סקירה: מערכת חדשה של ג'ל מסמר פולנית של Essie | insightyv.com

סקירה: מערכת חדשה של ג’ל מסמר פולנית של Essie

עכשיו כי לק ציפורן הוא כאן כדי להישאר, מגה מסמר המותג Essie יש סוף סוף פרסמה את הגירסה. אף על פי שהמייסדת אסי וינגרטן הכריזה על הצהרות רבות שהיא מסרה אנטי ג’ל, היא טענה שסוף סוף מצאה נוסחה ראויה למותג המפורסם שלה השנה. השירות המקצועי זמין רק בסלוני ציפורניים נבחרים עכשיו, כולל סלון הדגל של אסי בסמואל שריקי בניו יורק.

הנה להציץ לתוך המערכת ולהסתכל על מה לצפות ממנה.

חלק ראשון: Prep + סיום נייל מסיר: מוצר זה נועד להסיר לחלוטין את כל שאריות מסמרים, אשר חיוני למניקור ג’ל טוב. המניקוריסט רווי כדור צמר גפן עם תמיסתו ומשפשף היטב על פני כל מסמר כדי להסיר שמן, פסולת וליטוש..

חלק שני: מעיל בסיס. זה ברור פולנית צורות השכבה הראשונה של ג ‘ל על גבי הציפורניים החשופות שלך. כל מסמר הוא “נרפא” אז תחת מנורת UV מיוחד ג’ל UV למשך 30 שניות כדי להגדיר את המעיל בסיס ג ‘ל.

חלק שלישי: צבע ג ‘ל. Essie ג ‘ל פולנית מגיע במגוון צבעים, אבל הם לא שם זהה לקים הרגילים של Essie. עם זאת, הצבעים לעשות להתאים, כך סביר להניח למצוא את הצל האהוב עליך ביניהם כמו Essie בכוונה לשים את רוב רבי המכר שלה לתוך ההרכב. הנה גיליון לרמות של כמה זוגות פופולריים יותר:

צבע ג ‘ל נגד צבע
דאנס קלאס = נעלי בלט
משעשע Bouche = מדמואזל
עמוק בכיסים = סוכר אבא
על הצוות שלי = יחידת Squ
רחוב רוקר = רשעים
Pucker Up = Chinchilly
פריסקי נשיות = ליליות
אופנה קהל = מנטה ממתקים Apple
נערת זיעה = אנגורה קרדי
בליזארד = בלאן

כפי שאתה יכול לראות, יש מגוון נחמד של חדשים וחדשים מועדפים בהרכב, כמו גם כמה צבעים בלעדיים על מערכת ג ‘ל לבד.

שני מעילים של צבע ג’ל מוחלים, כל אחד נרפא במשך 30 דקות תחת מנורת UV כמו עם המעיל הבסיס.

חלק רביעי: מעיל עליון. זה מעיל העליון ברור חותמת את ג’ל פולנית מרפא במשך דקה שלמה תחת מנורת UV. לדברי המותג, מניקור ג’ל תימשך עד 14 ימים ללא סתתים, מה שהופך אותו דומה באריכות ימים לרוב אפשרויות אחרות מניקור ג ‘ל.

חלק חמישי: מסיר ג ‘ל. מערכת הליטוש של ג’סי מגיעה עם מסיר ג’ל משלו המבוסס על אצטון. עם זאת, אצטון רגיל יפעל גם כדי לפזר את הנוסחה, אז זה תלוי בך אם אתה רוצה להשתמש בגירסה של המותג או כל אצטון טהור שתמצא בחנות היופי אספקת.

בחנתי את מניקור ג’ל בניו יורק באסיית הדגל בסמואל שריקי. סלון זה מניות קו ג’ל מלא (יחד עם כל פולנית Essie אחרים קיימים). התהליך כולו נמשך פחות משעה, וכמו רוב הציפורניים, שלי היו יבשים לגמרי כשעזבתי את הסלון.

המניקור התנגד לשבבים בשבוע הראשון, עם כמה שבבים קלים ניכרים בשבוע השני (וזה אופייני לי). בסך הכל, הרגשתי שזה היה שווה את הזמן ואת היה לקבל את זה שוב. בחירת הצבע שלי בפעם הראשונה היה דסטר לא באסטר, שווה ערך אפור מגניב עשיר ל Mink של מיסי Muffs.

אתה יכול לחפש את הסלון המקומי Essie באתר האינטרנט שלהם, אז אם אתה מעוניין למצוא את השירות הקרוב אליך, ללכת לכאן. נתקלת בבעיות, או שיש לך שאלה לגבי השירות? צור קשר עם צוות שירות הלקוחות של אסי בטלפון 1-866-313-7845.

No Replies to "סקירה: מערכת חדשה של ג'ל מסמר פולנית של Essie"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − 62 =