21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק | insightyv.com

21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק

ציפורניים מסודרות הן כל חלום הבנות. אף אחד לא רוצה לראות ציפורניים נורא במיוחד בקיץ. כולנו צריכים קצת השראה כשמדובר בציור הציפורניים שלנו. אם אתה מסתכל מסביב, תראה כל כך הרבה אנשים וסלבריטאים לובש מסמרים אקריליק לבן. לבן הוא צבע כי הוא trending עכשיו ואנחנו יכולים לראות למה. זה טרי, נועז ונראה אלגנטי. אם אתם נוטים לבחור גוונים כהים או צבעים אחרים מאשר לבן, זה יכול לקחת קצת זמן להתרגל כמו זה די בהיר. הנה 21 ציפורניים אקריליק לבן לך לנסות את זה בקיץ.

1. לבן מסמרים ציפורניים + Henna מבטא נייל

זה הכל על חינה עם הציפורניים האלה. לאחר מסמר מבטא יגרום לך מסמרים להתבלט עם עיצוב זה חינה יפה, אתה תהיה במרכז תשומת הלב. אל תדאג אם אתה לא טוב מאוד על אמנות הציפורן, אתה תמיד יכול לקנות מדבקות חינה. ציפורניים בצורת ציפורניים מאוד פופולרי בקיץ אז לנסות את הצורה ולראות אם אתה אוהב אותם.

לבן Henna Nail Art Design

2. עיצוב פרחים

מוסיפים את המגע העדין על ידי צוות לבן עם פרחים. זה קיץ ופרחים הם בטח עבור הציפורניים שלך. נסה את זה עיצוב פרח מדהים על המבטא המבטא שלך.

לבן Flower Nail Design

3. לבן & זהב מסמרים

הוספת זהב לציפורניים לבנות מיד להוסיף את ברק וזוהר. זהב עובד כל כך טוב עם מסמרים לבנים. שמור על בסיס הציפורן שלך לבן ולהוסיף עיצוב זהב, זה ייראה מדהים.

לבן and Gold Nail Art Design

4. לבן וכסף צרפתי עצה

הוסף טוויסט כסף על המניקור שלך. החל כמה מעילים של לבן על הציפורניים שלך. חכה להם להתייבש לחלוטין ולאחר מכן להחיל את הטיפים כסף. שוב, לחכות להם להתייבש ואז להוסיף מעיל העליון מבריק.

לבן and Silver French Tip Nails

5. מגניב שחור ולבן עיצוב

זהו עיצוב שחור ולבן מגניב. הציפורניים האלה שונות ופורצות. איזה מהם הוא האהוב עליך?

מגניב White and Black Nail Design for Short Nails

6. עצה צרפתית + פרחים

האם יש לך מברשת ציפורניים כי אתה אף פעם לא משתמש? עכשיו זה הזמן להשתמש בו! אתה יכול להשתמש בו עבור פרחים אלה יפה. יש כמה מסמרים מבטא והשאר יהיה הצבעים מניקור צרפתי קלאסי. הוסף כמה אבני חן מסמר לפרחים להוסיף את האפקט. אתה תמיד יכול להוסיף צבע לפרחים מדי.

צָרְפָתִית Tip Flowers White Nail Art Design

7. לבן מסמר הדגשה תחרה

הציפורניים האלה נראות כל כך יפות. ציפורניים לבנות תחרה היא השילוב המושלם. הם נראים חמודים, יפים והם יתאימו לכל אירוע. אתה יכול לצייר את הפרטים תחרה על עצמך או שאתה יכול לקנות מדבקות תחרה.

לבן Lace Accent Nail

8. מסמרים Glitter מסמרים

סגנון אומבר על מסמרים זה משהו אחר. אם אתה מחפש משהו ייחודי ומסוגנן, ואז לנסות את זה. צייר את הציפורן לבן והמתן שיתייבש. אולי להוסיף עוד מעיל, תלוי כמה מודגש אתה רוצה הבסיס שלך להיות. אז אתה יכול להתחיל ליישם את נצנצים. התחל מאוד מודגש על לציפורן להקל כאשר אתה ממשיך את המסמר.

לבן and Silver Glitter Ombre Nails

9. להיות שמח!

תהיה שמח. זה מושלם ונראה כל כך טוב. מה עוד אפשר לומר!

לִהיוֹת Happy Nail Art Design

10. לבן & שלילי שטח מסמרים

ציפורניים חלל שלילי הם הדבר הגדול הבא. שמעת את זה כאן קודם. מודגש לחתוך את הצבעים נראה נהדר במיוחד לבן עירום.

לבן Negative Space Nail Art Design

No Replies to "21 שיק מסמרים אקריליק לבן להעתיק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =