להיות באביב ללא צבעי פסטל. אלה גוונים רכים לעשות קאמבק מדי שנה. עם איפור עיניים ככה אתה יכול לראות למה! זהו שילוב יפה של גוונים של אור ויוצר מראה מדהים. יהיה מושלם עבור כל יום וגם אירועים מיוחדים כמו חתונות. כולם אוהבים גווני פסטל בחתונות.

פַּסטֵל Eye Shadow Palette for Spring Makeup Idea

13. פופ של סגול

המבט הבא שלנו ניתן ליצור בכמה דרכים. אתה יכול ליצור את זה מבט נועז עם צבעים בהירים את העיניים ואת השפתיים תוססת. זה יהיה מראה מדהים עבור עונת הפסטיבל! אם כל ההצהרה לא נראית לך לנסות רק את השפתיים או העיניים. הסגנון המגמה עדיין יהיה שם. כמעט כל צבע יכול לשמש.

סָגוֹל Lip Color For Spring Makeup Idea

14. די בוורוד

פינק הוא תמיד צבע פופולרי בתקופה זו של השנה. זה בהיר, כיף ונשי. פופ קטן של ורוד על העפעפיים שלך יהיה לרענן את כל המראה שלך עבור העונה החדשה. יש כל כך הרבה גוונים של ורוד זמין כדי להתאים לכל עין ואת צבע העור. רק הניסוי כדי למצוא את מה שאתה אוהב.

וָרוֹד Eye Shadow for Spring Makeup Idea

15. אייליינר כחול

הנה קפיצי אייליינר קלאסי עם טוויסט! במקום צבע שחור כהה נסה כחול עשיר כזה. אתה עדיין מקבל את הדרמה של אייליינר אבל יש לה האביב אביב טרי. אנחנו אוהבים את זה וזה פתח את הרעיון לכל הצבעים האחרים שיכולים לשמש. שפתון בהיר מסתיים את המראה יפה.

כָּחוֹל Eyeliner and Bright Lipstick Spring Makeup Idea

16. תוססת ורוד שפתיים צבע

יש לנו מכוסה לובש צללית ורוד לעונה והנה איך ללבוש שפתון ורוד בסגנון. זה ורוד ממתקים הוא מדהים יהיה להאיר את המראה. צבעי שפתיים בהירים ייתן הפנים שלך להרים ולגרום לך להיראות באביב מיד מוכן.

בָּהִיר Pink Lip Color for Spring Makeup Idea

17. זהב נוצץ

אם אתה מחפש משהו glam אז זה הוא מחפש אותך! צלליות הזהב הנוצצות מעניקות מראה ברונזי יפה שיגרום לך להיראות מנשקה לשמש למזג האוויר החם. זהו סגנון מדהים עבור האביב ייראה fab בקיץ. יהיה מושלם לאירוע מיוחד.

הַברָקָה Gold Makeup for Spring

18. גלגל האביב

המבט הבא שלנו יהיה פשוט וואו. השימוש בגוונים נצנצים ורודים הם פשוט מדהימים. איפור כמו זה מובטחת עד הסגנון המשחק שלך. כפי שהוא סופר זוהר מראה כזה יהיה נהדר עבור אירוע מיוחד, לילה החוצה או תאריך לילה.

מַקסִים וּמְפוּאָר Eye Makeup with Pink Lips for Spring Makeup Ideas

19. פלאש של אורנג '

כתום הוא אחד חייב להיות צבעים של העונה וזה נראה אופנתי מאוד כמו צבע שפתיים. זה צל שלא צריך הרבה, הוא מדבר בעד עצמו. אז, אם מנסים את הטון הזה תוססת לנסות לשמור על העיניים אור טבעי נראה. משהו כזה הוא נראה קל ליצור מה שהופך אותו מושלם עבור fashionistas עסוק בדרכים.

טִבעִי Eye Makeup with Orange Lips

20. פסטל האביב

הנה עוד דרך להוסיף פסטל האביב האיפור שלך. זהו סגנון מודגש אך מספק השראה רבה. צבעי פסטל הם חייבים להיות!

יפה Pastel Spring Makeup Idea

21. צבעים חמים

המראה האחרון שלנו כולל צבעים כתומים חמים ורכים. גוונים אלה אינם תוססים כמו הסגנונות הקודמים, אבל כפי שאתה יכול לראות את זה עדיין יפה ורענן. מראה כזה נהדר אם הצבעים הנועזים הם לא הדבר שלך. גוונים רכים כאלה יתאימו לכל נערה לכל אירוע.

חַם Color Eye Makeup and Lip Color for Spring

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות איפור אלה. יש לנו!

No Replies to "21 מגניב ו טרנדי רעיונות איפור עבור האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =