21 מצמרר יצירתי ליל כל הקדושים ציפורניים עיצובים | insightyv.com

21 מצמרר יצירתי ליל כל הקדושים ציפורניים עיצובים

מחפש ציפורניים עבור ליל כל הקדושים? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 21 עיצובים מסמר ליל כל הקדושים. יש משהו בשביל כולם. מ תוססת ומהנה כהה מפחיד. כמה מהם יכולים להיות משוחק עם תחפושת ליל כל הקדושים שלך או יכול להיות משוחק לחגוג את האירוע. בין אם אתה Newbie מסמר או מקצוע יש עיצוב בשבילך. יש לך לחפש למצוא האהוב עליך.

1. מסמר קורי עכביש מסמרים

ראשית יש לנו את זה מסמר אמנות. ציפורניים אלה נוצרו עם מעיל בסיס לבן שלושה לקים צבע. צהוב אחד ושני כתומים. המראה שיפוע נוצר עם ספוג. הציפורניים הסתיימו עם צלחת של עכביש של חותמת אינטרנט מחנות “ברטי פריטי”. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה בכל צבע.

בָּהִיר Cobweb Nails for Halloween Nail Designs

2. דם וערפדת עיצוב

הבחירה הבאה שלנו תכונות לבן ומסמרים דם אדומים עם ציפורן מבטא ערפד. אתה רק צריך לבן, שחור ואדום פולנית. כל העיצובים ניתן ליצור ללא חותמות או סטנסיל, אתה רק צריך יד יציבה. ישנן הדרכות זמין כדי לעזור לך ליצור דם ערפדים פרצופים בבית.

דָם and Vampire Design for Halloween Nail Designs

3. עכביש הדגשה נייל עיצוב

הציפורניים הבאות ברשימה שלנו משלבות ליל כל הקדושים וזוהר. אלה ציפורניים נצנצים הם בצבעים מרהיבים יש embellishments פנינה. האביב Halloween מגיע עם מסמר מבטא עכביש. אתה יכול לקבל כל מסמרים צבע עם כל embellishments. רק להוסיף מסמר מבטא עכביש ואתה מוכן ליל כל הקדושים.

עַכָּבִישׁ Accent Nail Design for Halloween Nail Designs

4. חתול חמוד הציפורניים

מחפש משהו חמוד אבל מתאים ליל כל הקדושים? לאחר מכן הבחירה הבאה עשויה להיות עבורך. ציפורניים אלה תכונה שחור מסמרים בעירום עם מסמר שחור מבטא החתול. עיצוב החתול השחור מושלם עבור ליל כל הקדושים. אנחנו אוהבים את המסמרים המסוגננים האלה.

חָמוּד Cat Nails for Halloween Nail Designs

5. ג ‘ק וסאלי השראה מסמרים

הסיוט לפני חג המולד הוא מועדף ליל כל הקדושים. זה עיצוב הציפורן הבא היה בהשראת שתי הדמויות הראשיות ג ‘ק וסאלי. הפסים הם מחליפתו של ג’ק ומהמראה האדום כמו שערה של סאלי. אלה מסמרים מפחיד זה ייראה מגניב אחרי ליל כל הקדושים נגמר. אתה יכול בקלות לשחזר אלה עם שחור, לבן ואדום לק.

ג'ֵק and Sally Inspired Nails for Halloween Nail Designs

6. מסמרים שחורים וכתומים מסוגננים

לאחר מכן, יש לנו עיצוב מסמר המשתמשת כתום מסורתי שחור צבעי ליל כל הקדושים בצורה מסוגננת. הציפורניים יש עיצוב קו Funky שחור על גבי כתום תוסס. את הלקים בשימוש היו טריק ספורה או לטפל ו OPI ליידי בשחור. אנחנו אוהבים את זה מסודר ליל כל הקדושים עיצוב מסמר.

מסוגנן Black and Orange Nails for Halloween Nail Designs

7. עכביש ועכביש עיצוב אתרים

הבחירה הבאה שלנו היא מניקור שחור עם עכבישים לבנים קורי. עיצוב זה נראה מדהים על ציפורניים ארוכות יותר כמו מסמרים ארוכים החליפה את המראה ליל כל הקדושים. אם אתה מעדיף מסמרים קצרים יותר למרות שזה יעבוד גם על אלה. אתה יכול לקבל אינטרנט ועכביש העברות מדבקות עבור הציפורניים שלך, כך שאתה יכול בקלות לשחזר את המראה בבית.

עַכָּבִישׁ and Spider Web Design for Halloween Nail Designs

8. מניקור מכשפה

לבישת תחפושת מכשפה השנה? אז זה לבחור הבא בשבילך. זה אחד כולל ציפורניים ארוכות עם מבט מבולגן Ombre. הציפורניים נוצרו עם פולנית. מסמרים כמו אלה הם מושלמים עבור מכשפה ותלבושות ערפד. אתה יכול ליצור מסמרים כמו כל צבע.

מְכַשֵׁפָה Manicure for Halloween Nail Designs

9. ציפורניים פרנקנשטיין

פרנקנשטיין הוא מועדף ליל כל הקדושים. אז, למה לא לתת את הציפורניים כמה אמנות פרנקנשטיין. הציפורניים צבועות בשחור עם שני מסמרים צבועים בעיצוב פרנקנשטיין. מסמרים כמו אלה יהיה כיף DIY Halloween Project. אתה יכול ליצור מחדש את שני המבטא מסמרים או פשוט לבחור אחד.

פרנקנשטיין Nails for Halloween Nail Designs

10. מגניב ליל כל הקדושים מסמר עיצובים

לאחר מכן, יש לנו מסמרים ליל כל הקדושים כי יהיה וואו! הציפורניים צבועות עם מספר עיצובים מפחידים, מפחידים ומפחידים. אתה יכול ללכת על מחדש את כל העיצובים או שאתה יכול פשוט לבחור האהוב עליך. אם אתה לא רוצה לנסות את זה בעצמך אתה יכול לבקש את זה על מיסגרת ליל כל הקדושים שלך.

מַבעִית Halloween Nail Designs for Halloween Nail Designs

No Replies to "21 מצמרר יצירתי ליל כל הקדושים ציפורניים עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − = 88